13.01.2013 r. - Pilsko - ... nie wiem co napisać ...

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2013, 13:12

Cześć Gosia.

Domyślam się, że te 100min spóźnienia pociągu to Wasze wspólne dzieło :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2013, 13:38

vatteri pisze:Cześć Gosia.

Domyślam się, że te 100min spóźnienia pociągu to Wasze wspólne dzieło :kukacz:
Witaj M. :zoboc:

Ja nic nie wiem na temat pociągu z Moskwy :twisted:
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 16 stycznia 2013, 15:38

GosiekK zapraszam do działu Przedstaw się, taka już u nas tradycja. viewtopic.php?t=4135&start=2025

Pozdrawiam
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2013, 15:49

GosiekK - przedstaw się. Tu nie mogą żyć bez sztywnych form.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2013, 15:53

Ptoszek, nie spamuj w temacie, to jest relacja. A Ty wywaliłeś ni z gruchy, ni z pietruchy. Chcesz to napisz PW do tej osoby, żeby się przedstawiła. A nie - do każdej nowo napisanej osoby w byle jakim temacie nakaz przedstawiania się.

:spoko:

To jakaś chora misja, pisać jedynie o przedstawianiu się albo jak się należy zachowywać, a jak nie.


Dajcie troszkę spokoju.... (tatrą, zwierzętą, nowym forumowiczą...) *
Będą chcieli, to sie przedstawią.

*niepotrzebne skreslić.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2013, 16:12

Wiedziałam, że taki post zapraszający wcześniej czy później nastąpi :zoboc: To takie...przewidywalne :P ...i pomyśleć, że przez rok pod innym nickiem byłam tylko biernym obserwatorem, niczym niezmąconym czytelnikiem...co uczyniłeś Dobromile swą mroczną opowieścią?! Grzecznie proszą to teraz wypada się ''przedstawić'' :aniolek:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 16 stycznia 2013, 16:23

Maciej pisze:Że Was się tak kurde jeszcze chce na starość....
A to Ty nie wiesz, że życie zaczyna się po czterdziestce? :) Starość - phi :zly:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Zbychu

Post autor: Zbychu » 16 stycznia 2013, 18:40

vatteri pisze:W praktyce wyglądało to tak, że każde obrady kończyły się wyznaczeniem godziny następnych obrad.
To dokładnie tak samo jak w Pucharze Świata w skokach :) Już wiadomo kto zastąpi Waltera Hofer'a :lol: umiecie radzić sobie z presją przekładania startu i świetnie organizujecie zawody :) :spoko:

Swoją drogą to chyba jedna z nielicznych, o ile nie pierwsza relacja z motywami audio-relacji ;)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 16 stycznia 2013, 20:31

Dobromił pisze:Raczej pod Terrego Pratchetta
Słusznie :) I Pratchetta i Sapkowskiego czytałem wieki temu, więc mój dotknięty głęboko posuniętą sklerozą umysł ustawia O-boga-kaca w jednej parze z Regisem, nie wiedzieć czemu. Może to konsekwencja zasady przyciągania przeciwieństw ( bo'ć w końcu Regis to wampir-abstynent ). Może kwestia sympatii, jaką wzbudziły u mnie te dwie postacie ( tudzież: postaci - wg innej szkoły polonistycznej ), a może to, że obie są - poniekąd - nie z tego świata ;)
A tak po prostu mówiąc: podup...y mi się książki :lol:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 16 stycznia 2013, 20:34

Zbychu pisze:To dokładnie tak samo jak w Pucharze Świata w skokach
Wiesz co? Ok. 8.30 vatteri doszła do takiego samego wniosku :lol:
Zbychu pisze:Swoją drogą to chyba jedna z nielicznych, o ile nie pierwsza relacja z motywami audio-relacji
W każdym razie: z pewnością inauguracja sezonu 2013 została zaliczona :spoko:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 16 stycznia 2013, 21:50

Muszę się zebrać w sobie i zmierzyć w końcu z tym Pilskiem, zanim je mrok doszczętnie pochłonie! :paker:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 stycznia 2013, 7:02

GosiekK pisze:co uczyniłeś Dobromile swą mroczną opowieścią?!
Nie narzekaj. "Sztywniactwo" co niektórych można przeżyć.

Grochu pisze:bo'ć w końcu Regis to wampir-abstynent
Ale w ostatniej scenie wrócił do życia i picia ... :piwo:

Dżola Ry pisze:zanim je mrok doszczętnie pochłonie!
Mroku chwilowo nie ma. Możesz korzystać, dziękować nie musisz.
Vision

Post autor: Vision » 17 stycznia 2013, 9:31

Pierwszy raz czytałem tą relację na żywo, że tak powiem, bo każde zdanie dodawałeś osobno co jakiś czas i taka jakaś chaotyczna mi się wydawała ;) ale teraz po przeczytaniu całości za jednym razem, muszę przyznać, że relacja po prostu rewelacyjna jest :8) :brawo:
sokół pisze:Wizion, przez Twoje zdjęcia w albumie i podpisy pękła mi przepona.
bton1 pisze:Vision oplułem monitor w robocie przy oglądaniu fotek.. 3 razy :)
To było tak na szybko, bo do pracy musiałem wychodzić, więc słabo się przyłożyłem ;)
Mysia pisze:nie wiem czy moje jęki w stylu "nigdzie nie idę!" nie przeważyły i nie zniechęciły reszty ekipy :)
Tak, to ewidentnie przez Ciebie było, spłoszyłaś całą resztę :P
sokół pisze:Chcesz to napisz PW do tej osoby, żeby się przedstawiła.
Z tym się zgadzam w 100 %, już kiedyś o tym pisałem gdzieś, ale chyba nie da się nic z tym zrobić jak widać ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 stycznia 2013, 13:59

Panie Vision - Twe podpisy tak mnie ubawiły, że pozwoliłem sobie 4 zdjęcia odbić.

Dobranoc.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 stycznia 2013, 13:28

sokół pisze:
Panda pisze:srele morele - za flaszkę u Grocha się załatwi dyplom pod stołem

Srele - morele. Jest nas szóstka w Klubie i musiałbyś mieć sześć flaszek, adodam, że co poniektórzy mają większe wymagania niż jakaś popularna flaszka. Więc Panda, obawiam się, ze Twój plan nie wypali.
Obywatelu Sokół - nie bądź taki ostry. Zauważ, że Klub Chimalajowy powinien mieć ( wg zwyczajów panujących w Chimalajach i Karakómach ) serpuw na stanie. Albo pisząc ( historycznie ) bardziej tatrzańsko chłopów pod torbę. Przed takim serpom i ch. p. t. duża przyszłość. Napatrzy się taki na góry, fachowców, obyczaje i zwyczaje i może coś z niego mądrego wyrosnąć. Oczywiście jak przetrwa staż.
ODPOWIEDZ