28 III 2012 czyli jak 2 starzyki Trzy Kopce zdobywali.B,Śląski.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

28 III 2012 czyli jak 2 starzyki Trzy Kopce zdobywali.B,Śląs

Post autor: Mirek » 29 marca 2012, 12:46

Dwa starzyki się spotkali by szukać śladów wiosny w górach i wybrali za cel wspomniane Trzy Kopce z opcją dojścia na Orłową.Z Wisły idziemy żółtym szlakiem ,często odpoczywamy podziwiając widoczki.Mamy czas,mnóstwo czasu bo nic nas już nie goni.Taki to starzyka los.Luz na maxa,ale i dramatyczne momenty się zdarzają.Tilia gubi fotopstryka w gęstwinie choinek ale nasze bystre jeszcze oko znajduje zgubę.Nie śpiesząc docieramy do Teleforówkę gdzie pan Teleszyński oferuje nam gorący i pyszny żurek.W rozleniwieniu i błogostanie czas szybko mija i zapada decyzja o skróceniu trasy,schodzimy do Wisły-Dobka.Po drodze jeszcze kilka fotek.A farta komunikacyjnego mamy jak w mordkę strzelił.Mamy za 30 minut autobus do Ustronia,wykańczamy ostatnie zapasy.Te w płynie przede wszystkim.Przy autobusie Tilia zdziwiona że ma puste dłonie i sprint na przystanek w stylu Szewińskiej po kijki.W autobusie szybkie pożegnanie i następuje koniec starzykowej eskapady.Oto foty.


https://picasaweb.google.com/1049424517 ... 9Marca2012


Tilia dawaj swoje. :hura:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 29 marca 2012, 16:46

Fajnie to,Starzyczku,ująłeś :),wszystko się zgadza-było miło,ciepło i bez pośpiechu!Wycieczka wypaliła nam ,jak ulał,bo dzisiaj już leje!!!!Ze zdjęciami będzie problem chyba,że tylko kilka,bo ja jakoś,z tym programem picaso,nie umiem sobie poradzić.Jak chcę tam zamieścić nowe zdjęcia to mi się wszystkie,jakie tylko są w kompie,zaczynają wgrywać :(!
Załączniki
Kopia SDC14080.JPG
(32.26 KiB) Pobrany 978 razy
Kopia SDC14064.JPG
(36.43 KiB) Pobrany 978 razy
Kopia SDC14063.JPG
(42.37 KiB) Pobrany 978 razy
Kopia SDC14060.JPG
(32.23 KiB) Pobrany 978 razy
Kopia SDC14055.JPG
(52.17 KiB) Pobrany 978 razy
Kopia (3) SDC14086.JPG
(41.31 KiB) Pobrany 978 razy
Ostatnio zmieniony 29 marca 2012, 17:00 przez Tilia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Mirek

Post autor: Mirek » 29 marca 2012, 16:51

Tia,wyczuliśmy moment,Dziś leje,a w górach śnieg pada.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 29 marca 2012, 17:04

Kapitalnie,że zdążyliśmy "podładować baterie"!!!!.... na jakiś czas wystarczy!A o śniegu to nawet nie wiedziałam,biedne kwiatuszki :cry:
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 29 marca 2012, 17:08

Mirek prawdziwy żołnierz :twisted:

A śniegu w tych okolicach wydaje się być już niewiele. Ale jak teraz przez weekend znów napada to... :zly:
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
Mirek

Post autor: Mirek » 29 marca 2012, 17:20

Patrzcie w co byśmy z Tilią wdepnęli gdybyśmy i dzien odłożyli wycieczkę.


http://czantoria.net/kamera-na-stoku-st ... g-faturka/
Mirek

Post autor: Mirek » 29 marca 2012, 17:33

Aha jeszcze jedna sprawa,nasz podziw wzbudził widok pana Teleszyńskiego gdy z pełnym plecakiem i dwoma skrzynkami butelek na :10: szedł na zakupy do Brennej.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 29 marca 2012, 19:17

fakt!!!!powiedziałam mu,że gdyby dał nam znać tobyśmy mu zakupy zrobili ale jak te skrzynki zobaczyłam to zwątpiłam :).
A oto dowód naszych słów,tylko na razie jeszcze bez transporterów..
Załączniki
Kopia SDC14087.JPG
(42.77 KiB) Pobrany 917 razy
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 29 marca 2012, 19:38

mirek pisze:Dwa starzyki się spotkali
Tilia , na Twoim miejscu złożyłabym protest na piśmie. :zly:
Ale spacerek mieliście bardzo udany. :>
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 29 marca 2012, 20:17

Ech, emeryty, Wam to dobrze :) :) :)
A gdzie my biedni pójdziemy jak nam 67 stuknie?? :8p:

Tilka ja Cie tak dawno nie widziałam! Trzeba jakiś spacer po świętach wykombinować (na krokusy na przykład?).
Mirek, a następny wypad, to może jakiś rybnicki znowu? ;)
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Mirek

Post autor: Mirek » 29 marca 2012, 20:21

Rybnicki jak najbardziej że tak.Tylko gdzie?
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 29 marca 2012, 20:24

mirek pisze:Tylko gdzie?
Mnie się Chochołowska marzy... np. 13-14 kwietnia. Krokusy pewnie będą...
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1471
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 29 marca 2012, 20:36

Tilia pisze:Ze zdjęciami będzie problem chyba,że tylko kilka,bo ja jakoś,z tym programem picaso,nie umiem sobie poradzić.Jak chcę tam zamieścić nowe zdjęcia to mi się wszystkie,jakie tylko są w kompie,zaczynają wgrywać :(!
Nie wiem jak masz archiwizowane zdjęcia w komputerze, ale najlepiej posegregować w foldery np. "28.03.12 Trzy Kopce" i wtedy otwierajęc zdjęcia z tego folderu, Picasa "zaciągnie" tylko te interesujące Cię.

A co do pogody to faktycznie mieliście nosa :) , dzisiaj na dworze trochę wilgotno :( .
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Mirek

Post autor: Mirek » 30 marca 2012, 10:19

Cóż z pogodą jak to w marcu,Trafiło się i tyle. :twisted:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 30 marca 2012, 13:15

Zrzęda pisze:
mirek pisze:Tylko gdzie?
Mnie się Chochołowska marzy... np. 13-14 kwietnia. Krokusy pewnie będą...
Lucynko,ja też się za Tobą już stęskniłam!Z krokusami to bardzo dobry pomysł!Koniecznie musimy je zaliczyć,tylko z terminem to może lepiej zaczekać,podhalanie nam zapewne lepiej doradzą!
Darku,bardzo dziękuję za poradę.Mam foldery tak posegregowane o za pewne tylko jakiś jeden przycisk omijam,czy nie ten co trzeba,naciskam :(
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
ODPOWIEDZ