WSTAWANIE TATR - Starorobociański Wierch - 29.01.2011

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lutego 2011, 9:55

Te drzewka ośnieżone wyglądają super, tak bajkowo ;)

A relację przeczytam sobie dokładniej w pracy w wolnej chwili (i jeszcze mi za to zapłacą xD ) bo też zamierzam się na Starorobociański wybrać, więc garść (w tym przypadku całkiem pokaźna garść) informacji się przyda :)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 01 lutego 2011, 10:02

Co tu dużo deliberować, :brawo: :brawo: i jeszcze raz :brawo: za wspaniały opis. Pogodę to trafiliście.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 01 lutego 2011, 10:02

Mosor reinkarnacja powiedział "relacja jest wynikiem tego, że uczestniczyli w tej wyprawie Tatromaniak i Iwon, a im nigdy nie odmówię napisania relacji."
No i bardzo słusznie, bo masz tu swoich fanów, którzy zawsze z ogromną przyjemnością czytają Twoje relacje. :gora: 'góra' Ogromnie Was podziwiam, wiem że w tych warunkach nie dałabym rady iść z Wami, ale w trakcie czytania złapałam się na tym, że mam otwartą gębę, wypieki na twarzy i wystygłą kawę. A to świadczy, że ja tam z Wami byłam, chociaż tylko w wyobraźni. Niemalże czułam przenikające Was zimno, zmęczenie, radość i zachwyt. Ja nawet nie odczuwam zazdrości, ale jakąś taką radość, że Wam tak fajnie "poszło". :hura: Foty przepiękne, ale jakże by inaczej. :brawo: Iwon, ale tyś się "rozszalała" w zdobywaniu szczytów. Brawo, tak trzymaj. No bo kto, jak nie TY! :spoko: :brawo:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 01 lutego 2011, 10:20

Iwonka przejżałem Twoje zdjęcia, to coś fantastycznego. Wielkie gratulacje :brawo: .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 01 lutego 2011, 16:07

tatromaniak13 pisze:Jutro idę na Zawrat - Michał piszesz relację z tego wypadu
Nie ma sprawy - przekaż mi tylko myśli :)
Szarlotka pisze:Te drzewka ośnieżone wyglądają super, tak bajkowo
A to tylko przez to, że wybraliśmy nieznaną nam drogę :)

Gosia wielkie brawa za wytrwanie do końca w czytaniu relacji, o czym świadczy:
Gosia pisze: 'góra'
:)
Gosia pisze:Iwon, ale tyś się "rozszalała" w zdobywaniu szczytów. Brawo, tak trzymaj. No bo kto, jak nie TY!
Niech ktoś powie, że jest za stary, że nie ma sił, że to się nie da. Iwon jest żywym dowodem na to, że się da, tylko trzeba naprawdę tego chcieć. Za to się ceni takie kobiety, bo nie wmawiają sobie starości, a wręcz przeciwnie tymi szczytami pokazują, że bliżej im do młodości niż do starości i tak trzymać! :brawo: :brawo: :brawo: Tu nie ma starych ludzi!!!
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Tatry

Post autor: tatromaniak » 01 lutego 2011, 20:36

Iwona naprawdę szaleje.
To co dziś pokazała na Zawracie / też przy bajkowej pogodzie / - Starorobociański to był pikuś przy jej dzisiejszych wyczynach :hura:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 01 lutego 2011, 21:04

och,ach i ho,ho!!!!!!!!Brawo!!!!Wczoraj nie mogłam czytać bo komp nie mój i był zajęty a relacji nie dało się wydrukować bo coś drukarka nie halo i dopiero dzisiaj córka w pracy wydrukowała!!!! już mnie nerwy brały ale mam wersje pisaną i postanowiłam sobie zrobić taki" Mosorczykorękopis"-będzie na długie,zimowe wieczory!
Relacja oczywiście "góra" zachwycająca i z podziwu wyjść nie mogę jak i wyobrażając sobie tę grę świateł i wszystko inne!! ale poza wrażeniami z gór-nad pamięcią i spostrzegawczością Michała.Ja przy takich emocjach ani połowy bym nie zapamiętała!!!!Brawo Michał,jesteś mega szpec!
Dziękuje za możliwość przeżywania tego co Wy i za cudowne zdjęcia!!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lutego 2011, 21:07

Relacje przeczytałam pomimo długości za jednym zamachem. Miałam wrażenie jakbym była z wami. Aż się przeraziłam, gdy czytałam o niekontrolowanym zjeździe Iwon.
Zdjęcia gór ( Mosor może być liczba mnoga?) cudowne. Lubie oglądać widoki z Tatr Zachodnich, bo gdy ja je zdobywam to chowają się w chmurach.
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 01 lutego 2011, 21:58

Mosor reinkarnacja pisze:Gosia wielkie brawa za wytrwanie do końca w czytaniu relacji
Jakże by inaczej, oderwać się nie umiałam, jak zwykle zresztą ;)
Iwon

