29.01.2012 Osiemnastoosobowa Wyprawa Krzyżowa - Beskid Mały

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2012, 18:19

vatteri pisze: Następnym razem niesiecie nasze plecaki, cwaniaczki :twisted:
:/ skad ja to znam ;p moge Ci nawet zdradzic co bylo dalej xd
Lukasz sobie poszedl do przodu z czescia rzeczy rodzicow i brata ;p i zdychali w drodze na Swistowke bo wzialem cala wode ;p (pozniej juz kazdy pilnowal zeby wode miec przy sobie)


Biru i tu jest wlasnie sedno - przyjemnosc :) ktos czerpie przyjemnosc idac wolno, rozgladajac sie wokol i podziwiajac piekno natury. Sa tez inni ktorzy wola isc szybszym tempem, spogladajac ukradkiem i biorac gleboki oddech na szczycie daje im taka sama przyjemnosc.
Ten temat poruszany byl wiele razy u mnie w domu ;p
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2012, 19:48

No to juz wiem kogo o pomoc przy plecaku lepiej nie prosic :14: i niech oni flagę na szczyt wniosą a ja kilka godzin pozniej tylko popatrzę czy równo stoi :D

Tak Łukaszu chodzi o przyjemnosc a jak kazdy inaczej ją osiąga to juz inna strona beczki.I niech tak zostanie.Mnie się podobało i fajnie było zobaczyc Was w schronisku.Po drodze spotkałam kilku ciekawych obywateli,pogadało się i to była moja podróz na swoją modłę,którą akurat podyktowało kilka dziwnych zbiegów okolicznosci.Bo trzeba przewidziec nieprzewidywane i isc dalej.Moje było krócej ale nas Sołą miałam przepiękny spektaklz lodu i słonca zachodzacego.Krzyz po drodze był,asfalting tez i ogromny wilczur.

Wszystko było
Cieszmy się tym bo nie wszyscy nawet jak chcą to moga miec tak piękne widoki gór i pomalowanych śniegowym lukrem drzew,mgieł i usmiechniętych ludzi :>
Awatar użytkownika
GórolJoCi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 91
Rejestracja: 09 lipca 2010, 12:55

Post autor: GórolJoCi » 31 stycznia 2012, 22:13

Fajna relacja FABRYKA ! Masz zadatki na fabrykę relacji...(z przyszłych wypraw).

Dzięki wszystkim za sympatyczne towarzystwo. Fajnie było poznać nowe twarze i spotkać już znajome.
"Góry wysokie..., co im z wami walczyć każe ...?"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2012, 23:42

aż Wam zazdroszczę! ;D
ale jeszcze 3 dni i też uciekam w góry!

Fabryka - chylę czoła, relacja bardzo przyjemna w odbiorze ;)

p.s. tę samą trasę, ale w odwrotnym kierunku przeszłam w ubiegłoroczne wakacje i było cudownie^^
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lutego 2012, 10:12

gaza pisze:Sokół i co powiesz

Elegancko! :spoko:
bluejeans

Post autor: bluejeans » 01 lutego 2012, 11:57

fabryko, za pióro należy Ci się wyróżnienie :spoko:
a za podejście (zabawowe, zwłaszcza do wędrowania) całej ekipie również :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lutego 2012, 17:55

ODPOWIEDZ