PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 12 lutego 2012, 21:33

Witej Pyjter !
A tak na marginesie, to Twoje "CV" powinno posłużuć przyszłym przedstawiającym się za wzór !!! :brawo:
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Anonymous

Witam

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2012, 21:52

Wbrew zapowiedziom pewnego Pana zaglądam tu.

Bartek, pochodzę z Makowa Podh. położonego w Beskidzie Makowskim/Średnim, około 30 km na zach od Babiej Góry :) Jestem na 3 roku turystyki ze specjalizacją promocji lokalnej i regionalnej. Bardzo lubię góry, podróże po Polsce oraz przyrodę stąd wybór kierunku studiów :)

Jeżeli ktoś zechce tutaj zamieszczam krótki filmik o stronach skąd pochodzę:

http://www.youtube.com/watch?v=FAL9xZM0u6M

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, w miarę możliwości będę się tu starał częściej zaglądać, hej! :)
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 12 lutego 2012, 22:55

Chyba tak ładnie to nam się jeszcze nikt tak nie przedstawił jak Pyjter :> Witaj serdecznie i dobrze się tu baw.
barttek5, też witam serdecznie i do zobaczenia na szlakach.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Mike

Post autor: Mike » 12 lutego 2012, 23:39

Pyjter i barttek5 witajcie.
Pyjter miło Cię tu powitać po wielu picasowych eskapadach.
Pyjter pisze:by wstrzelić się w planowane przez Was wyprawy.
Pozostaje więc tylko powiedzieć do zobaczenia gdzieś na szlaku. :spoko:
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 13 lutego 2012, 7:44

Pyjter barttek5   Witajcie wśród nas. Do zobaczenia na szlaku.
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2012, 8:00 przez Ptoszek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 13 lutego 2012, 7:54

Ptoszek pisze:Pyjter Mike  Witajcie wśród nas
ło matko, Mike się sklonował, a może to brat bliźniak :D

witaj Pyjter - teraz to już nie będziesz komentował zdjęć pisząć WY teraz to jesteśmy już MY :lol:

witam wszystkich nowych i do zobaczenia na szlakach
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 13 lutego 2012, 8:00

adamek pisze:Ptoszek powiedział/-a:
Pyjter Mike Witajcie wśród nas


ło matko, Mike się sklonował, a może to brat bliźniak
:lol: :lol: sie mi źle klikło
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 lutego 2012, 9:06

Pyjter witej chopie u nos. :)
Pyjter pisze:jestem (...) po prostu .... hanysym
To brzmi dumnie :spoko:
Pyjter pisze:Bakcylem gór zarażono mnie już za bajtla
Pyjter pozwolę sobie to przetłumaczyć dla "nie-hanysów":
Bajtel - chłopiec, chłopczyk, dziecko płci męskiej :lol:

barttek5 witam w naszym gronie serdecznie. :)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 13 lutego 2012, 9:14

barttek5 Witaj i do zobaczenia na szlaku :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2012, 14:07

Łoj Chrystusie Nazaryjski! ..... jak godała moja oma :)
Nie liczyłem absolutnie na taki odzew z Waszej strony po moim akcesie do Waszego grona, tym bardziej jest mi z tego powodu bardzo miło. Dziękuję serdecznie za miłe słowa. Postaram się nie zawieźć i wprowadzić w czyn zaproszenie do wspólnego łazikowania :spoko:
Mike

Post autor: Mike » 13 lutego 2012, 14:15

Pyjter pisze:Nie liczyłem absolutnie na taki odzew z Waszej strony po moim akcesie do Waszego grona
Niektórzy Cię już trochę znają :)
Pyjter pisze:wspólnego łazikowania
Czyli do zobaczenia na szlaku :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2012, 14:37

Dzwonek pisze: czego brakuje do tego zamknięcia?
Trochę mi tego jeszcze zostało, ale jeżeli będę miał takiego pogodowego farta jak w poprzednim roku, to nie przewiduję trudności by te cele zrealizować najpóźniej w czasie corocznego wrześniowego urlopu.
Tak więc w tym roku mam w planie (po słowackiej stronie) : Ciemnosmreczyńska Dolina, Gładki, Koprowy, Osterwa, Furkot, Rohatka, M. Wysoka, Czerwona Ławka, Lodowa Przeł, Jagnięcy. Tak przy Okazji jeżeli ktoś z Was ma namiary na sprawdzone kwatery w rejonie Tatrzańskiej Łomnicy, Smokowca to chętnie skorzystam.
Po naszej stronie: Przeł. pod Chłopkiem, Starorobociański, Rohacze (od Chochołowskiej). I jeszcze cała OP, ale to już mamy prawie zaklepane na lipca, w kilkuosobowym, męskim gronie z kwaterunkiem w Murowańcu.
I żebyśmy się dobrze zrozumieli Aniu, mówię o ścieżkach oznakowanych, a nie jakimś chaszczowaniu typu Wołoszyny, Waksmudzki, Koszysta ....:D
Dzwonek pisze: a więc już trochę się znamy
do zobaczenia na szlaku!
No trochę się już znamy, a witrualnie nawet więcej niż trochę, bo jak wspomniałem namiętnie śledzę Wasze górskie wojaże w galerii Picasa. Z różnych powodów nie chodzę tyle po górach co Wy (w zeszłym roku kilkanaście wypraw), ale wiem, że prawie po każdym weekendzie mogę spodziewać się powiadomidomienia z Picasy, że ktoś z Was umięścił tam nową fotodokumentację z weekendowego wypadu w góry. Wasza górska aktywność jest pełna podziwu z mojej strony i dziękuję, że na bieżąco relacjonujecie swoje dokonania w galerii. Wiem, że wędrujesz z Mike, czasem Adamkiem, M@M, że o tych wyrobnikach z Kraka JJ i AM nie wspomnę:D
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam całą górską ferajnę! :hej:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2012, 14:55

adamek pisze: teraz to już nie będziesz komentował zdjęć pisząć WY teraz to jesteśmy już MY :lol:
Witaj Adam, dzięki za dobre słowo, najwyższy czas na spotkanie w realu.... co nie znaczy, że teraz w stosunku do Twojej/Waszych galerii Picasa popełnię grzech zaniechania, nadal trochę mnie tam będzie :lol:
Chętnie zobaczę na własne oczy jak pozujesz do foty z tą tablicą rekordu przedeptanych km :)
A pro po ... bryczka po kraksie już na chodzie mam nadzieję i nie będziesz musiał pokonywać Zakopianki na pieszo ;)
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 13 lutego 2012, 14:58

Pyjter pisze:Ciemnosmreczyńska Dolina, Gładki, Koprowy, Osterwa .......
oj troszkę jeszcze zostało, ale spokojnie do zrobienia w ciągu roku :D
Pyjter pisze:mówię o ścieżkach oznakowanych, a nie jakimś chaszczowaniu typu Wołoszyny, Waksmudzki, Koszysta ....
nie za bardzo rozumie o co chodzi :lol:

śledź zaproszenia na tych szczytach będzie w lecie nas pełno :zoboc:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Mike

Post autor: Mike » 13 lutego 2012, 14:59

Pyjter pisze:że prawie po każdym weekendzie mogę spodziewać się powiadomidomienia z Picasy
trochę ostatnio tego mniej, ale jak się odkopiemy to nadrobimy
Pyjter pisze:Wiem, że wędrujesz z Mike
i nie tylko wędruje :D
ODPOWIEDZ