Klapkowicze na szlaku.

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Minter

Post autor: Minter » 09 września 2007, 21:02

Noel dobrze że masz takie ambitne marzenia ale wydaje mi się że jak "zdejmiesz" już status klapka z siebie to będziesz miał wszystkich tu za gorszych bo dla Ciebie to będą... klapkowicze :). Wytworzysz zbyt wielki dystans między nami, bo Ty będziesz wielkim zdobywcą wśród setek klapków.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 września 2007, 21:04

Małgocha pisze:zastanawiam sie tylko czy to nie jest naruszenie prywatnosci pokazywanych osob przeciez nie wyrazili zgody na pokazywanie swojej twarzy
Nie Małgorzato, nie jest to naruszenie prywatności jeśli nie widać dokładnie i wyraźnie twarzy pokazywanych na zdjęciach ludzi. W drugim przypadku - jeśli widać dokładnie twarz to można, przed publikacją zdjęcia, twarz zamazać używając programu do obróbki zdjęć.
Pozdro.
Małgocha

Post autor: Małgocha » 09 września 2007, 21:10

krolik masz racje jesli twarze sa zamazane chyle czolo i nie mam nic do tego i mojego zdania na ten temat by tutaj nie bylo ale czy zauwazyles w tym temacie aby ktoras z twarzy byla zamazana bo ja nie i te wysmiewcze teksty wg mnie troche obrazliwe co do niektorych osob rowniez pozdrawiam
Małgocha

Post autor: Małgocha » 09 września 2007, 21:29

belissima nie czytasz dokladnie ja nikogo nie krytykuje ja tylko napisalam tak od strony prawnej bo znajac rozne sytuacje zyciowe takie naruszenie prywatnosci moze skonczyc sie to czasem niezbyt ciekawie ale to tylko taka moja skromna uwaga
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 września 2007, 21:29

Dziewczyny, dziewczyny ... wyluzujcie plissss
Małgocha:
strona 1:
zdjęcie Termita - brak twarzy /choć widok przyjemny ;) /
zdjęcie Admina - "nasz" Grzegorz+osoba towarzysząca
zdjęcie Admina - "Gwiezdne Wojny" - brak twarzy
zdjęcie Admina - dziewczyna z Giewontu - brak twarzy
strona 2:
zdjęcia Admina - zdjęcie 1 - twarz dziewczyny z daleka niewyraźnie widoczna - kwalifikacja prawna: brak naruszenia prywatności ze względu na niemożność dokładnego określenia tożsamości osoby przedstawianej
zdjęcia Grzegorza - brak twarzy /pupa i nogi/

Małgorzato, proszę nie stwarzać sztucznego problemu. Osoby, tu na forum, są osobami świadomymi swoich poczynań i nikt z premedytacją nie naruszałby prywatności innych osób bez ich zgody.
Co do ironicznego tonu - uważam, że nie robi nikomu żadnej szkody, a jedynie przyczynia się do polepszenia bezpieczeństwa na szlakach.
Czy chciałabyś by osoba w przysłowiowych klapkach idąca przed Tobą Orlą Percią, w przysłowiowych klapkach poślizgnęła się i spadając potrąciła Ciebie ? ...bo ja nie.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 września 2007, 21:30

Królik pisze:Dziewczyny, dziewczyny ... wyluzujcie plissss
Małgocha:
strona 1:
zdjęcie Termita - brak twarzy /choć widok przyjemny ;) /
zdjęcie Admina - "nasz" Grzegorz+osoba towarzysząca
zdjęcie Admina - "Gwiezdne Wojny" - brak twarzy
zdjęcie Admina - dziewczyna z Giewontu - brak twarzy
strona 2:
zdjęcia Admina - zdjęcie 1 - twarz dziewczyny z daleka niewyraźnie widoczna - kwalifikacja prawna: brak naruszenia prywatności ze względu na niemożność dokładnego określenia tożsamości osoby przedstawianej
zdjęcia Grzegorza - brak twarzy /pupa i nogi/

Małgorzato, proszę nie stwarzać sztucznego problemu. Osoby, tu na forum, są osobami świadomymi swoich poczynań i nikt z premedytacją nie naruszałby prywatności innych osób bez ich zgody.
Co do ironicznego tonu - uważam, że nie robi nikomu żadnej szkody, a jedynie przyczynia się do polepszenia bezpieczeństwa na szlakach.
Czy chciałabyś by osoba w przysłowiowych klapkach idąca przed Tobą Orlą Percią, w przysłowiowych klapkach poślizgnęła się i spadając potrąciła Ciebie ? ...bo ja nie.
Jak Wyżej :)
Małgocha

Post autor: Małgocha » 09 września 2007, 21:35

krolik :) no dobrze ale nie do konca sie zgodze twarze ( te ktore sa przodem) sa do rozpoznania pozostale tylem no wiadomo :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 września 2007, 21:38

Małgocha pisze:krolik :) no dobrze ale nie do konca sie zgodze twarze ( te ktore sa przodem) sa do rozpoznania pozostale tylem no wiadomo :)
Napisz o które twarze i na których zdjęciach. Sie przyjrzę jeszcze raz i odpiszę.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 września 2007, 21:43

No i sie problym skończoł :hura: :hura: :hura:
Małgocha

Post autor: Małgocha » 09 września 2007, 21:47

ogolnie mowie o tych zdjeciach wykonanych z twarzami przodem przeciez nawet admin wspominal ze robiac zdjecie dziewczynie udawal ze lisa fotografuje :D bo niezbyt wypadalo ale to takie moje zdanie wiec nie ciagne dalej watku bo racje ma po czesci kazdy (nie upieram sie na sile przy swoim :) a po drugie te twoje superowe zdjecia co robila ci zona i sa nie ostre ;) ale bez problemu na nich sie rozpoznales ???? czyz nie :D
Małgocha

Post autor: Małgocha » 09 września 2007, 21:48

no i fakt jest ok :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 września 2007, 21:51

Małgocha pisze:ogolnie mowie o tych zdjeciach wykonanych z twarzami przodem przeciez nawet admin wspominal ze robiac zdjecie dziewczynie udawal ze lisa fotografuje :D bo niezbyt wypadalo ale to takie moje zdanie wiec nie ciagne dalej watku bo racje ma po czesci kazdy (nie upieram sie na sile przy swoim :) a po drugie te twoje superowe zdjecia co robila ci zona i sa nie ostre ;) ale bez problemu na nich sie rozpoznales ???? czyz nie :D
rozpoznałem się bo wiedziałem, że to JA ;)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 września 2007, 21:52

Małgocha, żart taki.
Admin sprawę wyprostował, więc nie ma sprawy.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 września 2007, 21:53

Patrycja pisze:Jak w kryminalnych :) ( :ha: -----> nie mogłam sie powstrzymać - to tylko taki niewinny żarcik)
Patrycja You're My Hero z tym żarcikiem :hura:
Małgocha

Post autor: Małgocha » 09 września 2007, 22:00

sprawy nie ma i by pewnie nie bylo gdyby nie ... ja wyrazilam tylko zdanie (coby dmuchac na zimne) admin zrobil reszte i wszyscy sa zadowoleni :) bynajmniej ja :jupi:
ODPOWIEDZ