10-12 czerwiec Słowacki Raj z nastoletnimi dziećmi

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 16 czerwca 2011, 0:37

MarzenaP pisze: Do domów wróciliśmy cali i zdrowi chociaż z małymi przeszkodami
No tak...bo Grochu w Popradzie "bardzo inteligentnie" i nie mniej skutecznie zatrzasnął sobie w bagażniku kluczyki do samochodu :shock: Już szukał odpowiedniego kamienia, by wybić szybę w aucie...na szczęście eska przytomnie skombinowała fachową pomoc :3: No ale godzina "w plecy" przez to się zrobiła w temacie powrotu do domu :(
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 16 czerwca 2011, 9:03

Brawo, brawo przeżyć widać co niemiara. Uśmiałem sie na kilku fotakch. No i zachwyciło mnie te czerwone niebo :brawo:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Post autor: Barbórka » 16 czerwca 2011, 9:16

Grochu,
zrobię sobię koszulkę pt. "Fanka gór i grocha":))
dzieciaki super!!!ale co się dziwić skoro takiego vatra mają:))
zresztą wszystkie dzieciaki takie ułożone - byłam pod wrażeniem :brawo:
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 16 czerwca 2011, 9:55

Nie mogło być inaczej. Doborowa ekipa, ciekawy teren, pogoda i wspaniałe humory - gratulacje. :spoko:

Duże :brawo: dla młodzieży, za to, że wytrzymała ze "starszyzną". :zoboc:
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 16 czerwca 2011, 13:01

Grochu pisze:Jak powiedziałem Gosi, że w sobotę będziemy chodzić dłużej niż w piątek, to zareagowła: :jupi: a mnie "scenka opadła" :suprajs: :shock:
Grochu - Tobie to "scenka opadła" chyba bardziej jak córa zademonstrowała swoją koszulkę nocną :lol: :zoboc:
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
MarzenaP
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 81
Rejestracja: 06 kwietnia 2011, 13:34

Post autor: MarzenaP » 16 czerwca 2011, 13:39

eska pisze:Marzenka
zapomniałaś o mnie :cry: Ja też byłam z Wami :cry: Proszę o dopisanie do listy :)

Nie zapomniałam jesteś między Tonianinem a Mną prawie na końcu listy, nie mogłabym zapomnieć o Tobie:)
MarzenaP
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 81
Rejestracja: 06 kwietnia 2011, 13:34

Post autor: MarzenaP » 16 czerwca 2011, 13:46

Grochu pisze:
MarzenaP pisze: Do domów wróciliśmy cali i zdrowi chociaż z małymi przeszkodami
No tak...bo Grochu w Popradzie "bardzo inteligentnie" i nie mniej skutecznie zatrzasnął sobie w bagażniku kluczyki do samochodu :shock: Już szukał odpowiedniego kamienia, by wybić szybę w aucie...na szczęście eska przytomnie skombinowała fachową pomoc :3: No ale godzina "w plecy" przez to się zrobiła w temacie powrotu do domu :(
I dlatego mogę spokojnie jechać z Tobą nawet na koniec świata bo doskonale radzisz sobie w każdej sytuacji :jupi:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 16 czerwca 2011, 15:30

Han-Ka pisze:Duże dla młodzieży, za to, że wytrzymała ze "starszyzną".
Hmmm ....... przydały by się i brawa dla "starszyzny", że wytrzymała z młodzieżą :twisted:
GosiaB pisze:Grochu - Tobie to "scenka opadła" chyba bardziej jak córa zademonstrowała swoją koszulkę nocną
No tak ...... jak kto pamięta scenkę z filmu "Miś" z tekstem: " och, a ja taka nieubrana..." - to coś w tym stylu było :zly: :shock: Ale dziewczyny miały ze mnie polewkę :kukacz:
MarzenaP pisze:I dlatego mogę spokojnie jechać z Tobą nawet na koniec świata bo doskonale radzisz sobie w każdej sytuacji
WOW :) zarumieniłem się ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 czerwca 2011, 17:05

