Ogrodzić Giewont ?

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Pete

Ogrodzić Giewont ?

Post autor: Pete » 28 lutego 2009, 22:15

No to ciekawie się zrobiło...

http://z-ne.pl/s,doc,pol,tatry,34744,1,1530.html
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 marca 2009, 14:27

W takim razie należy zdemontować ten krzyż i przenieść go tam, gdzie nie będzie rdzewiał. Proponuję jeszcze egzorcyzmować erozję, skrzyczeć wiatr, deszcz ukarać mandatem i by nie zostać bezczynnym dla źrodła wszelkich zagrożeń dla gor wychłostać morze batogiem. A turystow w ogole nie wpuszczać w gory.
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 01 marca 2009, 14:49

pięknieś to Mazio ujął. myślę, że z Tarnicy oraz wielu innych szczytów należy pozdejmować krzyże i wszelkie inne...
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 marca 2009, 15:02

Myślę, że źle mnie rozumiesz Mago - nie przeszkadzają mi krzyże dopoki z ich powodu ktoś nie wpada na tak genialne rozwiązania.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 01 marca 2009, 15:20

To pioruny są wszystkiemu winne!!!! :D
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 01 marca 2009, 18:27

Mazio pisze:Myślę, że źle mnie rozumiesz Mago - nie przeszkadzają mi krzyże dopoki z ich powodu ktoś nie wpada na tak genialne rozwiązania.
ależ mnie i o to chodziło również. dopóki wszystkich górskich zabytków nie będą chcieli odgrodzić i w nie wiadomo jeszcze jaki "mądry" sposób chronić to niech stoją gdzie stoją.
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 marca 2009, 18:29

Po mojej pierwszej konfrontacji z krzyżami na tym forum jestem już lekko przewrażliwiony. Pzdr :)
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 01 marca 2009, 21:48

Dobre zamiast kilku puszek farby będą wymyślać bzdury
Dać Mikosia na jakieś wysokie stanowisko to zaleje betonem całe tatry żeby nie wietrzały :D
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 marca 2009, 8:21

A ja to zagrodziłbym ten Giewont. Nie byłem tam ani razu, bo zawsze będąc w tamtym rejonie tak jakoś wybieram Czerwone. A Giewont to dla mnie może być rezerwat :kukacz:
Anonymous

Re: Ogrodzić Giewont ?

Post autor: Anonymous » 02 marca 2009, 9:38

Pete pisze:No to ciekawie się zrobiło...

http://z-ne.pl/s,doc,pol,tatry,34744,1,1530.html
BUAHAHAHAHAHAHAHAHA........

Ja pierdzielę, spadam stąd, do Chamonix. W tym kraju po prostu nie da się normalnie funkcjonować - banda debili, którzy zamiast wziąć się za jakąś sensowną robotę, szukają dla siebie zajęcia marnego, które jednak pokaże, że robią COKOLWIEK.

Tom zagotowała teraz.

Wnioskuję o wyprodukowanie Bomby M - na idiotów.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 marca 2009, 10:13

Ciekawy pomysł :lol: :lol: Czego to ludzie nie wymyślą...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 marca 2009, 10:36

Pete pisze:No to ciekawie się zrobiło...
http://z-ne.pl/s,doc,pol,tatry,34744,1,1530.html
Obrazek
Pozamykać krzyże, "kopuły", Tatry, zabytki... Schronisko w Roztoce stoi od 1913r, więc też ogrodzić i zamknąć. A my jeździjmy do Zakopanego, jedzmy "scypki", pijmy piwo, płaćmy za parkingi, opłatę klimatyczną i jeździjmy wszędzie bryczką.
Mooliczek pisze:Ja pierdzielę, spadam stąd, do Chamonix. W tym kraju po prostu nie da się normalnie funkcjonować
Znajdzie się dla igiego, jeszcze jedno wolne miejsce w aucie? Obrazek
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 02 marca 2009, 10:52

igi pisze:jeździjmy do Zakopanego
igi pisze:pijmy piwo
Ja tak robię...
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 marca 2009, 10:56

jck pisze:Ja tak robię...
Dobra, dobra, kto pije, ten pije, a inni w tym czasie jedzą ravioli na Martinovce i cyckają sople lodu, bo nie ma gdzie kuchenki ustawić Obrazek
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 02 marca 2009, 10:58

igi pisze:inni w tym czasie jedzą ravioli na Martinovce
To muszą być straszni debile...

Jak 'Zapałowicza' pod Babią wysadzili w cholerę a był z początku XX wieku to w jakim stopniu ten krzyż lepszy?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
ODPOWIEDZ