PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

MałaBee

Post autor: MałaBee » 22 kwietnia 2008, 12:22

Witam wszystkich których nie przywitałam bo długo mnie tu nie było :(
Pete

Post autor: Pete » 22 kwietnia 2008, 12:51

MałaBee pisze:Witam wszystkich których nie przywitałam bo długo mnie tu nie było :(
Właśnie zauważyliśmy. Jesteś jeszcze w Irlandii ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 kwietnia 2008, 18:53

Rumpel_68 i Dytwa - witajcie!
Moniczek

Post autor: Moniczek » 29 kwietnia 2008, 15:27

Witam wszystkich! Gdześ juz się dzisiaj wpisałam, ale za bardzo nie wiem gdzie... Nazywam sie Monika Piechocka, pochodze ze Żnina w kujawsko - pomorskim. Studiuje filologię polską, ale moja prawdziwą pasją są góry, szczególnie Tatry. To dla nich jestem gotowa wszystko rzucić i pojechac tam chociaz na 2 dni. Co właśnie jutro zamierzam zrobić. Pozdrawiam serdecznie
Dorka

Post autor: Dorka » 29 kwietnia 2008, 15:30

Witaj Moniczek
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 kwietnia 2008, 16:35

Moniczek heloł wielkie powitanie od Królika i zaproszenie na zjazdy klubwe :spoko:
Moniczek

Post autor: Moniczek » 30 kwietnia 2008, 9:46

Dziękuję za przyjęcie i jak tylko jakieś zloty klubowe będą się szykowały to ja z miłą chęcią. Dzisiaj śmigam troche połazić. Jak było napiszę w poniedziałek. Trzymajcie się ciepło:)
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 30 kwietnia 2008, 9:50

Witaj Moniczek i miłej wycieczki :)
Jakieś konkretne plany w Taterkach ?
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 kwietnia 2008, 10:02

Siemka Moniczek :) Miłych wędrówek po szlakach tatrzańskich :zoboc:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 30 kwietnia 2008, 19:29

Cześć Moniuczku :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
maniak

Witam wszystkich

Post autor: maniak » 02 maja 2008, 14:30

Witam wszystkich

Jako że jestem tu pierwszy raz więc napiszę parę słów ... jestem maniakiem turystyki ... a szczegolnie długich wypadów w szczególności kilkudniowych .... cisza natura iwolność super sprawa którą można odczuć tylko w górach. Jestem tam jak tylko mogę., w szczególności lubię Beskid żywiecki i tatry ale ze względu na ciszę polecam wszystkim beskid sądecki.
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Powitanie

Post autor: Rebel » 03 maja 2008, 6:17

Witam nazywam się Paweł Walęciak mieszkam w Wołowie w dolnośląskim od wielu lat chodzę z żoną po górach , z racji zamieszkanie bardzo bliskie są mi Sudety a propos :) , jak byście mieli jakieś pytania o Stołowe i Karkonosze zawsze chętnie pomogę Pozdrawiam Wszystkich Paweł
Anonymous

Re: Powitanie

Post autor: Anonymous » 03 maja 2008, 7:21

pw181 pisze:Witam nazywam się Paweł Walęciak mieszkam w Wołowie w dolnośląskim od wielu lat chodzę z żoną po górach , z racji zamieszkanie bardzo bliskie są mi Sudety a propos :) , jak byście mieli jakieś pytania o Stołowe i Karkonosze zawsze chętnie pomogę Pozdrawiam Wszystkich Paweł
Witam Cię bardzo serdecznie :)
Mirek

przedstaw się

Post autor: Mirek » 03 maja 2008, 9:21

pw181 Witaj tu mirek. We wrześniu jadę z żoną w Góry Stołowe.Poradż mi gdzie mogę zanocować blisko Szczelińca :?: Niedrogo i w miarę wygodnie. :hura:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 03 maja 2008, 10:22

witaj pw 181 w Wołowie byłem dużo lasu macie tam i duży ZK :lol:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
ODPOWIEDZ