21.08.2010 - Szafnymy to! czyli Przełęcz pod Chłopkiem

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Tatry

Post autor: tatromaniak » 18 stycznia 2011, 21:37

Będę śledził temat i też idę z Wami zobaczyć te warkocze :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 stycznia 2011, 22:06

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 18 stycznia 2011, 23:13

Mosor reinkarnacja relacja SUPER - jak zawsze zresztą :spoko:

Michał małe uwagi:

Pierwsza:
w nagłówku Działu "RELACJE... " jest coś takiego:
"TWORZĄC NOWY TEMAT PROSZĘ ZACHOWAĆ NASTĘPUJĄCY PORZĄDEK TYTUŁU RELACJI: DATA (dd.mm.rr) - TYTUŁ WŁASNY - MIEJSCE"
proszę Cię o zmianę tematu relacji wg. powyższych zasad.
zachowa to porządek na Forum i ułatwi poruszanie się po dziale.

Druga:
na naszym Forum staramy się nie tworzyć ŻADNYCH GRUP. Czy to realnych czy fikcyjnych (jak np. grupa podhalańska, ale tym to się obiecała zająć Halinka). Uważamy, że Forum jest dostępne dla wszystkich, a tworzenie/nazywanie "zbioru" ludzi wędrujących po górach GRUPĄ tworzy sztuczne podziały, których chcemy tu na Forum uniknąć. Chcemy, by każdy użytkownik Forum identyfikował się ze wszystkimi a nie tylko li wyłącznie z konkretną grupą.
Proszę zatem byś nie wprowadzał na Forum nazw typu GRUPA 6 czy Ekipa pod Wezwaniem, etc.
Mam nadzieję, że to rozumiesz. Przecież taka była Twoja idea tego Forum i Klubu, by służyły wszystkim i by wszyscy identyfikowali się, integrowali się ze wszystkimi, a nie tworzyły się wyizolowane grupy, które "kiszą się we własnym sosie". Sorry, może dobitnie powiedziane, ale Ty Michale dobrze to zrozumiesz.
Zatem - ŻADNYCH GRUP NA FORUM I W KLUBIE.
JESTEŚMY JEDNĄ WIELKĄ RODZINĄ LUDZI KOCHAJĄCYCH GÓRY :spoko:

PAX.

P.S. powyższe dotyczy wszystkich użytkowników forum - zatem jakiejś tam grupy Nie-bezpiecznych, czy cóś takiego, TEŻ.
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 19 stycznia 2011, 3:43

Dostosowałem się do uwag. Nazwa tematu zmieniona :spoko:
Tworzenie grup nie było moim celem tu na forum.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 19 stycznia 2011, 8:49

Mosor reinkarnacja pisze:Dostosowałem się do uwag. Nazwa tematu zmieniona :spoko:
Michał dzięki wielkie. :spoko:
Mosor reinkarnacja pisze:Tworzenie grup nie było moim celem tu na forum.
Michał wiem :)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 19 stycznia 2011, 11:18

Oj!!!!!!!!!!! nie za bardzo piękne te uwagi dla naszego byłego Admina!!!!! Chyba za to wszystko co tutaj stworzył i podarował nam,z własnej,nieprzymuszonej woli,powinny należeć mu się jakieś względy!!!!!!!
Mam nadzieję,że ta moja skromna uwaga ,nie wpłynie na to czy mnie Królik przybierzesz na zjazd do Pienin,czy nie :)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 stycznia 2011, 11:51

Królik pisze:Mosor reinkarnacja relacja SUPER - jak zawsze zresztą :spoko:

Michał małe uwagi:

Pierwsza:
w nagłówku Działu "RELACJE... " jest coś takiego:
"TWORZĄC NOWY TEMAT PROSZĘ ZACHOWAĆ NASTĘPUJĄCY PORZĄDEK TYTUŁU RELACJI: DATA (dd.mm.rr) - TYTUŁ WŁASNY - MIEJSCE"
proszę Cię o zmianę tematu relacji wg. powyższych zasad.
zachowa to porządek na Forum i ułatwi poruszanie się po dziale.

Druga:
na naszym Forum staramy się nie tworzyć ŻADNYCH GRUP. Czy to realnych czy fikcyjnych (jak np. grupa podhalańska, ale tym to się obiecała zająć Halinka). Uważamy, że Forum jest dostępne dla wszystkich, a tworzenie/nazywanie "zbioru" ludzi wędrujących po górach GRUPĄ tworzy sztuczne podziały, których chcemy tu na Forum uniknąć. Chcemy, by każdy użytkownik Forum identyfikował się ze wszystkimi a nie tylko li wyłącznie z konkretną grupą.
Proszę zatem byś nie wprowadzał na Forum nazw typu GRUPA 6 czy Ekipa pod Wezwaniem, etc.
Mam nadzieję, że to rozumiesz. Przecież taka była Twoja idea tego Forum i Klubu, by służyły wszystkim i by wszyscy identyfikowali się, integrowali się ze wszystkimi, a nie tworzyły się wyizolowane grupy, które "kiszą się we własnym sosie". Sorry, może dobitnie powiedziane, ale Ty Michale dobrze to zrozumiesz.
Zatem - ŻADNYCH GRUP NA FORUM I W KLUBIE.
JESTEŚMY JEDNĄ WIELKĄ RODZINĄ LUDZI KOCHAJĄCYCH GÓRY :spoko:

PAX.

