11-11-11 - Starorobociański Wierch

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Vision

Post autor: Vision » 13 listopada 2011, 19:19

Świetne zdjęcia, filmik też rewelacyjny plus muzyka oczywiście :) Więc i cała wyprawa jak widać w pełni udana, pomimo jednej przygody, ale przynajmniej co wspominać będzie :D Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało, a na przyszłość się wyciągnie wnioski...

A co do przygody to ja wpadłem na taki genialny pomysł tutaj:

Obrazek

Nie spodziewałem się, że rozwinę taką prędkość, o mało brakowało bym wypadł z toru, a sam byłem i już ciemno było ;) Ale skończyło się tylko na potarganych na dupie spodniach :)
Michał

Post autor: Michał » 13 listopada 2011, 19:57

Zdjęcia kolegi Sebastiana ...

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

7.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2119
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 13 listopada 2011, 20:27

Michał zdjęcia super wyszły, fajna wycieczka ale...
Jestem daleki od krytykowania ale ja jak biorę kogoś pierwszy raz na wyjazd w Tatry - a zdarzało mi się parę razy - to nie zastawiał bym ich w tyle. Cieszymy się wszyscy że tak się tylko skończyło. Nie zrozum mnie źle.
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Michał

Post autor: Michał » 13 listopada 2011, 20:31

Kovik pisze:Michał zdjęcia super wyszły, fajna wycieczka ale...
Jestem daleki od krytykowania ale ja jak biorę kogoś pierwszy raz na wyjazd w Tatry - a zdarzało mi się parę razy - to nie zastawiał bym ich w tyle. Cieszymy się wszyscy że tak się tylko skończyło. Nie zrozum mnie źle.
Ale kolega Sebastian który był pierwszy raz w Tatrach, został z Grzesiem, który posiada doświadczenie.... ja sam poszedłem szybciej....mimo to jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami odpowiadamy na swoje czyny... nie byliśmy w stanie zareagować na pomysł dupozjazdu, bo kiedy usłyszałem ze padł taki pomysł... Sebastian jechał już w dół na plecach ...
Ale zgadzam się , ze mimo wszystko ... w takiej sytuacji nie powinniśmy odstępować kolegi na krok. Skończyło się dobrze, kolega nabrał pokory, a ja doświadczenia ....
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2119
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 13 listopada 2011, 20:34

Michał pisze:Skończyło się dobrze, kolega nabrał pokory, a ja doświadczenia ....
i oto chodzi
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
ODPOWIEDZ