Rychleby 16.06.2019 Medvedi Kameny

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Rychleby 16.06.2019 Medvedi Kameny

Post autor: olo23333 » 17 marca 2020, 7:31

Witajcie,
Kolejna zaległa relacja... tym razem z Rychlebów.
Do samego końca miałem nadzieję że pogoda się ustabilizuje - oprócz kilkudziesięciu osób zabierałem ze sobą moje najmłodsze gwiazdeczki w tym jedną jeszcze na plecach...
Ale nawet się udało oprócz dwóch mega burz z piorunami w tym jednej na Medvedim - nawet ze strachem na skałki wchodziłem aby pstryknąć parę fotek.

Nasza trasa bardzo spacerowa -> Ceska Ves - Krajnik - Jirni Pramen - Piessnitznt Pramen - Mevedi kamen - Pomezi jaskyne

Pierwsze podejście z Czeskiej Wsi dało mi popalić - tym bardziej z małym bąbelkiem na plecach, potem szło się już fajnie. Pogoda dopisywała było troszkę widoczków do momentu jak za Krajnikiem coś grzmotnęło.. No cóż stwierdziłem że najszybciej dojdziemy do Uzdrowiska jakby co - w deszczu i burzy przeszliśmy 2 kilometry i jak byliśmy bodajże nad źródłem Jirniego wyszło świetne słońce :)
No to co nie skracamy trasy i idziemy na Medvedi :) i po godzince znowu to samo :(.
Na szczęście obyło się bez strat, po zejściu na dół w dwóch turach zwiedziliśmy jeszcze jaskinię na Pomezi a potem już tylko do mega knajpy na obiadokolację :) A gdzie a jak nie do Restaurace Písečná - ten sam właściciel co na Krzyżowym Wierchu - chociaż tutaj bardziej mi się podoba i jadło z dzika lepiej zrobione :)

Poniżej pare foto pstryków:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moja starsza córa :)
Obrazek

Komplet zdjęć tutaj -> https://photos.app.goo.gl/VGG9cYVxTdxtqxAz6
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Rychleby 16.06.2019 Medvedi Kameny

Post autor: PiotrekP » 17 marca 2020, 18:42

Fajną ekipę zebrałeś. Gratuluje fajnych wycieczek i super atmosfery.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Re: Rychleby 16.06.2019 Medvedi Kameny

Post autor: olo23333 » 18 marca 2020, 17:18

PiotrekP pisze:
17 marca 2020, 18:42
Fajną ekipę zebrałeś. Gratuluje fajnych wycieczek i super atmosfery.
Najlepsza :) w kole mam 140 osób około 30 jeżdzi na wszystko, fajniejsze wyjazdy rozchodzą się w jeden dzień :) a wszystko po koszcie - taki wyjazd ze zwiedzaniem wynajęciem transportu i pamiątkowym butonem 50 zł... dla dorosłego dla dzieci cosik mniej :)
ODPOWIEDZ