12.02.2012 Pierwsze nieoficjalne spotkanie na Polanie Kondratowej

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

bluejeans

Post autor: bluejeans » 14 lutego 2012, 16:00

Pudelek pisze:idealnie do Ciebie pasuje - mogłabyś tak chodzić przez cały rok :spoko: :twisted:
ale tylko z Tobą, Kundlu :uscisk: żeby była pełna jasność ;>
to kiedy robimy jakiś wypad? ;)

Mirka pisze:no to może po moim powrocie z wojaży zaliczymy wreszcie te widoki z Trzech Koron!
tą zimą już raczej nie zdążymy (chociaż nie chcę się zarzekać, bo nie mam do siebie w tej materii zaufania ;))
ale będę pamiętać :)
Mirka pisze:Do zobaczyska, wracam 25- go lutego.
trzymaj się ciepło i dużo dobrych wrażeń z podróży życzę! :)
Vision

Post autor: Vision » 14 lutego 2012, 16:24

No ja się spodziewałem jednak jakiś niebieskich tych spodni, a tu takie ładne oczojebne czerwone :8) :D

Zdjęcia oczywiście świetne i fajnie się Ciebie czyta, pomimo, że nie do końca wiesz gdzie byłaś :P Ale to w sumie nie istotne... najważniejsze że Ci się podobało :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 14 lutego 2012, 16:30

bluejeans pisze:to kiedy robimy jakiś wypad?
jak załatwisz jeszcze ten czerwony nos i czapkę jakoś bardziej klaunowską, żeby bardziej rzucała się w oczy :)
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
bluejeans

Post autor: bluejeans » 14 lutego 2012, 16:33

Vision pisze:No ja się spodziewałem jednak jakiś niebieskich tych spodni, a tu takie ładne oczojebne czerwone :8)
no jak to? w tę stronę wiozłeś mnie ubraną w dżinsy :kukacz: (wpadka ;P)
Vision pisze:pomimo, że nie do końca wiesz gdzie byłaś :P
1. byłam w górach :8)
2. zwykle to ja jestem przewodnikiem (duchowym) każdy potrzebuje odmiany ;)

Pudelek pisze:jak załatwisz jeszcze ten czerwony nos i czapkę jakoś bardziej klaunowską, żeby bardziej rzucała się w oczy :)
dobra, ale Ty nosisz mój plecak (tak będzie sprawiedliwie :twisted: )
Vision

Post autor: Vision » 14 lutego 2012, 16:36

bluejeans pisze: w tę stronę wiozłeś mnie ubraną w dżinsy
No ja nawet na początku byłem pewny, że Ty chcesz w nich w góry na ten mróz wyjść :8) Ale te czerwone jednak ładniej ze śniegiem kontrastują...
bluejeans pisze:dobra, ale Ty nosisz mój plecak (tak będzie sprawiedliwie )
Hehe Twój plecak to w przeciwieństwie do Ingi największy ze wszystkich, ale za to najlżejszy jakby puchem wypchany... ;)
bluejeans

Post autor: bluejeans » 14 lutego 2012, 16:50

Vision pisze:Ale te czerwone jednak ładniej ze śniegiem kontrastują...
pod schronem było wielu narciarzy, jeden z nich był moim idolem, miał oczoje*ną pomarańczową kurtkę i oczoje*ne turkusowe spodnie w zestawie (pomyślałam, że albo jest plastykiem, albo bardzo odważnym człowiekiem, albo jedno i drugie, jak ja :D)

Vision pisze:Hehe Twój plecak to w przeciwieństwie do Ingi największy ze wszystkich, ale za to najlżejszy jakby puchem wypchany... ;)
no przecież mówiłam, że nic takiego tam nie ma ;) ale gdyby Pudelek przyjął moją propozycję, to dorzucę do plecaka kilka niezwykle ważnych i potrzebnych w górach rzeczy.. :8)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 14 lutego 2012, 17:09

bluejeans pisze:ale gdyby Pudelek przyjął moją propozycję, to dorzucę do plecaka kilka niezwykle ważnych i potrzebnych w górach rzeczy.. 8)
tak, tak, pamiętam z Gorców te żelazko, prostownicę i suszarkę, ciągle wypadały z plecaka :8)
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
bluejeans

Post autor: bluejeans » 14 lutego 2012, 17:24

Pudelek pisze:te żelazko, prostownicę i suszarkę, ciągle wypadały z plecaka :8)
(to żelazko, te żelazka :P )
zapomniałeś o lodówce :8)
a ja o kagańcu (tu Julka zakłada Pudelkowi kaganiec i grożąc paluszkiem przypomina, że jest na nieoficjalnym spotkaniu w okolicach Kondratowej, więc niech się zachowuje ;))
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 14 lutego 2012, 17:51

bluejeans pisze:zapomniałeś o lodówce 8)
lodówka leżała w strumyku, ale tego nie widziałaś, bo w tym czasie opalałaś się na Gorczańskiej :P
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 14 lutego 2012, 18:42

Nie wiem, czy to tylko ja tak mam, ale nie widzę zdjęć od bluejeans :( .
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
bluejeans

Post autor: bluejeans » 14 lutego 2012, 19:07

Darek pisze:nie widzę zdjęć od bluejeans :( .
sprawdziłam, serwer, na który wrzuciłam fotki, ma w tej chwili przerwę techniczną. niestety nie mam żadnych albumów w sieci, więc korzystam z tego typu serwerów. jeśli po przerwie technicznej fotki nie wrócą, przerzucę je do innego miejsca w sieci, chociaż sądzę, że nie będzie takiej potrzeby bo wszystko wróci na miejsce :)
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 14 lutego 2012, 19:18

Świetnie się czyta tą relacje i ogląda zdjęcia z dowcipnym komentarzem ,wielkie brawa :brawo: dajcie znać to następnym razem wybiorę się z Wami :hura:
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 15 lutego 2012, 17:43

Darek pisze:Nie wiem, czy to tylko ja tak mam, ale nie widzę zdjęć od bluejeans :( .
Już widzę :)
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
ODPOWIEDZ