11-16 lipca 2011 - Tatry, wersja light

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 20 lipca 2011, 17:54

Tilia pisze:Przepraszam ale czy Wy trochę nie przesadzacie z ta samotnością????? czuję się jakby pokrzywdzona no czy ja to gips??? przecież tez tam byłam przez całe dwie doby wrrrrrrr !!!!tak zrzędziłam Zrzędzie,że trudno aby nie czuła mojej obecności
Tilka, ale oni się nad moimi samotnymi wieczorami użalają :D
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2011, 22:37 przez Zrzęda, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 20 lipca 2011, 17:59

Zrzęda pisze:Był kiedyś temat na forum o pokojach 1-osobowych: ja trafiłam bardzo fajnie – nieduży, po górolsku urządzony pokoik z maleńką łazienką, wifi i TV . Ciepła woda, wygodne łóżko, domowy klimat, czegóż chcieć więcej? Polecam!
Lucy, a jak daleko do PKS? Tzn. miejsce gdzie to jest już ogarnęłam, ale zastanawiam się czy to kwadrans czy dłużej? Czy na dużo przed rezerwowałaś nocleg? Czy to miejsce jest obłożone, czy raczej turystów tam mało? Czy po drodze mija się sklepy, czy dopiero przy Kościuszki (o ile już otworzyli) Społem 24h/dobę?
Z góry dziękuję za uwagę ;)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 20 lipca 2011, 18:12

Malgo2malgo pisze:a jak daleko do PKS?
Do Krupówek 5-6 minut, a stamtąd na PKS, jak wiem? Jakieś 15 minut (z plecakiem ;) ).
Malgo2malgo pisze: Czy po drodze mija się sklepy,
Sklep spożywczy i warzywniak jest tuż za rogiem...(za drugim rogiem willa Atma :) ). Po drodze na Krupówki, idąc w kierunku kina Sokół, (przy ul. Orkana) jest też mały Carrefour, więc z głodu nie padniesz :D
Malgo2malgo pisze:Czy na dużo przed rezerwowałaś nocleg?
Jakoś tak kilka dni po tym, jak pytałam Ciebie o Twoją stancję... Trzy tygodnie wcześniej chyba.
Malgo2malgo pisze:Czy to miejsce jest obłożone, czy raczej turystów tam mało?
To jest ulica boczna od ul. Kasprusi (czy Kasprusiów? - jak się to odmienia?) , więc praktycznie cała okolica to pensjonaty i kwatery, ale zupełnie się tego nie czuje. Dom Pod Lipkami stoi z dala od drogi, więc jest wyjątkowo cicho i spokojnie. Cały domek, to raptem kilka pokoi, więc tłumu też nie ma :)
Domek wygląda tak: http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiek ... 4&foto=tak
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 20 lipca 2011, 21:04

Zrzęda pisze:ale oni się nad moimi samotnymi wieczorami użalają
właściwie to ja się tak zastanawiałam dlaczego Ty tak się spieszyłaś na tą swoja kwaterę??? kto wie czy tam jaki przystojniak po sąsiedzku nie mieszkał!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
ODPOWIEDZ