29-31.03 Góry Wałbrzyskie inne niż wszystkie i okolica, która pięknem zachwyca

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Marshal23
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 568
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 12:57

Post autor: Marshal23 » 10 kwietnia 2014, 9:46

Fajne wycieczki,klasyka odwiedzona/pokazana.Dolny Śląska ma swoje urokliwe miejsca.Fajnie naprawdę fajnie a gdy się przyroda rozbudzi do końca to dopiero
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 10 kwietnia 2014, 9:47

Przyjemnie się z Wami wirtualnie wędrowało i choć niedawno byliśmy w tych okolicach to przeczytałem z zainteresowaniem.
Nam się udało wejść na "taras widokowy" wieży na szczycie, trochę szkoda, bo widoczność mielibyście chyba niezłą.
Fajne to góry, spokojne i taka też spokojność emanuje z relacji :)
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8711
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 10 kwietnia 2014, 12:01

Fajnie jest poczytać relację z miejsc, które znamy bardzo dobrze, ale dostrzegacie rzeczy, który my niezauważany. Podczas następnych spacerów postaramy się to nadrobić.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8711
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 10 kwietnia 2014, 18:13

Globtroterka pisze:że mamy koniecznie przyjechać w maju jak wszystko buchnie kwieciem i kolorem.
Proponuje Góry Kaczawskie i łąki majowe to widok przepiękny i pachnący.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2014, 19:16

Bardzo jestem zadowolona, iż okolice nasze, tzn. Sudety, są coraz częściej odwiedzane przez GS-y :-) Przyznam, naprawdę warto tu przyjechać, choć jeśli chodzi o zwiedzanie Wałbrzycha, to naprawdę, ten 2015 rok jest w sam raz (Wałbrzych w chwili obecnej jest mocno "przekopany"-remonty dróg, wyburzanie starych kamienic itp.).

Relacja, oraz fotki, bardzo mi się podobają :-) A najbardziej podoba mi się to, że tereny Was zafascynowały :-) Zapraszamy w maju, oraz w czerwcu, kiedy to pięknie kwitną rododendrony :-)

A i dziękuję Wam Kochani, za mile spędzony, wspólny czas :-) Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócicie :-)
włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2380
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Post autor: włodarz » 10 kwietnia 2014, 19:29

I mnie też cieszą relacje z bliskich mi miejsc.
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 10 kwietnia 2014, 21:35

Globtroterka pisze:i obiecuję nadal odkrywać
Trzymamy za słowo (a u nas słowo droższe piniendzy)!
Jak się ponownie wybierzecie w nasze strony to daj znać, a pokażemy coś-owoś ciekawszego niźli przewodniki nakazują ;)
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 11 kwietnia 2014, 12:48

Ja też bardzo miło wspominam Góry Wałbrzyskie i Kamienne - totalna głusza, raj dla odludków, chyba nawet większy niż w Beskidzie Niskim.
Natomiast przed Borową na zawsze pozostanie mi już respekt, bo miałam okazję wejść na nią w okolicznościach śnieżnej zimy, pomagając sobie wszystkimi kończynami, jakimi dysponuję i mimo to wątpiąc czy nie zostanę tam do pierwszych roztopów. Szlak na Chełmiec nie zrobił już na mnie takiego wrażenia. A na Wołowiec nie poszliśmy (niestety).
Ładnie pokazałaś Książ i Szczawno i to opactwo - tam musimy koniecznie się wybrać.
Aha, i masz celne oko do detali - mina tej figury bezcenna!
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Marshal23
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 568
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 12:57

Post autor: Marshal23 » 14 kwietnia 2014, 0:43

Mówili prawdę,choć dla Nas jak mniemam o każdej porze roku wypatrzymy mgię tych miejsc.I tak jak Piotr napisał inny punkt widzenia otwiera Nam oczy "inaczej"
Awatar użytkownika
Tomek.P
Turysta
Turysta
Posty: 507
Rejestracja: 01 maja 2010, 15:01

Post autor: Tomek.P » 14 kwietnia 2014, 19:45

Wałbrzyskie były już w planach w lutym b.r... Po komentarzach widzę, że nawet dobrze się stało. Może w maju się uda... :)

Bardzo fajna relacja :spoko:
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed." Theodore Roosevelt

http://tomaszplaszczyk.pl/
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 14 kwietnia 2014, 20:33

Globtroterka pisze:uchylisz chociaż rąbka tajemnicy?
Uwaga - uchylam: chociażby przepiękne panoramy z okolic Niedźwiedzicy, Podlesia, Jałowca, tunele i wyrobiska kamieniołomów i takie tam...
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Post autor: Barbórka » 15 kwietnia 2014, 10:09

lubię Twoje relacje - Globtroterko:) czy to nie Wałbrzych był głównym miejscem realizacji filmu "sztuczki"?
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Post autor: Barbórka » 17 kwietnia 2014, 8:22

Musim skrzyknąc się na płaskim mazowszu lub pagórkowatym śląsku lub somewhere.. :D
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 17 kwietnia 2014, 18:58

Fajny wierszyk tytułowy! :spoko: :D
ODPOWIEDZ