WSTAWANIE TATR - Starorobociański Wierch - 29.01.2011

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 02 lutego 2011, 19:56

Dodaję jeszcze kilka zdjęć widzianych oczami Daniela ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na koniec "zimowe" kwiaty na powierzchni tafli lodu:

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 lutego 2011, 20:40

tatromaniak13 pisze:Jest na to sposób zacznij z nami wybierać się w Zachodnie.
Możesz to zrobić w najbliższą sobotę.
W ofercie będzie pełny wybór najbardziej atrakcyjnych szczytów Tatr Zachodnich :hura:
Oj kusisz, kusisz. Niestety wzdycham z ciężkim sercem ale jest to niemożliwe :( Poza tym Iwon, już kiedyś pisała, że ona ma patent na piękną pogodę i zapraszała na wspólną wędrówkę. Będę z Wami myślami, życzę super pogody. Zróbcie jakąś falę( może być meksykańska :) )może dopłynie nad wybrzeże.
Mosor reinkarnacja pisze:beta powiedział/-a:
Lubie oglądać widoki z Tatr Zachodnich, bo gdy ja je zdobywam to chowają się w chmurach.

Z teo powodu obserwuję pogodę i przyszło mi czekać około 2 miesiące na takie warnki, bo albo pogody nie było, albo do pracy trzeba było isć. Warto było czekać aż tyle czasu i dobrze, że zima nie przeminęła.
W moim wypadku wyjazd w góry jest możliwy tylko w sezonie wakacyjnym. Mój mąż dostaje urlop i wyjeżdżamy, sprawa pogody jest drugorzędna. W zasadzie mamy szczęście co do pogody, ale gdy tylko idziemy w Zachodnie to chmury nas prześladują. Dlatego lubię oglądać widoki na zdjęciach skoro osobiście nie było mi dane. Ale na Tatry Wysokie to też mamy patent pogodowy - zawsze jest pięknie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2011, 12:43

Wspaniałe zdjęcia i bardzo szczegółowa relacja! :hura: Chciałem napisać 'góra' wspaniałe zdjęcia i bardzo szczegółowa relacja! ;) Czuję się jakbym tam był!
ODPOWIEDZ