Chatka Skalanka

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 18 października 2011, 8:58

sokół pisze:Wodnik i Strzelec się zalogowali
By ruszyć tematem na jednym z portali
I najpierw Skalanka zmieniła dzierżawcę
a potem świat ujrzał wielkiego wybawcę
Bo Strzelec swą prężnie wydymał klatę
i zapowiedział, że On kupi chatę
następnie z ziemią ją zrówna do zera
Oto jest wola od Bohatera!
Wodnik wtórował mu co każde zdanie
Teraz nasuwa się takie pytanie.
Czy ten prawdziwy dzierżawca Skalanki
Mógłby pozwolić - tak w ramach sielanki
Aby ta dwójka mogła do woli
Urządzać w lesie przy chacie zlot troli?
:lol:
Bodzio pisze:Poszukuję chętnych do prowadzenia i opiekowania się chatką turystyczną w górach (Beskidach).Obsługa chaty w łykendy i wakacje przyjmowanie i opieka nad turystami i grupami turystów organizacja "imprez chatkowych"
Potrzeba nam kilkorga chętnych.
Najlepiej pełnoletnich albo "prawie pełnoletnich"
Poszukiwane osoby kreatywne z pomysłami
chcące zrobić coś fajnego ...
Kandydaci muszą spełniać kilka prostych wymagań min.być dyspozycyjnym kilka razy w roku żeby pojechać na chatę na obsługę .
Chata działała by na zasadach ogólnych zbliżonych do chatek studenckich.
Zapisy , Kasting (???). Chętni proszę kontaktować się ze mną na PW
Patrzać na wasze ponowne ożywienie w tym temacie
aquarius sagittarius ciesze się że zależy wam na przyszłosci chaty. Odsyłam do początku tematu załozonego. Kiedy przyjedziedzie na kasting?
Jesteście chyba pełnoletni powinniście dac radę. :kukacz:

siudmy pisze:No widać tu poziom tej dyskusji. Skoro juz Wam pokazano że jesteście nic nie robiącymi darmozjadami i nie macie wkładu w chatke bo Wam się nie chce to potraficie tylko, jątrzyć i skłócać.
Jesli chatka zostanie sprzedana to 11 juz nie będzie zadnego weekendu z duchami.

A poza tym tak odpicowaliśmy chałupe i mieliśmy w tym wiele radości z wspólnej pracy do której Was nie dało się namówić więc nie mam o czym rozmawiać.
Szkoda tej piany na formu bo jak każdy normalny turysta na GS czyta to chyba uważa Was za osoby kompetentne a jest w zasadzie odwrotnie,

Panowie zajmijcie się swoimi żonami i czym kolwiek a nie organizowaniem życia turystycznego bo tego nie umiecie.
Siudmy masz rację.
Tego już nam nikt nigdy nie odbierze.
Nawet jeśli chata zostanie sprzedana to dla tych którzy stawili się na mój apel
przeszło dwa lata temu ten czas na pewno nie był stracony.
Dlaczego najpiękniejsze chwile, życie psuje na siłe..?

A gdzie mój obiecany moherowy berecik ??
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 18 października 2011, 17:53

Mariusz G. to było pytanie retoryczne, najpierw też miałem ostro zareagować ale najlepszym sposobem na tego typu ludzi jest ich ignorowanie, znudzi im się jak nikt im nie będzie odpisywał
sokół brawo masz talent :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 07 listopada 2011, 23:18

czy w czwartek wieczorem ktoś będzie na obsłudze chatki? w kalendarzu jest pustka, a to w końcu początek weekendu, jak normalnie w piątek
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2011, 13:37

Pudelek pisze:czy w czwartek wieczorem ktoś będzie na obsłudze chatki? w kalendarzu jest pustka, a to w końcu początek weekendu, jak normalnie w piątek
Grzmoty dostały wypowiedzenie z polibudy, do końca listopada mają zabrać manatki. Może już nie będą jeździć na obsługi.
Mirek

