Podróż w przeszłość, 28.04.2019

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Re: Podróż w przeszłość, 28.04.2019

Post autor: Mariusz » 12 maja 2019, 14:57

zbig9 pisze:
28 kwietnia 2019, 21:02
Czas zrobił swoje, wymiótł stare fotografie, wymazał obrazy picasy, zatarł ślady po niegdyś aktywnych i bliskich mi osobach. Strzępy rozmów, emocji, fascynacji sprzed lat... dzisiaj umarłych. Jaka szkoda. Jaka szkoda, że odeszliście, ukryliście się pod pod nazwą Anonymus, zapomnieliście, zamilkliście. Już nie spotykam Was na tatrzańskich szlakach, w tatrzańskich schroniskach. Niektórzy byli mi naprawdę bliscy, innych nie zdążyłem nawet poznać, chociaż planowaliśmy już wspólne wypady. Jaka szkoda...
Myślę że wielu nadal tu zagląda, choć nic nie pisze.
zbig9 pisze:
09 maja 2019, 10:26
Może więc ktoś pójdzie w moje ślady i pokaże swoje wspominki?
większa część moich zdjęć poszła w kosmos razem z uszkodzonym dyskiem i linkami do nie istniejących galerii na picassa i gogle
Trudno mi się gdzieś wyrwać i planować z wyprzedzeniem, cóż taka praca, ale też prędzej można znaleźć relację z wyjazdu niż zaproszenie na ten wyjazd na GS.
W ciągu ostatniego roku łatwiej mi dołączyć do obcych ludzi szukających kogoś na wyjazd w góry, niż do kogoś z GS :(
Dzięki za zdjęcia, też się na kilku załapałem, muszę poszukać ale powinienem mieć kopię forum na płytach przed czyszczeniem forum jakie robił Michał, dużo postów wtedy zniknęło
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Re: Podróż w przeszłość, 28.04.2019

Post autor: Dżola Ry » 12 maja 2019, 20:08

zbig9 pisze:
09 maja 2019, 10:26
Po liczbie wyświetleń widzę zainteresowanie taką retrospekcją. Może więc ktoś pójdzie w moje ślady i pokaże swoje wspominki?
Lubię wspominki, możliwe, że się za to wezmę, ale największą przeszkodą jest czas więc najwyżej odgrzebię temat za jakiś czas :)
ODPOWIEDZ