27-28.10.2012 r. - Keprnik-Švýcárna (Wysoki Jesionik)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
eska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 390
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:32

Post autor: eska » 01 listopada 2012, 17:17

WojtekSz pisze:Około g.14 byłem na parkingu, ale CTV nie zaobserwowałem. Widziałem natomiast kilku Czechów na biegówkach :shock:
my byliśmy tam chyba po 14.00... dokładnie nie pamiętam, ale ci z kamerą i mikrofonem wyskoczyli nagle gdzieś z zaułka... :lol:
"..błogosławieni, którzy poznali smak przygody, albowiem oni wiedzą co to wolność, i co to radość życia..."
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 01 listopada 2012, 19:23

Normalnie lodowe szaleństwo ;)
Widać, że było wesoło :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Danuśka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 11
Rejestracja: 08 lipca 2012, 14:38

Post autor: Danuśka » 02 listopada 2012, 19:37

Siemano Siemano :) ja również WIELKIE DZIĘKI za niesamowity weekend. To była moja pierwsza zimowa wyprawa i pozostanie niezapomniana. W tak doborowym towarzystwie było +39C w cieniu:) piszcie maile, prześle fotki chyba, że Henio albo Andrzej albo Jacek przyjadą i pomogą w instalacji tego programu :cry:
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 03 listopada 2012, 19:54

Danuśka pisze:Siemano Siemano :)
Hej siostra :twisted: :P Osobiście nie jestem w stanie wpaść pomóc w instalacji, ale mogę zrobić to w inny sposób, a zdjęcia chcę bardzo zobaczyć(najbardziej te z Witią)

Danuśka pisze:Henio albo Andrzej albo Jacek
A ja to który ? :oczynoela:

Przeczytaj PW :)
ODPOWIEDZ