PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tomek.P
Turysta
Turysta
Posty: 507
Rejestracja: 01 maja 2010, 15:01

Post autor: Tomek.P » 24 czerwca 2013, 20:38

No i już się nie czuję tak młodo na forum, jak kiedyś... :| ;)

Witam wszystkich nowych forumowiczów! :)
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed." Theodore Roosevelt

http://tomaszplaszczyk.pl/
ania.
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 277
Rejestracja: 25 listopada 2009, 9:24

Post autor: ania. » 25 czerwca 2013, 8:54

Wiktoria pisze:Mam brązowy medal w kategorii do 11 lat i strasznie jestem szczęśliwa.
Gratulujemy Wiktoria i witamy już oficjalnie w naszych "szeregach" :D
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Post autor: Atria » 25 czerwca 2013, 19:56

Wiktoria, gratulacje :jupi:

pozdrawiam ;)
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
Awatar użytkownika
Antoś.
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 10
Rejestracja: 15 grudnia 2009, 9:00

Post autor: Antoś. » 25 czerwca 2013, 20:17

Wiktoria pisze:bo muszę Antosiowi życzenia złożyć
Dziękuje za życzenia.
Wiktoria pisze:Mam brązowy medal w kategorii do 11 lat i strasznie jestem szczęśliwa.
Gratulacje za medal.
Ja ostatnio zdobyłem z moim przedszkolem puchar za wygranie zawodów sportowych. :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2013, 20:34

tidżej pisze:Piotruś bardzo chciał jechać na Zjazd do Słowackiego Raju, ale niestety termin nam nie pasował. Pewnie spotkamy się na następnym Zjeździe. Pozdrawiam :)
Też żałowałam że Was nie było. Też mam nadzieję że spotkamy się . :D

Antoś :brawo:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 czerwca 2013, 17:30

Witam wszystkich miłośników górskich wędrówek:)

Temat spotkania w Rudawach Janowickich, na którym miałem okazję być jest już zamknięty więc (mam nadzieję, że mi się nie oberwie za to:p) chciałem tutaj serdecznie podziękować organizatorowi PiotrekP oraz wszystkim uczestnikom za fantastyczną atmosferę i wspaniałe towarzystwo

Do zobaczenia na szlakach
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 27 czerwca 2013, 17:49

Witaj w naszym gronie. :)
W dziale Relacje znajdziesz opis nasze wspólnej wycieczki.
viewtopic.php?t=8996
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Post autor: Monika » 05 lipca 2013, 11:44

Witam Wszystkich...mam na imię Monika...
Od dłuzszego czasu czytuję sobie Wasze relacje, oglądam zdjęcia i jestem pełna podziwu. Przyszedł jednak czas, że postanowiłam troszkę aktywniej poddziałać na forum. Pewnie z częścią z Was spotkałam się w Karkonoszach wedrując na Śnieżkę, albo w Roztoce, bądź na Wigilii na Starych Wierchach, albo może zdobywając zimową Babią Górę, dlatego mam nadzieję, że nie będę taka anonimowa choćby dla niektórych ;-)
Nie mam na swoim koncie żadnych spektakularnych wejść na znane z wikipedii szczyty, nie mam żadnych osiagnięć, ani nagród, jestem najzwyklejszą osobą. Jestem też przekonana, że nie uda mi się zdobyć Korony Ziemi, ale moją największą wartością są moje dzieci i wolę zainwestować w ich przyszłość niż realizować swoje ambicje - wszystko jest kwestią wyboru...jak powiadają każdy ma swoje "Himalaje".
Nie jestem gwiazdą towarzystwa, nie błyszczę na "salonach", wolę cichą obserwację. W ludziach cenię prawdomówność, lojalnośc, inteligencję, uczciwość, odwagę cywilną i wierność zasadom. Alergicznie natomiast reaguję na kłamstwo, oszukiwanie, krętactwo, chamstwo, głupotę, infantylizm i brak lojalności.
Niektórzy powiadają, że jestem konserwatywna w swoich poglądach na życie, ale to jest mój świadomy wybór nieulegania dzisiejszym trendom mody pozbawiających ludzi moralności i etyki w działaniu.
Co do planów górskich...mam swoje marzenia, ale zrealizuje je w odpowiednim czasie.
I jeszcze jedno chciałabym napisać...choć nie znam tutaj za dużo osób, ale bardzo mi sie podoba postawa Gosi i Macieja oraz Ani i Michała (Dzwonki)....zawsze i wszędzie jesteście razem, tworzycie wspaniały przykład jak w związku można realizować się nie zaniedbując partnera...jesteście wspaniałym i godnym przykładem do naśladowania - brawo!
Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale tyle czasu milczałam, że chyba zostanie mi to wybaczone ;-)
P.S. Pozdrawiam Dżolę, Halinkę i "Wujka Łukasza"
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Mike

Post autor: Mike » 05 lipca 2013, 11:59

Monika Witaj serdecznie
Monika pisze:że nie będę taka anonimowa choćby dla niektórych ;-)
Monika pisze:Pewnie z częścią z Was spotkałam się w Karkonoszach (...)bądź na Wigilii na Starych Wierchach
Pamiętamy, bo i tu i tu się spotkaliśmy
Monika pisze:każdy ma swoje "Himalaje".
dokładnie tak
Monika pisze:Ani i Michała (Dzwonki)....zawsze i wszędzie jesteście razem
hmm, to chyba o nas :oops:. Góry nas połączyły w pewnym sensie i tego się trzymamy :)
Do zobaczenia na szlaku, albo i gdzieś na nizinach :)
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2013, 12:00 przez Mike, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbychu

Post autor: Zbychu » 05 lipca 2013, 12:00

Monika ależ miło! :jupi: Nie wiem, czy witać - bo jak sama zauważyłaś, były okazje już się spotkać, więc ja mam wrażenie, że cały czas z nami jesteś :> :spoko:
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 05 lipca 2013, 12:04

witaj Moniko :>
Monika pisze:(Dzwonki)....zawsze i wszędzie jesteście razem, tworzycie wspaniały przykład jak w związku można realizować się nie zaniedbując partnera...
łał :oops:
poznaliśmy się w górach, więc nie może być inaczej ;)
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Post autor: Monika » 05 lipca 2013, 12:08

Jak miło, że moja obecność z Wami została zauważona, to dla mnie wielkie wyróznienie - dziękuję bardzo :aniolek:
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Post autor: Monika » 05 lipca 2013, 12:11

Aniu...ale to jest właśnie piękne, tym bardziej, że coraz mniej par tworzy jedność w związku, a coraz więcej jest indywidualistów...jeszcze raz :brawo:
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 05 lipca 2013, 12:19

Boruffka hejka chłopie :)
Monika witam pięknie :spoko:
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 05 lipca 2013, 14:59

Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale tyle czasu milczałam, że chyba zostanie mi to wybaczone ;-)
P.S. Pozdrawiam Dżolę, Halinkę i "Wujka Łukasza"
I wzajemnie Monika jest mi bardzo miło Cię powitać w naszych skromnych progach ;)
Pisz dużo, bo warto :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
ODPOWIEDZ