Post autor: Iwon » 01 lutego 2011, 22:15

Mosor reinkarnacja pisze:Niech ktoś powie, że jest za stary, że nie ma sił, że to się nie da. Iwon jest żywym dowodem na to, że się da,
Michał , ja mam tylko pesel "posunięty" :P :zoboc:
beta pisze:Aż się przeraziłam, gdy czytałam o niekontrolowanym zjeździe Iwon.
Nic to :oki:
Wszystkim trzymającym kciuki za mnie , pięknie dziękuję :> Za miłe powyżej słowa - również :)
W nagrodę uchylę rąbka tajemnicy .
Relacja z wypadu na Zawrat w najbliższych dniach :D :D
Załączniki
S5003460 (Custom).JPG
(28.94 KiB) Pobrany 490 razy
S5003451 (Custom).JPG
(34.62 KiB) Pobrany 490 razy
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2011, 5:44 przez Iwon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 01 lutego 2011, 22:34

beta pisze:Relacje przeczytałam pomimo długości za jednym zamachem. Miałam wrażenie jakbym była z wami. Aż się przeraziłam, gdy czytałam o niekontrolowanym zjeździe Iwon.
Zdjęcia gór ( Mosor może być liczba mnoga?) cudowne. Lubie oglądać widoki z Tatr Zachodnich, bo gdy ja je zdobywam to chowają się w chmurach.
Jest na to sposób zacznij z nami wybierać się w Zachodnie.
Możesz to zrobić w najbliższą sobotę.
W ofercie będzie pełny wybór najbardziej atrakcyjnych szczytów Tatr Zachodnich :hura:
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 01 lutego 2011, 22:47

Dopiero teraz po dzisiejszych bojach na Zawracie przeczytałem po raz kolejny ostatnią relację Michała.
Z punktu widzenia byłego pedagoga / oj kiedy to było / ten materiał powinien być wykorzystany jako wspaniały materiał dydaktyczny szczególnie dla młodzieży a i dorosłym niech służy jako przewodnik na górskich szlakach.
Zamierzam jeszcze zaliczyć dużo szczytów i według Twojej Michale deklaracji na pewno w związku z tym na długo będziesz musiał zagościć na naszym forum :hura:
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2011, 11:48 przez tatromaniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 01 lutego 2011, 23:51

Mosor reinkarnacja relacja :oki: dużo szczegółów ale dobrze się czyta :) czasem powiewa grozą. Fajnie że wróciliście tylko zmeczeni z ponadrywanymi mięsniami, bez poważniejszych niemiłych zdarzeń.
Dla wszystkich uczestników tej wyprawy :brawo:
Zdjecia cudowne a szczególnie tych oszronietych drzew :spoko:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 02 lutego 2011, 10:22

brawa za trasę i foty :brawo:
serdeczne dzięki za przetorowanie - częściowo szliśmy po Waszych śladach i bardzo nam to pomogło ;)
do szybkiego zobaczenia :D
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 02 lutego 2011, 19:44

tatromaniak13 pisze:To co dziś pokazała na Zawracie / też przy bajkowej pogodzie / - Starorobociański to był pikuś przy jej dzisiejszych wyczynach
Następnym razem takie coś w weekendy róbcie ;)
Otylia pisze:Relacja oczywiście "góra" zachwycająca
I tu również dziękję za wytrwanie do końca ;)
beta pisze:Zdjęcia gór ( Mosor może być liczba mnoga?)
Może być. Patrzy wyżej ;)
beta pisze:Lubie oglądać widoki z Tatr Zachodnich, bo gdy ja je zdobywam to chowają się w chmurach.
Z teo powodu obserwuję pogodę i przyszło mi czekać około 2 miesiące na takie warnki, bo albo pogody nie było, albo do pracy trzeba było isć. Warto było czekać aż tyle czasu i dobrze, że zima nie przeminęła.
Iwon pisze:Michał , ja mam tylko pesel "posunięty"
Gdybyś chciała coś zmienić w swoim "numerze seryjnym", zgłoś się do mnie. Te numery z "5" z przodu przerabiam na miejscu ;)
Iwon pisze:Relacja z wypadu na Zawrat w najbliższych dniach
Czekam z niecierpliwością, bo interesują mnie Wasze opisy przeżyć, szlaków jak i wersja, którą weszliście. Narazie mogę pogratuować udanego wejścia. Tylko co te narty tam robią? :oczynoela:
tatromaniak13 pisze:Jest na to sposób zacznij z nami wybierać się w Zachodnie.
Możesz to zrobić w najbliższą sobotę.
Raczej nie, bo ta sobotoa upłynie pod znakiem ocieplenia, deszczów i dodatnich temperatur (czytaj halny).
tatromaniak13 pisze:Zamierzam jeszcze zaliczyć dużo szczytów i według Twojej Michale deklaracji na pewno w związku z tym na długo będziesz musiał zagościć na naszym forum
Ja również, ale ile będzie weekendów przynajmniej w miarę pogodnych teo nie wie nikt. Choć tu mnie nie będzie, to relacje i tak będę pisać z naszych wspólnych wyjazdów, bo i tak będziemy łączyć nasze siły.
heathcliff pisze:dużo szczegółów ale dobrze się czyta
Dziękuję. Nawet gdyby źle Ci się czytało, to i tak nie zrezygnowałbym z tych szczegółów ze względu na to, że u mnie relacja musi oddawać nasze uczucia oraz żebym po upływie pięciu lat wiedział gdzie byłem i co zobaczyłem, bo po to właśnie idę w góry aby zobaczyć jak najwięcej. Po prostu lubię zachęcać innych aby zobaczyli to samo na początku, choćby oczami wyobraźni :)
heathcliff pisze:Zdjecia cudowne a szczególnie tych oszronietych drzew
Zdjęcia wykonywał Daniel. Cieszę się, że wybraliśmy nieznaną nam drogę, bo dzięki temu mieliśmy tę wspaniałą możliwość.
Dzwonek pisze:serdeczne dzięki za przetorowanie - częściowo szliśmy po Waszych śladach i bardzo nam to pomogło
do szybkiego zobaczenia
Widzieliście tą "piękną" dziurę na 2m głęboką? Straszyła co?
ODPOWIEDZ