PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 27 kwietnia 2009, 17:44

Cześć PiotrekP Wiolka do zobaczenia na szlaku :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 kwietnia 2009, 13:49

Witajcie, nazywam się Michał
w górach byłem tylko raz i marze tam jeździć całe życie, zakochałem się w nich od pierwszego wejrzenia. Bardzo starałem się o kolejny wyjazd ale niestety bez przerwy napotykam przeszkody. Chciałbym się związać całkowicie z górami, zacząć jakoś trenować wspinaczkę. Pragnę połączyć swoja pasje fotografowania z górami.
Bardzo dużo czytam z waszej strony internetowej, jest tu wiele cennych wskazówek i zapierające dech w piersiach opowieści ze szlaków. Wasza strona jest moją główną kopalnią wiedzy o tatrach. Odrazu poczułem że góry to moje miejsce na ziemi.
Powiedzcie mi od czego zacząć swoją przygodę z naszymi pieknymi Tatrami.
Nie chcę chodzić po szlakach komercyjnych. Moim marzeniem są Rysy.
Pozdrawiam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 kwietnia 2009, 13:59

nefzz witaj :)
nefzz pisze:Powiedzcie mi od czego zacząć swoją przygodę z naszymi pieknymi Tatrami.
Na początek, spróbuj w dziale "Tatry polskie i słowackie", znajdziesz tam informacje na temat tego, jakie szlaki są polecane dla początkujących, ale też dla tych, co troszkę Tatry już znają, ale nie mają na nie dużo czasu.
nefzz pisze:Nie chcę chodzić po szlakach komercyjnych. Moim marzeniem są Rysy.
No, to kolego, niestety, ale wyklucza się nawzajem :) Aczkolwiek są sposoby na to, aby tłumy obejść.... ;) Albo przynajmniej ich uniknąć.
Alf

Post autor: Alf » 28 kwietnia 2009, 13:59

A co to są szlaki komercyjne?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 kwietnia 2009, 14:03

Alf, sądzę, że "podskórnie" wiemy, co kolega miał na myśli ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 kwietnia 2009, 19:33

nie mialem dobrego słowa pod reką, moze i komercyjne to zle slowo ale takie, typu Morskie Oko itp ;]
Dziekuję za miłe powitanie ;]
Alf

Post autor: Alf » 28 kwietnia 2009, 20:49

Ze mnie taki "goral" ze dla mnie to wszystkie szlaki sa komercyjne, bez pasków na drzewach ani rusz :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 kwietnia 2009, 21:04

Alf pisze:Ze mnie taki "goral" ze dla mnie to wszystkie szlaki sa komercyjne, bez pasków na drzewach ani rusz :)
Kiedyś gdzieś wyczytałem, że chodzenie po szlakach to takie łażenie na kolorowej smyczy ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 maja 2009, 17:02

Witojcie :) Szukając info. na temat Babiej Góry , znalazłem Wasze forum , zarejestrowałem sie i napewno znajde tutaj interesujące mnie tematy , opisy szlaków juz mi sie bardzo spodobały :) Pochodze z Zakopanego i Tatry praktycznie schodziłem juz całe , teraz z racji wieku :( , pora poznawac nizsze - ale wcale nie mniej urocze okolice . Mam na imie Marek , na dzien dzisiejszy mieszkam w Myszkowie (jura Krakowsko-Częstochowska) , tez piekne miejsca w które serdecznie zapraszam :D
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 04 maja 2009, 17:27

Witomy :) Marku
Pozdrawiam
Piotrek
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 04 maja 2009, 20:29

.......spod samuśkich Tater,hej descyk mnie wykąpoł,hej wykołysoł wiater...
Witam serdecznie Marku!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 maja 2009, 20:49

Dzieki PiotrekP i Otylia :) ... hej ukompoł i ukołysoł wiater ... Miło tutaj u Was :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 maja 2009, 21:51

witam wszystkich nie witanych przeze mnie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 maja 2009, 22:29

mucka38 - powitać :)
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 09 maja 2009, 12:37

Witam wszystkich :)

Podczytuję Was od kilku dni, przyprowadzona tutaj przez forumowego Mariusza (pozdrawiam :) )
Cóż mogę o sobie? Krótko i węzłowato: Lucyna z Rybnika, nick "Zrzęda" dla zmylenia przeciwnika (a może nie? :8p:).
Tego, że jestem góromaniaczką, nie muszę chyba dodawać? Niestety, z racji zamieszkania, jak i kilku innych względów, chadzam głównie po Beskidach, w dodatku nie tyle ile bym chciała... ale cóż, taki lajf...

Teraz jeśli pozwolicie, pobuszuję sobie trochę po forumowych szlakach :)
Pozdrawiam wszystkich.
Ostatnio zmieniony 03 października 2013, 19:50 przez Zrzęda, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