04-05.10.2013 - Beskid Sądecki/Pieniny

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 06 października 2013, 22:31

aniołek pisze:Wyrypiarskie, ale bardzo miłe dwa dni, i dodatkowo z pogodą jaką lubię
Dla mnie spokojne dwa dni, ale jakże widokowe! Pogoda rzeczywiście była idealna, dlatego pojechałem w góry. To było coś!
aniołek pisze:.nooo dobra, oprócz arktycznej nocy, i wichury na Koronach z rańca .
To był gwóźdź programu :) To właśnie lubię. Mróz, wiatr urywający łeb, itp. to rzeczy, które nas wzmacniają. Kiedy następnym razem wyśpisz się znowu na mrozie pomyśl sobie, że każda kolejna noc jaką będziesz miała przed sobą będzie na pewno cieplejsza niż ta :D. Fajnie że pojawiły się kolejne zdjęcia uzupełniające relację. Celowo nie dawałem z wszystkich etapów, bo byłoby tego za dużo jak na jeden raz ;). Trzeba przyznać, że bardzo fajnie patrzy się na to Twoje morze chmur. Dobre ujęcia! No i pojawiła się facjata tego psa :).
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 06 października 2013, 22:50

Ania, Michał, wielce macie cudne zdjęcia, aż mi się od razu zachciało iść w Pieniny bo widoki i widoczność rewelacja. Michał, Ty to masz farta do morza chmur :brawo: :brawo: koniecznie muszę to zobaczyć na własne oczy :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 06 października 2013, 23:55

Warto trochę pomarznąć dla takich widoków! Morze chmur... tylko wzdychać!

Że też chciało Ci się te owce policzyć? :zoboc:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 07 października 2013, 7:57

przepiękne warunki... nie ma to jak być specem od pogody i chmur ;)
Awatar użytkownika
Hania
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 226
Rejestracja: 04 grudnia 2012, 17:18

Post autor: Hania » 07 października 2013, 8:01

zdjęcia piękne, a to morze chmur ... jak marzenie!
HalinkaŚ pisze:Michał, Ty to masz farta do morza chmur koniecznie muszę to zobaczyć na własne oczy
dokładnie :)
Nawet najdłuższa droga zaczyna się od jednego kroku ...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 października 2013, 9:37

Dobrze, że Michał wrzucił duże zdjęcia, bo są super jak i Aniołka.
Piękne.
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 07 października 2013, 11:07

Świetne zdjęcia: morza chmur, jesienne polany i ścieżeczki. Psiak uroczy (młody chyba jeszcze). Zimnej nocy nie zazdroszczę, ale widoki...chyba to rekompensują.
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 07 października 2013, 11:54

A więc kolejna porcja zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I krążownik :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 października 2013, 13:44 przez Mosorczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Post autor: Monika » 07 października 2013, 12:29

Aniołku, Michale....zdjęcia i wyprawa pierwsza klasa :spoko:
Gratuluję :brawo:

Może i mnie się kiedyś uda wziąć udział w takim spektaklu słońca i chmur :(
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 07 października 2013, 19:28

