29.01.2012 Osiemnastoosobowa Wyprawa Krzyżowa - Beskid Mały

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2012, 9:40

Na szlaku spotkalismy człowieka.Szedł sobie wolno i patrzył.Zatrzymalismy się na pogaduszki zchwycajac sie pieknem jaki wokół rostaczało się w niewiarygodnych barwach błekitu i bieli kryształków lodu na sniegu.Robiłam zdjęcia i włąsnie wtedy jakos niefortunnie schowałam aparat co skutkowalo tym,ze zwyczajnie mi zginał,wypadł i przepadł.Poszlismy dalej.Kiedy skapnełam się ,ze nie ma apartu bylismy juz spory kawałek od tamtego miejsca.Tomek postanowił,ze wróci poszukac zgube.I cóz się okazało.Człowiek ów znalazl mój aparat i zawrócił z własnego szlaku by nas dogonic i oddac co znalazł.I teraz zastanawiam się czy którys z nas z naszej grupy i liderow gotów byłby zaniechac wyscigu czyniac taka przysługe.Bo to oznacza jak bardzo jestesmy ludzcy w drodze do osiagnięcia szczytu.

Ja wiem ,ze pewnikiem znajdzie się ktos kto powie-jezeli masz wolne tempo i rozgladasz sie wokól patrzac na każdy szczegół,dotykasz i zostawiasz jego obraz pod powieką to łaz samotnie i nie marnuj czasu innym co tylko minuty liczą i ranking podciągaja czasowy.Słusznie tak powie jesli wyczynowiec.
Przychodzi jednak i chyba u kazdego czlowieka taki moment ,ze juz nie musi się scigac.I powiem Wam moi drodzy,ze jest to najlepszy czas w zyciu kiedy juz nic sobie ani nikomu innemu nie musisz udowadniac.

Ja ten moment życia juz osiagnełąm i jestem szczęśliwa czego wszystkim bardzo ,bardzo zyczę

Amen :P
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2012, 9:41 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 31 stycznia 2012, 9:41

aniolekzbeskid pisze:całuje go na dobranoc
sokół pisze:O żesz w mordę
To Ty już wiesz nawet w co? :twisted:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 31 stycznia 2012, 9:43

tidżej pisze:To Ty już wiesz nawet w co? :twisted:
umarłem :lol:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 31 stycznia 2012, 9:46

sokół pisze:O żesz w mordę....
raczej... dziób :twisted: :D
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 31 stycznia 2012, 9:49

Gratuluję :D super wyprawa :> zdjęcia piękne ... widać, że cudnie się bawiliście :brawo:
Montenero

Post autor: Montenero » 31 stycznia 2012, 10:00

Widoczność piękna była. Zazdraszczam ale być nie mogłem, do następnego może :) Pozdr dla ekipy!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2012, 10:12

lukas_osw pisze:haha ^^ gaza Ty to jeszcze specjalnie poganiales xd 'chodz szybciej uciekniemy im' ;p
Więc to była zorganizowana akcja? :no: ;) Następnym razem niesiecie nasze plecaki, cwaniaczki :twisted:

Nie ma się co pienić, kto jak szedł. Każdy na miarę swoich możliwości. W ogólnym bilansie chyba więcej nas zeszło, niż wyszło z parkingu, więc nie jest źle. I wszyscy zadowoleni, jak widać.
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 31 stycznia 2012, 10:31

aniolekzbeskid pisze:na koniec jeszcze raz przepraszam żwirka75 i mirrors'a za naruszenie nietykalności cielesnej
zabrzmiało dwuznacznie :lol: co tam się wyrabiało, jak nas nie było? :kukacz:
Biru pisze:Przychodzi jednak i chyba u kazdego czlowieka taki moment ,ze juz nie musi się scigac.I powiem Wam moi drodzy,ze jest to najlepszy czas w zyciu kiedy juz nic sobie ani nikomu innemu nie musisz udowadniac.
Ja ten moment życia juz osiagnełąm i jestem szczęśliwa czego wszystkim bardzo ,bardzo zyczę
I chyba to jest najważniejsze. Każdy chodzi tak, jak lubi. A w 18osobowej grupie ciężko się idealnie zgrać czasowo.
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
eska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 390
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:32

Post autor: eska » 31 stycznia 2012, 11:02

Bravo :brawo: fajny wypad, super relacja i spora grupa. Oj chciało mi się z Wami wybrać ale niestety po nartach dopadło mnie choróbsko. Szybko się kuruję co by z Wami spotkać w Karkonoszach. :)
"..błogosławieni, którzy poznali smak przygody, albowiem oni wiedzą co to wolność, i co to radość życia..."
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2012, 11:19

No dobra, to gdzie się udajemy następnym razem?


Swoją drogą wyścigowcy zaczynają być mocnymi faworytami zbliżających się Forumowych zawodów...

viewtopic.php?p=198145#198145
Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Post autor: Iw-ona » 31 stycznia 2012, 11:51

super wyprawa byłam tam dwa lata temu,ale takiej ilości dobrze bawiącego sie luda nie było
gaza pisze:
tidżej pisze:To Ty już wiesz nawet w co? :twisted:
umarłem :lol:
a ja padłam :twisted:
...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2012, 16:44

Przy okazji, Gaza, znalazlem dla Ciebie nowy, lepszy avatar....
Załączniki
strus_pedziwiatr_big.jpg
strus_pedziwiatr_big.jpg (112.96 KiB) Przejrzano 1635 razy
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 31 stycznia 2012, 16:48

sokół pisze:Przy okazji, Gaza, znalazlem dla Ciebie nowy, lepszy avatar....
ok zaraz zmienię :lol:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 31 stycznia 2012, 16:53

Sokół i co powiesz :?: :twisted:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 31 stycznia 2012, 17:50

Mi się podoba :P jeszcze drugiemu Łukaszowi trzeba coś dobrać :P
--->>>flickr<<<---
ODPOWIEDZ