Rewelacja.Gratuluję eskapady,bo jak czytam i oglądam to całość na Wysokim Poziomie
Awatar użytkownika
sonia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 222
Rejestracja: 02 lipca 2010, 13:06

Post autor: sonia » 16 czerwca 2011, 19:36

Marshal1423 pisze:całość na Wysokim Poziomie
bo to firma Dzwonek organizowała :spoko:
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"
Awatar użytkownika
eska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 390
Rejestracja: 10 marca 2011, 12:32

Post autor: eska » 16 czerwca 2011, 20:24

Marshal1423 pisze:Rewelacja.Gratuluję eskapady,bo jak czytam i oglądam to całość na Wysokim Poziomie
Naprawdę było SUPER, SUPER........Organizacja na medal, świetna ekipa, dzieciaki nie do podrobienia, więc nie było mowy żeby było innaczej. :D
"..błogosławieni, którzy poznali smak przygody, albowiem oni wiedzą co to wolność, i co to radość życia..."
Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Post autor: Iw-ona » 16 czerwca 2011, 21:11

szkoda tylko ,że nie było tych dzieciaków więcej bo siły były nierówne i dorośli troche te nasze maleństwa niańczyli :) a organizacja jak zwykle dzięki Dzwonek&Dzwon i Maleństwo super
...
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 19 czerwca 2011, 12:12

MarzenaP pisze:Piątek - Sucha Bela- Klastorisko- Przełom Hornadu(część zachodnia)
poprzedzające ten dzień opady deszczu spowodowały dość wysoki stan wód w wąwozie, przez co niektóre buty nie wytrzymały trudów przejścia...
MarzenaP pisze:Sobota - Tomasovsky Vyhlad- Przełom Hornadu(część wsch.)- Klastorsko Roklina- Klastorisko- Letanovce(romska osada)
Ta trasa zdecydowanie przyniosła więcej wrażeń , Na trasie zgubiły się dzieci z Eską
dzieci tak dzielnie maszerowały, że często trudno mi było dojrzeć plecy własnej córki; niestety raz nie poczekały na rozdrożu i poszły wraz z eską innym szlakiem - na szczęście w Raju prawie wszystkie zbiegają się na Klastorisku :oki:
MarzenaP pisze:prawdziwą atrakcją była romska wioska
przejście tego odcinka polecam wszystkim - pokazuje inną, tę drugą stronę Raju - Mike zrobił tu wiele świetnych zdjęć :spoko:
MarzenaP pisze:Niedziela- Wąwóz Piecky
ten wąwóz podobał mi się najbardziej :)

W poniedziałek zrobiliśmy jeszcze rekonesans w Wielkim Sokole - przy niskim stanie wód wędrówka wśród jego wysokich ścian jest prawdziwą przyjemnością i nie sprawia większych problemów; to nie to co kiedyś po wielkiej kalamicie...
polecam go wszystkim, chociaż droga powrotna jest nieco przydługa
Obrazek

pozostałe moje zdjęcia: https://picasaweb.google.com/JoannaZdon ... uzUh5vagwE#
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2012, 15:20 przez Dzwonek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 19 czerwca 2011, 12:24

Dzwonek pisze:pozostałe moje zdjęcia
to link do zdjęcia które sie wyświetla w poście, a pozostałych brak :cry:
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2011, 12:25 przez heathcliff, łącznie zmieniany 1 raz.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 19 czerwca 2011, 12:24

dziękuję wszystkim za ten super wyjazd; organizacja dla Was to sama przyjemność :jupi:
Dżola pisze:mam nadzieję, że takie wielopokoleniowe, rodzinne wycieczki staną się tradycją naszego forum
skoro wszystkim (większości?) się podobało, a moja córka pyta już o następny wyjazd, to może Góry Stołowe jesienią? co Wy na to? :zoboc:
ODPOWIEDZ