Buty wspinaczkowe.

W tym dziale rozmawiamy o sprzęcie górskim i wspinaczkowym. Omawiamy ich wady, zalety, parametry i atesty. Opisujemy wszelki przetestowany oraz testujemy nowy sprzęt. Warto tu zapytać o mapy, kosmetyki oraz sklepy i firmy ze sprzętem górskim. Możesz również poinformować o sprzedaży/kupnie szpeju jak i zapytać o możliwość jego wypożyczenia.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 października 2007, 22:41

mysle jednak ze najlepszym treningiem zeby dobrze sie wspinac jest samo wspinanie :) , a ze tak sie zapytam jakie drogi juz robisz ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 października 2007, 23:20

Noel pisze:mysle jednak ze najlepszym treningiem zeby dobrze sie wspinac jest samo wspinanie
heh swieta prawda :D mialem przerwe i dopiero wrocilem na ciane :( w dodatku na powaznie tsza sie boulderem zajac bo na przewieszeniach oslablem na maxa a znajomi juz wszyscy na wpince smigaja wiec gonic musze :D a drogi...piateczki szusteczki jak lezy...roznie...piony na razie odpuszczam i boulder mecze...wiem jedno :D po dzisiejszym lap nie czuje :jupi:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 października 2007, 23:22

masz ta twoja sciane gdzies w necie co by mozna bylo zerknac :D :?:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2007, 7:44

Jest stronka ale na niej nie ma zdjec :/ http://www.centrumtransformator.pl/?dzial=Newsy

A druga scianka na ktora chyba bede czesciej zagladal ( jest troszke latwiej )
http://www.wspinanie.awf.katowice.pl/index1.php

Teraz ćwicze na sciance w lesie ze tak powiem podstawy techniki wspinania ( ktorej to w ogole nie mam ) :) , jak kiedys tam bede zrobie kilka fotek i dam na forum , na razie Newton wygrywa ze mna 1:0 :) .
Pati

Post autor: Pati » 05 października 2007, 7:50

Na AWF są spotkania tak jak pisze na tablicy ogłoszeń w poniedziałki i czwartki?
od 18-20?,
bo mam się tam zamiar wybrać właśnie w poniedziałek w przyszłym tygodniu
Na stronce są jakby inne informacje (o młodzieży) - nie wiem czy się tam wliczam :lol:
A wtedy by mi dzień nawet wrednie nie pasował :(
I te dyżury dla początkujących w tak paskudne dni :(



Doczytałam - nie wliczam się :lol:
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2010, 17:35 przez Pati, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2007, 8:37

Masz grafik , http://www.wspinanie.awf.katowice.pl/grafik.php , 7 zl z wlasnym sprzetem a 8 z ich uprzeza , hms i plytka chyba :) . Tylko trzeba wczesniej rezerwowac miejsce w sensie zadzwonic i sie umowic na dana godzine ;) .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 października 2007, 10:09

Grafik nie dziala ale scianka funkcjonuje , zajrzalem tam ostatnio i jest ... calkiem kiepsko :P , jedynie cena jest ok . Lepiej sie wybierz na transformator na Ligocie , lepszy klimat tylko ze lepsze ceny tez :P .

Teraz kilka slow o moich butkach : sa.. ciasne mimo ze troszke ostatnio uzywam nie chca sie rozbic i to chyba dobrze . Z przyczepnoscia jest super , na tarcie fajnie chwytaja . Jak naucze sie ich uzywac to napisze wiecej :P , ogolnie dla poczatkujacego najlepsze buty beda najtansze wspinaczkowe . Tyle :P
Pati

Post autor: Pati » 12 listopada 2007, 17:55

Kupiłam te buty Rock Pillars o 2 numery mniejsze
Zgroza, mam nadzieję, że się choć trochę rozciągną, ale zmieściłam się chociaż do 200 zeta



PS. jak je pokazałam w domu to jakoś tak dziwnie na mnie popatrzeli, jakby mi brakowało 5 klepki
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2013, 21:28 przez Pati, łącznie zmieniany 3 razy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 listopada 2007, 19:06

:spoko: teraz skrocic paznokcie ... u nog tez , szczegolnie duzy palec :P i nawazniejsze ... wspinac sie ! :P . Ja zaraz wychodze rozruszac stare kosci na panelu ;) . A co do butków to jaki model kupilas ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 listopada 2007, 19:10

a ja nie moge sie wspinac bo prawy bark odmowil posluszenstwa na silowni :(

wlasnie :!: Noel jak ci idzie :?: jak tam postepy :?: opowiadaj chopie :)
Pati

Post autor: Pati » 12 listopada 2007, 19:19

Dokładnie mówiąc te i w tym sklepie, mam nadzieje, że się nie przejadę.
I tak patrząc na cenę tego samego modelu, to gdzie indziej 3 dychy drożej.
http://www.weld.pl/index.php?o=2&z=1&k=3&pr=617
Tylko teraz trzeba je mieć gdzie rozchodzić, ech...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 listopada 2007, 19:48

Patrycjo bedziesz z nich zadowolona :D a teraz marsz na panel i zycze wytrwałości :spoko:
Pati

Post autor: Pati » 12 listopada 2007, 20:45

Noel pisze:teraz skrocic paznokcie ... u nog tez
U nóg...hymmm tu raczej nie ma co obcinać, ale u rąk to będzie poświęcenie :lol:
mosquitos heaven pisze:bedziesz z nich zadowolona
Mam nadzieję, żeby nie wymieniać ich w razie co na rozmiar większe i męczyć tego niekoniecznie biednego sklepikarza....
Na razie jak wciskam to mi wychodzi jedno oko :oczynoela:
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2013, 21:29 przez Pati, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymousz

Post autor: Anonymousz » 12 listopada 2007, 20:56

Patrycja pisze:Na razie jak wciskam to mi wychodzi jedno oko
wiesz Patrycja one maja byc ciasne i generalnie lekko zamałe ale nie ma to sprawiać bólu.Możliwe że się troche rozejdą :spoko:


Dokładnie, dlatego na razie nie panikuję :) Pati
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 12 listopada 2007, 21:28

Patrycja pisze:PS. jak je pokazałam w domu to jakoś tak dziwnie na mnie popatrzeli, jakby mi brakowało 5 klepki :kw:
Cos w tym musialo byc :hura:

Ja tez przymiezam sie isc zobaczyc scianke z blizszej odleglosci,to moze byc traumatyczne przezycie :lol:
ODPOWIEDZ