25.08.2012- Kościelec- pierwszy raz :)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

25.08.2012- Kościelec- pierwszy raz :)

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2012, 20:09

Dzisiaj mija moja pierwsza rocznica zarejestrowania się na forum :hura: Trzeba było jakoś to uczcić :) Kościelec interesował mnie od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałem się go zdobyć.

Wbrew temu co dużo osób mówi jest to góra (jak dla mnie) łatwa i przyjemna do zdobycia. Zdobyłem szczyt pierwszy raz i jestem nim zachwycony i oczarowany. Stał się jednym z moich ulubionych szczytów :)

Relacja ze zdobywania Kościelca jest dostępna tu: http://gorskie-wedrowki.cba.pl/index.ph ... ielec.html Miłej lektury ;)

A tutaj zapraszam do oglądania zdjęć: https://picasaweb.google.com/1149961689 ... erpien2012
Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Post autor: Iw-ona » 25 sierpnia 2012, 21:43

:brawo: za Kościelec fakt ,że opinie są rózne na temat tego szczytu,ja jeszcze nie mam swoich.
...
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 25 sierpnia 2012, 22:39

turystagorski pisze:jestem nim zachwycony i oczarowany
ja też :), jeden z najbardziej malowniczych szlaków i szczytów w naszych Tatrach :> Taki polski "mały" Matterhorn :)
I widok z Przełęczy Karb niesamowity, tak go zapamiętałam :D
zdjęcia przepiękne :brawo: :brawo: :>
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 26 sierpnia 2012, 11:23

Super relacja ,bardzo podoba mi się Twoja stronka. Wielkie :brawo: ja tam jeszcze nie byłam i nie wiem czy będę ,bo jakoś trochę mnie nie zachęca to co słyszałam no i zwyczajnie mam pietra.
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2012, 12:06

Gratuluję. Jakie następne plany górskie?

PS. Zdjęcia masz calkiem niezłe, ale jakby czasem za bardzo je "podświetlasz" i "nasycasz" w programie, przez co tracą na naturalności.
Zauważyłem to, ponieważ sam często popełniam ten sam "błąd". :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 26 sierpnia 2012, 12:16

No pięknie, pięknie. W sprawach wysokogórskich jesteś daleko przede mną. Ja swój Kościelec zdobywałem dopiero w wieku 40-tu lat :lol:.
Ładne zdjęcia, gratuluję udanej wyprawy.
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2012, 20:13

goska pisze:ja tam jeszcze nie byłam i nie wiem czy będę ,bo jakoś trochę mnie nie zachęca to co słyszałam no i zwyczajnie mam pietra.
Naprawdę nie bój się ;) Ja też miałem cykora kiedy ją zobaczyłem z Karbu. Wiem, że z dołu góra wygląda na "niedostępną" i trudną do zdobycia, ale w rzeczywistości tak nie jest :) Fakt są 2 miejsca trochę trudniejsze ale myślę, że spokojnie dasz sobie rade ;)

sokół pisze:Gratuluję. Jakie następne plany górskie?
Może jak jeszcze w tym roku się uda to planuje Świnice. W przyszłym Rysy, a w kolejnych myślę o Orlej Perci
sokół pisze:PS. Zdjęcia masz calkiem niezłe, ale jakby czasem za bardzo je "podświetlasz" i "nasycasz" w programie, przez co tracą na naturalności.
Zauważyłem to, ponieważ sam często popełniam ten sam "błąd". :twisted: :lol:
Dzięki za spostrzeżenia. Jeszcze muszę nad tym popracować jak poprawić zdjęcie aby go nie zepsuć :oki:
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 26 sierpnia 2012, 22:07

Dzisiaj mija moja pierwsza rocznica zarejestrowania się na forum :hura: Trzeba było jakoś to uczcić :) Kościelec
:brawo: :brawo: strach pomyśleć co będziesz zdobywał na następną rocznicę :zoboc: . Gratulacje, a zdjęcie, zwłaszcza jedno nr.8 ogromnie mi przypadło do gustu.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 sierpnia 2012, 9:40

HalinkaŚ pisze: :brawo: :brawo: strach pomyśleć co będziesz zdobywał na następną rocznicę :zoboc:
Może uda się Mount Everest :lol:

Wszystkim dziękuje za gratulacje :)
turysta z Poronina
Turysta
Turysta
Posty: 33
Rejestracja: 13 grudnia 2007, 20:22

Post autor: turysta z Poronina » 27 sierpnia 2012, 13:11

Super. Też lubię odwiedzać ten szczyt. I pamiętam pierwszy raz. :)
Gratuluję. :) :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2012, 9:36

Zapraszam do obejrzenia pokazu zdjęć w formie filmu, jeśli ktoś nie widział zdjęć ;)
http://www.youtube.com/watch?v=VZgkks1wXQ8&feature=plcp
Ostatnio zmieniony 08 września 2012, 14:29 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2012, 21:52

Już po pokazie (plus za muzykę) :brawo:

Drogi młodzieńcze,
wywalże to zdjęcie,
mazakiem na skale nasrana,
sygnatura mózgu wybrakowania.

i będzie ok :spoko:

PS: Kościelec nie zawsze jest taki miły i potulny jak na Twoich zdjęciach :gora: :slo:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2012, 11:18

KRK pisze:PS: Kościelec nie zawsze jest taki miły i potulny jak na Twoich zdjęciach :slo:
Tak, wiem. Ostatnio przecież zdarzył się tam śmiertelny wypadek. Po przejściu całej trasy pomyślałem sobie, że nie chciałbym wychodzić tam w burzy, w deszczu i podczas silnego wiatru.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 września 2012, 14:38

KRK pisze:wywalże to zdjęcie,
mazakiem na skale nasrana,
sygnatura mózgu wybrakowania.
Też poczułem, lata temu, mentalnego pawia jak zobaczyłem ten żałosny napis na skale.

Młodzieńcze - kurs turystyczny trzymaj, a takich "pokazów uczuć" nie uwieczniaj na zdjęciach. Szkoda karty pamięci, a i Tobie może się coś na mózg rzucić.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 września 2012, 14:53

KRK  i Dobromił dobrze, następnym razem jeśli wybiorę się na Kościelec nawet na to nie spojrzę :zoboc:
Na moje usprawiedliwienie mam to, że wszedłem tam po raz pierwszy i byłem tak podekscytowany, że wszystkiemu i wszystkim robiłem zdjęcia :lol:
ODPOWIEDZ