23.06.2011r. - Sławkowski w najkrótszą noc roku

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 27 czerwca 2011, 21:02

adamek pisze:Katarynka powiedział/-a:
będę trzymać kciuki

Kasia, nie trzeba trzymać kciuków tylko pakować plecak :lol:
No ja przecież pakuję, tzn. cały czas mam spakowany ;) Jeśli chmury nie przykryją naszych Tatr, będę machać :D :hej:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 czerwca 2011, 18:39

Ten wyjazd zaplanowany został już w ubiegłym roku, chętnych było wielu, ale gdy przyszło co do czego to każdy, jak to bywa, miał jakieś wymówki...
Echhh...Wy...Ania miała dać znać...a ja w tym czasie tzn. od 22.06-25.06 w Tatrach Słowackich przebywałam i po szczytach biegałam...Ojjj Dzwonki, Dzwonki :D
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 30 czerwca 2011, 20:20

Obejrzałam fotki, ależ bajka :brawo:
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 01 lipca 2011, 5:29

Marzena pisze:w tym czasie tzn. od 22.06-25.06 w Tatrach Słowackich przebywałam i po szczytach biegałam
a konkretnie gdzie chodziłaś?
i gdzie foty??? :zoboc:
Mike pisze:teraz takie widoki przydałyby się na innym szczycie, już mam taki upatrzony, oby się udało :-)
coś nie bardzo się zapowiada... :(
ale i tak na pewno nie będziemy żałować :D
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 01 lipca 2011, 7:16

Marzena pisze:ja w tym czasie tzn. od 22.06-25.06 w Tatrach Słowackich przebywałam i po szczytach biegałam
oj biegasz, biegasz
ciągle jesteś gdzieś w górach :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2011, 12:31

Dzwonek pisze: Marzena powiedział/-a:
w tym czasie tzn. od 22.06-25.06 w Tatrach Słowackich przebywałam i po szczytach biegałam

a konkretnie gdzie chodziłaś?
i gdzie foty???
A konkretnie to Krywań, Przednie Solisko, Bystra Ławka i Sławkowski, ten już w śniegu :)
Sorki, że tutaj fotki wrzucam ale dla Ciebie Dzwonku wszystko :D
https://picasaweb.google.com/Marzena949 ... sonmx5CNTg
ODPOWIEDZ