Wrzesień`11 "Tłoczne Rudawy" - Rudawy Janowickie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Wrzesień`11 "Tłoczne Rudawy" - Rudawy Janowickie

Post autor: Anonymous » 16 października 2011, 17:04

Sobota 9.30 PKP Wrocław Gł -> Trzcińsko. W pociągu poznaje młodego człowieka który jedzie z ojcem na weekend w Karkonosze. Chłopak ciekawy, pozytywnie nastawiony do gór ale nie rozstaje się ze swoim empe3 i 8 calowym tabletem. Spalam z nim papierosa wymieniam spostrzeżenia robie mu zdjęcie (nie dowierza, że wyjdzie moim aparatem) i w okolicach 11 wysiadam, w Rudawach.

Obrazek

Plan stały: psi spacer, rekreacja, fotografia. Trasa: Trzcińsko – szlak niebieski – Sokolik Duży (623npm) – Szwajcarka. Rudawy dość mocno zatłoczone. Dużo ludzi w różnym wieku. Na Sokoliku enklawa wspinaczy. Fotografuje, podziwiam, zazdroszczę tym na linach. Specjalnie omijam Krzyżną (654npm). Znajduję damski zegarek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W Szwajcarce ustalam szczegóły przyjazdu Konrada, Natali i Szamana. Posiadając duże zapasy czasowe postanawiam przespacerować się do Karpnika. Na miejscu odwiedzam sklep i Pałac Dębowy (który jest ogrodzoną prywatną posiadłością z ciepłymi źródłami, basenem i małym lotniskiem) do którego niestety nie udaje mi się wejść. Na pocieszenie dostaję widok startu helikoptera na tle Browarówki (510npm).

Obrazek

Obrazek

Konrad ze „stadem” zjeżdża po mnie do Karpnik. Popasik w Szwajcarce, wejście na pominiętą Krzyżną i wieczorny powrót do Wałbrzycha.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jedna Hybryda z Krzyżnej - widok na Karkonosze

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 października 2011, 21:07 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 16 października 2011, 18:37

Fajny spacer :) . Mnie ludków zawsze jest w drugiej częsci Rudaw, my często spacerujemy w kierunku Zamku Bolczów. Sokoliki zawsze są oblegane przez wspinaczy.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2011, 18:40

Rozważałem przejście zielonym z Janowic Wielkich ale wygrała chęć nie męczenia się :P
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 16 października 2011, 20:19

Halszka_b nie orientujesz się czy dalej panuje zasada płacenia za ciepłą wodę ,podczas brania kąpieli w schronisku ''Szwajcarka'' . Pytam z ciekawości gdyż jak ja byłem tam w 2007 roku to takie zasady płacenia za wodę ciepłą niestety panowały .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2011, 20:29

robson pisze:Halszka_b nie orientujesz się czy dalej panuje zasada płacenia za ciepłą wodę ,podczas brania kąpieli w schronisku ''Szwajcarka'' . Pytam z ciekawości gdyż jak ja byłem tam w 2007 roku to takie zasady płacenia za wodę ciepłą niestety panowały .
Ostatni raz w Szwajcarce spałem ok 2.5 roku temu zimą. Za ciepłą wodę nie musiałem płacić za psa również. A w pokoju miałem nagrzane (rezerwowałem dwa dni wcześniej)
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 16 października 2011, 20:35

Halszka_b pisze:Za ciepłą wodę nie musiałem płacić za psa również. A w pokoju miałem nagrzane (rezerwowałem dwa dni wcześniej)
czyli musiało zmienić się na plus
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 17 października 2011, 20:22

Zdjęcie trzecie od końca jest świetne! Powinieneś je wystawić w jakimś konkursie. Płynie z niego taki błogi spokój... :)
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2011, 20:35

malgosiadg pisze:Zdjęcie trzecie od końca jest świetne! Powinieneś je wystawić w jakimś konkursie. Płynie z niego taki błogi spokój... :)
Dziękuje. Zdjęcie walory zawdzięcza modelce :

Obrazek

Obrazek

i moje ulubione "Happy Dog"

Obrazek

Fotografię robię dla siebie, bliskich i dobrych ludzi. Nie na konkursy ;)
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 17 października 2011, 20:44

Przefotogeniczny psiak - widać, że szczęśliwy :ok:
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
ODPOWIEDZ