4-5 czerwca 2011r. - piknikowa Rycerzowa

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 08 czerwca 2011, 14:07

Moje ulubione ukochane tereny. Podelektowałem sie fotkami i cieszę się że mogłem nacieszyć oczy choć częścią worka raczańskiego. Oczywiście fajnie że wam się udała wyrypka w deszczu :) tak trzymać :!:

pozdrawiam
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 08 czerwca 2011, 16:28

heathcliff pisze:Moje ulubione ukochane tereny
moje też :)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 czerwca 2011, 16:33

Czytać Twoje relacje, Zrzęda, to prawdziwa przyjemność! :)

A Wam wszystkim zazdroszę tej wycieczki, bo mam w planie te tereny od dawna, a tak tam daleko (ode mnie), że nie wiem, kiedy te plany uda się zrealizować :(

No i te popasy..., mniam, mniam :D
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 08 czerwca 2011, 21:33

sonia pisze:musieliby mnie toczyć po tych wszystkich popasach
a myślisz, że myśmy się nawzajem nie toczyli? to niby czemu tyle czasu nam to zajęło? :lol:
heathcliff pisze:Podelektowałem sie fotkami i cieszę się że mogłem nacieszyć oczy choć częścią worka raczańskiego
oj tak, i jeszcze mieliśmy szczęście oglądać te rejony przy różnej pogodzie :)
Jola R pisze:a tak tam daleko (ode mnie), że nie wiem, kiedy te plany uda się zrealizować
odległość rzecz względna :D dasz radę! (a jak już dasz radę, to przy okazji dać znać!)
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 11 czerwca 2011, 22:07

Gratuluję Wam bardzo fajnej piknikowej "wyrypy" ;) Czasem takie chwile wytchnienia w górach są niezbędne, nie zawsze trzeba robić kilometry, żeby czuć się szczęśliwym i żeby zdobywać, nowe, niepoznane :)
ODPOWIEDZ