P.S. powyższe dotyczy wszystkich użytkowników forum - zatem jakiejś tam grupy Nie-bezpiecznych, czy cóś takiego, TEŻ.
I tutaj muszę sie odezwać ...o mej Grupie nie ja wspomniałam, zrobiono to bez mojej zgody, a ja reklamy nie potrzebuję...i nie jesteśmy "jacyś tam"...bez obrazy.
Moja Grupa nie jest związana z tym forum!!!!!!!
Pozdro
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 19 stycznia 2011, 12:18

Otylia pisze:Oj!!!!!!!!!!! nie za bardzo piękne te uwagi dla naszego byłego Admina!!!!!
Otylia to dotyczy nie tylko naszego byłego admina, ale wszystkich.
Temat był już kiedyś poruszany na forum i nie będziemy do niego wracać.
Na Forum nie ma Grup i tą sprawę uważam za zamkniętą.
Otylia pisze:Chyba za to wszystko co tutaj stworzył i podarował nam,z własnej,nieprzymuszonej woli,powinny należeć mu się jakieś względy!!!!!!!
Nie. Nie należą mu się żadne względy. Jest takim samym użytkownikiem Forum jak Ty czy inni forumowicze. I tak samo jak wszyscy, włączając w to Adminów i Mode powinien stosować się do zasad tu panujących.
Mam nadzieję,że ta moja skromna uwaga ,nie wpłynie na to czy mnie Królik przybierzesz na zjazd do Pienin,czy nie
Tak, oczywiście wpłynie bo Królik to cham i nieokrzesany typ, który obraża się na wypowiedzi forumowiczów kierowane pod jego adresem.
Otylia ja wyjeżdżam w piątek rano, chyba ok. 6:00/6:30 więc jak chcesz to możesz się zabrać.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 19 stycznia 2011, 12:21

Marzena pisze:I tutaj muszę sie odezwać ...o mej Grupie nie ja wspomniałam, zrobiono to bez mojej zgody, a ja reklamy nie potrzebuję...i nie jesteśmy "jacyś tam"...bez obrazy.
Moja Grupa nie jest związana z tym forum!!!!!!!
W takim razie przyjmij przeprosiny - o tym co piszesz powyżej nie wiedziałem.
PAX.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 stycznia 2011, 15:53

Królik pisze: W takim razie przyjmij przeprosiny - o tym co piszesz powyżej nie wiedziałem.
PAX.
W porządalu :)
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 19 stycznia 2011, 18:37

Królik pisze:Temat był już kiedyś poruszany na forum i nie będziemy do niego wracać.
Na Forum nie ma Grup i tą sprawę uważam za zamkniętą.
Królik pisze:Jest takim samym użytkownikiem Forum jak Ty czy inni forumowicze. I tak samo jak wszyscy, włączając w to Adminów i Mode powinien stosować się do zasad tu panujących.
I tu się zgodzę z Tobą w 100%. O nowych zasadach nie wiedziałem, więc zamieściłem taką nazwę, a nie inną.
Zatem przepraszam za zaistniałą sytuację wywołaną nieświadomie i kontynuujmy nasze rozmowy górskie :spoko:
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 19 stycznia 2011, 18:45

Szafnymy to,,,,,,,,, Michał, bardzo proszę powiedz mi co to znaczy, :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 19 stycznia 2011, 18:47

HalinkaŚ pisze:Szafnymy to,,,,,,,,, Michał, bardzo proszę powiedz mi co to znaczy,
Zdobędziemy to, przejdziemy to :)
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 19 stycznia 2011, 18:58

Mosor reinkarnacja pisze:Zdobędziemy to, przejdziemy to :)
Dzięki Michał, coś obok tego chodziło mi po głowie, ale jak zna się tylko język polski to :twisted: :twisted: :twisted: należy innych pytać
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 19 stycznia 2011, 19:07

HalinkaŚ pisze:Dzięki Michał, coś obok tego chodziło mi po głowie, ale jak zna się tylko język polski to
Nie martw się, bo i jedna z uczestniczek tego wyjazdu też dopiero na miejscu poznała to słowo :)
tomix pisze:Być może to ta roślina:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kuklik_rozes%C5%82any
Tomix
Tak jest! Dziękuję za rozpoznanie tej roślinki. Mogę tylko powiedzieć tak, jak na piątym klubowym zjeździe: :jupi:
ODPOWIEDZ