11.08.2011 Rysy i prawie Przełęcz pod Chłopkiem wśród tłumów

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Paweld

11.08.2011 Rysy i prawie Przełęcz pod Chłopkiem wśród tłumów

Post autor: Paweld » 13 sierpnia 2011, 0:35

Jest środa 10.08.2011 wracam 22.30 z pracy i co tu robić? Pakuje się i postanawiam wyruszyć na Rysy. Wsiadam w autobus i o 6.00 rano melduję się w Zakopanem. Busik do Palenicy wcześniej małe zakupy i o 6.40 jestem już na Palenicy. Bilecik kupiony i "szlakiem" do MOK-a, tam krotki postój i ruszam dalej. Słońce świeci więc zapowiadaja się ładne widoki. W miedzyczasie dzownię do Migotki z pozdrowieniami. Nie tracąc czasu idę. Docieram na Czarny Staw a tam młoda para sesję sobie zrobiła, życzę im wszystkiego naj i droga przede mną stoi otworem. Widoki wspaniałe i ludzi mnóstwo i w sandałkach i w normalnych butach, ale tłum ogromny. Docierając na szczyt chmury zasłoniły wszystko i nici z widoków. Na szczycie także tłumy. Po odpoczynku wracam, co ja tu będe robił. Docieram na Czarny Staw, i jako że mam zaklepany nocleg w schronisku zastawiam się co robić, więc skręcam na Przełęcz pod Chłopkiem, ale niestety pogoda zmusiła mnie do odwrotu po 40 minutach. Nie ryzykuję i wracam do schroniska, a tam przy piwku, kibicuję i ogladam z przyjemnością odchodzących ludzi. Wieczór i noc spędzam spokojnie i w ciszy. Idę spać. A rano pora wracać do domu, więc cóż trudno. Wszyscy w górę tysiące ludzi, a ja jeden w dół.
Fotorelacja
https://picasaweb.google.com/1016079829 ... 1112082011#
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Post autor: Atria » 13 sierpnia 2011, 0:59

Gratulacje Rysów :brawo:
nie wiem których w życiu :D
Też w czwartek pogoda nie pozwoliła mi na realizację całego planu ;) chociaż był znacznie mniejszy niż Rysy plus Przełęcz pod Chłopkiem :lol:
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
Paweld

Post autor: Paweld » 13 sierpnia 2011, 7:39

Atria pisze:Gratulacje Rysów :brawo:
Dziękuję bardzo.
Jeszcze mam jedno zadanie, wschód i zachód na Rysach.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 13 sierpnia 2011, 13:19

Paweł,gratulacje i oby jak najszybciej spełniło się życzenie z tym wschodem i zachodem!!!!! zdjęcia młodej pary superowe!!może to jakiś znak?!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Paweld

Post autor: Paweld » 13 sierpnia 2011, 14:57

Tilia pisze:zdjęcia młodej pary superowe!!może to jakiś znak?!
A jaki? :D :D Wieczorem byli kolejni ale było za daleko
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 13 sierpnia 2011, 17:14

Paweld gratulacje :brawo:
szkoda że musiałeś sie wycofać z Przełeczy.

...na szczycie wyglada jakby otwarli nowy market :lol:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Paweld

Post autor: Paweld » 13 sierpnia 2011, 17:23

Ja też żałuję. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Jeszcze przyjdzie na Przełęcz czas
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 13 sierpnia 2011, 17:43

:brawo: Paweld za Rysy i dobrą decyzję o wycofie. Na Rysy przyjdzie mam chodzić w nocy lub świtem, przecież tam takie tłumy jak na Krupówkach :( .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 13 sierpnia 2011, 20:10

Brawa wielkie . Rysy teraz wśród G-S ów na topie, udana pogoda, piękne zdjęcia, cóż chcieć więcej.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Paweld

Post autor: Paweld » 14 sierpnia 2011, 2:53

HalinkaŚ pisze:Brawa wielkie . Rysy teraz wśród G-S ów na topie, udana pogoda, piękne zdjęcia, cóż chcieć więcej.
Za dwa tygodnie znów uderzam na Rysy tym razem w większej ilości niż jedna osoba. Plany są na razie 26-28 sierpnia :D
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 15 sierpnia 2011, 9:21

Gratuluję wyprawy :)
Paweld pisze:Jeszcze mam jedno zadanie, wschód i zachód na Rysach.
Był bym zainteresowany...
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 15 sierpnia 2011, 10:58

:brawo:
skoda tylko tego Chłopka
Paweld pisze:Jeszcze mam jedno zadanie, wschód i zachód na Rysach
;) to może być ciekawe
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Paweld

Post autor: Paweld » 15 sierpnia 2011, 15:26

Kobi pisze:Był bym zainteresowany...
adamek pisze: to może być ciekawe
Ale to jak otworzą Chatę pod Rysami co już w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 15 sierpnia 2011, 15:41

Paweld pisze:Ale to jak otworzą Chatę pod Rysami
e tam schronisko ;)
ciepła noc, bez deszczu, dobry śpiwór,
tylko że to trzeba było robić w lipcu kiedy są noce krótkie
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 16 sierpnia 2011, 19:10

:brawo: wow, zdjęcia super :D a ta młoda para to ma fantazję ;) będę trzymać kciuki za wschód i zachód słońca na Rysach :oki: Będzie pięknie :>
ODPOWIEDZ