Mój 2019 r. w górach i fotografii

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

opawski1
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 30 lipca 2019, 20:50

Mój 2019 r. w górach i fotografii

Post autor: opawski1 » 11 marca 2020, 11:44

Mój 2019 rok w górach i fotografii

Obrazek

Obrazek

Choć już marzec w końcu zebrałem się na zrobienie podsumowania 2019 roku. Moje podsumowanie zawiera najciekawsze wędrówki górskie, wyjazdy rowerem czy po prostu krótkie wypady na sesje foto za miasto. Tak... uzbierało się tego bardzo dużo, bo ciągle gdzieś latam z aparatem. ;) W podsumowaniu darowałem sobie sporo wypadów w Góry Opawskie i na Biskupią Kopę (aż 38 razy na szczycie) ponieważ mieszkam u ich podnóża i bardzo często odwiedzam te miejsca, dlatego wybrałem te najciekawsze.

Miniony rok uważam za bardzo udany pod względem aktywności górskiej. Udało mi się odwiedzić sporo nowych miejsc i ponownie wrócić w ulubione. Rok 2019 to także nowość w mojej fotografii ponieważ na początku minionego roku nabyłem lustrzankę. ;) Wycieczki z podsumowania, które mają swoją relację, są podlinkowane, więc jeśli któraś Was zainteresuje możecie ją sobie przeczytać ;) Tradycyjnie na końcu podsumowanie w liczbach. :)

Pełne podsumowanie na mojej stronie: PODSUMOWANIE 2019

Nie robiłem wersji forumowej, ponieważ przeklikanie tego na forum w takiej ilości zajmuje dużo czasu :)

ZAPRASZAM!
Moja strona o Górach Opawskich: http://www.goryopawskie.eu/
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Re: Mój 2019 r. w górach i fotografii

Post autor: Kovik » 11 marca 2020, 12:31

No sporo tego. Na blogu też sporo zdjęć się nie wyświetla. Wg mnie na tych "słonecznych" zdjęciach za dużo fioletowej barwy - może coś zmienić w ustawieniach. Ale tak jak mówie to tylko moja opinia nie musisz się nią sugerować. Graty i życzę nowości w 2020 roku
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
opawski1
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 30 lipca 2019, 20:50

Re: Mój 2019 r. w górach i fotografii

Post autor: opawski1 » 11 marca 2020, 14:39

Kovik pisze:
11 marca 2020, 12:31
No sporo tego. Na blogu też sporo zdjęć się nie wyświetla. Wg mnie na tych "słonecznych" zdjęciach za dużo fioletowej barwy - może coś zmienić w ustawieniach. Ale tak jak mówie to tylko moja opinia nie musisz się nią sugerować. Graty i życzę nowości w 2020 roku
Poprawiłem, wszystkie zdjęcia się już wyświetlają.
Moja strona o Górach Opawskich: http://www.goryopawskie.eu/
włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2376
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Re: Mój 2019 r. w górach i fotografii

Post autor: włodarz » 11 marca 2020, 17:19

Kovik pisze:
11 marca 2020, 12:31
Wg mnie na tych "słonecznych" zdjęciach za dużo fioletowej barwy - może coś zmienić w ustawieniach.
Ja tam widzę za dużo kontrastu w trakcie obróbki zdjęć, więc Kovik, zmień sobie ustawienia monitora. :)
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Re: Mój 2019 r. w górach i fotografii

Post autor: Darek » 11 marca 2020, 21:27

Naprawdę bardzo ładne zdjęcia. Klimatyczne, czasem nostalgiczne i co najważniejsze bardzo przemyślane ujęcia ! :brawo:
Statystyki też niczego sobie :spoko:
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
ODPOWIEDZ