Mosorczyk pisze:To raczej trasa przez krzaki, którą wymyśliła Aniołek, żeby dojść do szlaku. Już na początku w lesie omijaliśmy i skakaliśmy przez powalone drzewa w wąwozie z ciężkimi plecakami. Szyko nazwaliśmy to przejście terminem: chaszczing…
Niestety GPS turystyczny, nie ma opcji - unikaj tras z robotami drzewnymi
:D i dzięki temu się czułam, jak jakiś rekrut, którego się testuje w koszarach, brakowało tylko czołgania w błocie pod drutem kolczastym :D
Mosorczyk pisze:Nie ukrywam, że ten szlak podobał mi się bardzo, o było tam wiele pięknych polan z pięknymi widokami (polecam innym forumowiczom).
ja też polecam :jupi: :jupi: :jupi: :oki: . Lepiej zaczynać od np.Szczawnicy, Krościenka. Wtedy jest mniej męczący i (chyba) lepiej widać znaki :D
Mosorczyk pisze:Teraz kontemplowaliśmy ten wspaniały widok (zastanawialiśmy się, jak przed Tatrami mogła wyrosnąć tak majestatyczna kapusta… )
powstała przecież teoria, że Tatry się biorą z kapusty :D
Mosorczyk pisze: W sumie szlak gubiliśmy 4 razy…:
mój życiowy rekord :twisted: - najgorsze było wracanie przez Kosiarz :help:
Mosorczyk pisze:Oczywiście nie zabrakło sesji zdjęciowej z posiedzenia na tym tronie. W tym miejscu przypałętał się do nas pies, który szedł z nami… dwa dni!
ciekawa miejscówka, szkoda że mam mieszane uczucia z jej odkrycia...przez tego biednego piesa :(. Uparciucha nie szło odgonić, a już drugiego dnia się stracił i nie mogłam po zejściu z gór, powiadomić odpowiednich służb :(.
Mosorczyk pisze:(o czym w polskich górach w ogóle bym nie pomyślał)
no cóż, chyba nie ma wiele dziewczyn na tym forum, co by lazły na takie warunki w góry :aniolek:. Dla kogoś to jest "nic", dla mnie to jest duże wyczerpanie. Zwłaszcza, że nie jestem sobie sama elektrownia ciepła :D, jak Ty ;). Dlatego bardzo dziękuję za targanie kuchenki i namiotu :wino1:.
Mosorczyk pisze:Zanim zakończyliśmy dzień, Aniołek poszła na Przełęcz Przysłop po wodę, skąd również chciała na początku ujrzeć zachód Słońca.
a to dzięki Tobie miałam kolejny test "rekruta" - czasówka :P, i to taka niepotrzebna. Nikt z nas nie wiedział, czy z stamtąd będzie widać zachód, tyle dobrze, że byliśmy ok 40 min. przed zachodem i mogliśmy zawczasu, zaniechać schodzenia. Gdyby nie Twoja zmiana planów noclegowych, nie lazłam bym tam, tak wyrypiarsko i szybko po wodę :twisted:.
Mosorczyk pisze:Aniołek postanowiła więc, że pójdzie na inną ‘Kaśkę’, gdzie przewiało ją niemiłosiernie,
nie tyle postanowiłam, co nie miałam już kompletnie siły na wychodzenie (nawet ze wspomaganiem :D) drugi raz, a jeszcze byś nie zdążył przeze mnie i dopiero bym miała cioru :spoko: - "u Ciebie" też wiało :P
Mosorczyk pisze:Na szczycie miała nawet swój Fan Club, bo wielu o niej mówiło – Tam ktoś siedzi na szczycie :). Szybko zbierała lajki ;)
bez komentarza lepiej :oops:
Mosorczyk pisze:na polanie zaczęła rozkładać cały ‘majdan’ z plecaka i
wyciągałam jedzenie, które się miało nagrzać i cały majdan bardzo szybko zawsze pakowałam!

Mosorczyk pisze:Dzięki Anioł za uratowanie mnie przed Królikiem :D

muszę Cię chronić ;), bo mi się jeszcze przydasz na wyjazdy :D ;)
Mosorczyk pisze:Kiedy następnym razem wyśpisz się znowu na mrozie pomyśl sobie, że każda kolejna noc jaką będziesz miała przed sobą będzie na pewno cieplejsza niż ta :D
następnym razem... sie nie bede "bawić w konwenanse" :lol:, tylko "wykorzystam" ciepło obok :P. Fajnie, że się wybroniłam z tej infekcji, bez gorączki :hura:

Mosorczyk pisze:Trzeba przyznać, że bardzo fajnie patrzy się na to Twoje morze chmur. Dobre ujęcia!
o tam, oj tam moje wypadają blado przy Twoich, ale dziękuję :) :oki:
maga pisze: Zimnej nocy nie zazdroszczę, ale widoki...chyba to rekompensują.
trochę ;)
Monika pisze:Aniołku, Michale....zdjęcia i wyprawa pierwsza klasa :spoko:
laynn pisze:Dobrze, że Michał wrzucił duże zdjęcia, bo są super jak i Aniołka.
Hania pisze:zdjęcia piękne
dziękuję :)
Ostatnio zmieniony 08 października 2013, 12:25 przez aniołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 07 października 2013, 19:30

Michał, dał byś się namówić, żeby kiedyś na zjeździe zrobić nam przyspieszony kurs prognozowania pogody?
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 07 października 2013, 20:37

moje ostatnie "trzy grosze"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tutaj link do większej innej panoramki:

http://sgimg.sky-games.pl/di/X0NN/qqqqqqqqq.jpg
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Post autor: Barbórka » 08 października 2013, 14:26

fajne foty i gratuluje syntetycznej relacji, którą momentalnie lepiej się czyta:)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 08 października 2013, 15:18

Takich łądnych chmurek pod nogami jeszcze nie miałem. Warunki mieliście wspaniałe i zazdroszczę Wam tego typu widoków. Może i mi kiedyś się poszczęści. Teraz cieszę oko Waszymi zdjęciami :D

chaszczing -to powinno się oficjalnie zaliczać do odmiany dyscypliny turystycznej uprawialnej :lol:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 08 października 2013, 17:44

Piękne morze chmur! Uwielbiam takie warunki :)

aniołek, te Twoje zdjęcia z mgłami i promieniami wschodzącego słońca są świetne :spoko:
ODPOWIEDZ