Post autor: Mirek » 08 listopada 2011, 13:48

aquarius pisze:
Pudelek pisze:czy w czwartek wieczorem ktoś będzie na obsłudze chatki? w kalendarzu jest pustka, a to w końcu początek weekendu, jak normalnie w piątek
Grzmoty dostały wypowiedzenie z polibudy, do końca listopada mają zabrać manatki. Może już nie będą jeździć na obsługi.
A skąd waćpan masz takowe informacje?
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 08 listopada 2011, 14:13

aquarius pisze: do końca listopada mają zabrać manatki.
gdyby nawet, to listopad kończy się 30-go, a nie 10 dnia miesiąca...
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2011, 14:24

mirek pisze:
aquarius pisze:
Pudelek pisze:czy w czwartek wieczorem ktoś będzie na obsłudze chatki? w kalendarzu jest pustka, a to w końcu początek weekendu, jak normalnie w piątek
Grzmoty dostały wypowiedzenie z polibudy, do końca listopada mają zabrać manatki. Może już nie będą jeździć na obsługi.
A skąd waćpan masz takowe informacje?
Wystarczy zadzwonić na polibudę, mogę podać numer telefonu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2011, 14:27

aquarius pisze:
mirek pisze:
aquarius pisze: Grzmoty dostały wypowiedzenie z polibudy, do końca listopada mają zabrać manatki. Może już nie będą jeździć na obsługi.
A skąd waćpan masz takowe informacje?
Wystarczy zadzwonić na polibudę, mogę podać numer telefonu :)
W Dziale Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych Politechniki Śląskiej (Gliwice, ul. Konarskiego 18, pokój 448, tel. 32 237-12-57)
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 08 listopada 2011, 15:59

To sa jaja, jeszcze nic ostatecznie nie wiadomo
A nóż sie odmieni
Ja planuje na Skalance zorganizowac WOśP licze że da sie jeszcze dogadać.
------------------------
chyba zaraz zadzwonię do pati albo królika i poproszę o skasowanie tych bzdetów
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Mirek

Post autor: Mirek » 08 listopada 2011, 16:08

aquarius pisze:
aquarius pisze:
mirek pisze:A skąd waćpan masz takowe informacje?
Wystarczy zadzwonić na polibudę, mogę podać numer telefonu :)
W Dziale Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych Politechniki Śląskiej (Gliwice, ul. Konarskiego 18, pokój 448, tel. 32 237-12-57)
Rozumiem że waść jesteś zainteresowany tematem kupna?W celu rozbiórki? :P a może ciekawi Cię że może się rozwodzę i poszukasz nr,telefonu mojej żony w celu potwierdzenia faktu?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2011, 17:33

mirek pisze:
aquarius pisze:
aquarius pisze: Wystarczy zadzwonić na polibudę, mogę podać numer telefonu :)
W Dziale Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych Politechniki Śląskiej (Gliwice, ul. Konarskiego 18, pokój 448, tel. 32 237-12-57)
Rozumiem że waść jesteś zainteresowany tematem kupna?W celu rozbiórki? :P a może ciekawi Cię że może się rozwodzę i poszukasz nr,telefonu mojej żony w celu potwierdzenia faktu?
Wiesz uważam że jesteś złośliwy i uprzedzony do mojej osoby, nie mam czasu ani ochoty rozważać dlaczego.
Rozumiem że ekipa grzmotów to są Twoi przyjaciele i że za nimi idziesz w dym, podobnie jak reszta GS'ów, super.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 08 listopada 2011, 18:36

aquarius pisze:Wiesz uważam że jesteś złośliwy i uprzedzony do mojej osoby, nie mam czasu ani ochoty rozważać dlaczego.
Rozumiem że ekipa grzmotów to są Twoi przyjaciele i że za nimi idziesz w dym, podobnie jak reszta GS'ów, super.
Oj Mirku Mirku, jak możesz być tak uprzedzony do biednego, małego(?) aquariusa? chłopak się stara, martwi się, dba, stresuje, czas (którego nie ma) poświęca na zbieranie informacji i na uświadamianie, a Ty się naśmiewasz, dręczysz, konfundujesz, zamiast pięknie dziękować!
Chodź aquarius, ja Cię rozumiem, przytulę, pogłaszczę, ja Ci jestem wdzięczna! już cichutko, już dobrze… masz chusteczkę, nosek wytrzyj i uśmiech, o tak -> :D
Mirek

Post autor: Mirek » 08 listopada 2011, 19:05

aquarius oj rozpracowałeś mnie,złosliwa ze mnie bestyjaCzytaj podpis pod postami..A Ty oprócz krytyki wszystkiego wniosłeś coś dobrego na forum?Może jakaś relacyjka?Nawet na avatarze boisz się ujawnić się.Kto ja kto Ale Ty jesteś ostatni który powinien mówić o kogoś złośliwości To cały jego wkład w zycie forum; search.php?search_author=aquarius
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2011, 19:25 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 08 listopada 2011, 19:22

Pudelek, nie zwracaj uwagi na tego pajaca. Chatka będzie otwarta oczywiście w czwartek do niedzieli. Obsługę będzie miał Pigan, więc i gitara będzie :)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 08 listopada 2011, 19:25

bluejeans :spoko: :cmok: :)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
ODPOWIEDZ