3 X 2011 Błatnia czyli jak dobrze być emerytem.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

3 X 2011 Błatnia czyli jak dobrze być emerytem.

Post autor: Mirek » 04 października 2011, 10:40

Tia już jesień w Beskidach.Właściwie to nie ma po co pisać relację bo koń jak wygląda każdy wie.Na szlaku pusto,oprócz wycieczek szkolnych i kilku emerytów łącznie ze mną.W schronisku spotkałem kilku księży w cywilu który w teologicznej dyspucie udowadniali wyższość jagnięciny nad baraniną i kwaśnicą oraz kim naprawdę jest Donald T.No to kilka fotek;

https://picasaweb.google.com/1049424517 ... ernika2011
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 października 2011, 12:22

Plastikowej kaszanki Ci się zachciało? hehehe

a ja myslę, że jeszcze będzie słoneczko jesienią...
Mirek

Post autor: Mirek » 04 października 2011, 13:26

Będzie jeszcze na pewno, gwarantuję.Ciekawe jak byś się czuł na moim miejscu.Dopiero 2 :10: w Jaworznie i cytrynka Lubelska skutecznie unieszkodliwiła ten smaczek. :zoboc:
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 04 października 2011, 17:53

Błatnia to moje ulubione miejsce w Beskidzie Śląskim, może w następny weekend... :)
Mirek

Post autor: Mirek » 04 października 2011, 18:50

Elizz pisze:Błatnia to moje ulubione miejsce w Beskidzie Śląskim, może w następny weekend... :)
Radziłbym pomyśleć o urlopie w tygodniu,chyba że lubisz szkolne wycieczki przy schronisku. :zoboc: :zoboc: Były w poniedziałek aż dwie i mnóstwo hałasu, a co dopiero w weekend?
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 04 października 2011, 19:25

mirek pisze:Radziłbym pomyśleć o urlopie w tygodniu,chyba że lubisz szkolne wycieczki przy schronisku. Były w poniedziałek aż dwie i mnóstwo hałasu, a co dopiero w weekend?
Za moich czasów, szkolne wycieczki robiło się właśnie w ciągu tygodnia, nie w weekendy :8p:
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3057
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 04 października 2011, 20:37

Zrzęda pisze:Za moich czasów, szkolne wycieczki robiło się właśnie w ciągu tygodnia, nie w weekendy :8p:
no dokładnie - jaki sens miałaby wycieczka weekendowa? co innego jak jechało się np. na tydzień na narty, wtedy zahaczano i o weekend.

Zatem w weekendy wycieczek bym się nie spodziewał - chyba, że w wakacje, ale to koloniści i inne podejrzane typy ;)
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 05 października 2011, 5:00

u mnie tez wycieczki szkolne były w weekend i sam należałem kiedyś do tej rozwydrzonej młodzieży :oops: teraz żal mi tamtejszych indywidualnych turystów ;)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Mirek

Post autor: Mirek » 05 października 2011, 9:18

Błatnia jest porównywana z Równicą, łatwy i dostępny szlak.Z tą różnicą że tam autem nie wjedziesz,przynajmniej nie kazdym.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2011, 10:45

mirek pisze:.Dopiero 2 :10: w Jaworznie i cytrynka Lubelska skutecznie unieszkodliwiła ten smaczek. :zoboc:
Chyba w Jaworzu, hehehe
Mirek

Post autor: Mirek » 05 października 2011, 10:56

sokół pisze:
mirek pisze:.Dopiero 2 :10: w Jaworznie i cytrynka Lubelska skutecznie unieszkodliwiła ten smaczek. :zoboc:
Chyba w Jaworzu, hehehe
Mosz recht,pizłem się. :zoboc:
ODPOWIEDZ