20-21.10.2012 r. - Beskid Wyspowy - Jesienne bacowanie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

20-21.10.2012 r. - Beskid Wyspowy - Jesienne bacowanie

Post autor: sprocket73 » 22 października 2012, 16:41

Parę jesieni już się przeżyło, ale takiego weekendu jak ostatni, jeszcze nie widziałem. Ciepło jak w lipcu, a do tego najpiękniejsze jesienne kolory. Próbowałem to jakoś uwiecznić, ale nie wiem czy mi się udało. Zapraszam do obejrzenia i przeczytania fotorelacji.

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2012, 17:06

Kolory powalają.
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2227
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 22 października 2012, 17:29

To prawda! ten weekend byl jakis wyjatkowy! cieplo, wrecz upalnie w dzien i nawet noc z soboty na niedziele byla cieplejsza niz nieraz wiele letnich nocy w gorach! a kolory po prostu porazajace!!
Mysmy byli w Beskidzie Malym i tam drzewa tez poszalaly z kolorkami :) Zapewne w tym tygodniu wrzuce relacje.

Sprocket- czy wasze bacowanie jest impreza wylacznie dla krewnych i znajomych? Czy mozna by np. w przyszlym roku dolaczyc? Nigdy nie bylam w tej okolicy, chetnie bym sie wybrala - zwlaszcza jak by mozna to polaczyc ze spaniem w tak uroczej bacowce i wieczorem w tak milym towarzystwie!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 22 października 2012, 18:53

ja 21 byłem na Mogielicy, byłeś może ?? Pogoda i kolory bajeczne
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1471
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 22 października 2012, 21:11

Fantastycznie ! Bajecznie ! Jeżeli kiedyś pójdę do nieba :twisted: , to chciałbym, żeby tam było tak jak na Twoich zdjęciach :D.
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8709
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 22 października 2012, 21:24

Fakt kolory tej jesieni są zajefajne. Wycieczka super :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2012, 21:48

Kurde kolejne świetne zdjęcia jesieni a ja w pracy zasuwam. Niebawię się tak.:zly:
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 22 października 2012, 22:04

sprocket73 pisze: Próbowałem to jakoś uwiecznić, ale nie wiem czy mi się udało.
myślę, że potrafiłbyś fajnie uchwycić nawet tą wspomnianą w innym wątku drogę do kibla :P (ponoć lubisz lukrowanie ;)) A tak poważnie to zdjęcia na prawdę super.
A jesień zdecydowanie lepiej prezentuje się w tych mniejszych górkach typu Pieniny i Beskidy niż w Tatrach!!!
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1063
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 25 października 2012, 19:03

Ptoszek pisze:ja 21 byłem na Mogielicy, byłeś może ?? Pogoda i kolory bajeczne
Niestety nie, byłem w innym rejonie Wyspowego.
Darek pisze:Fantastycznie ! Bajecznie ! Jeżeli kiedyś pójdę do nieba , to chciałbym, żeby tam było tak jak na Twoich zdjęciach.
Ale przecież w górach naprawde tak jest. Wszyscy, którzy w ostatni weekend pojechali w dowolne Beskidy przywieżli takie właśnie niesamowicie kolorowe jesienne zdjęcia. Nie trzeba umierać, żeby takie cuda oglądać ;)
ODPOWIEDZ