12.12.2010 Babia, spotkanie klubowe

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Iwon

BABIA GÓRA

Post autor: Iwon » 13 grudnia 2010, 19:34

Ardaryk pisze:postawiono mnie przed murem, plutonem egzekucyjnym, zakuto w dyby, wychlostano, zagrozono banami i wszystko inne co jestes w stanie sobie wyobrazic hihihi :twisted:
Ale warto było , żeby poczytać taką superaśną relacyjkę :zoboc:
HalinkaŚ pisze:nam się udało, ale pewnie mało brakowało :)
Ani przez moment nie zwątpiłam w naszych przewodników :D
Brawo Grzegorz, Ardaryk Tom-pi - trzymałam się ich i wiem , że znają się na rzeczy ( topografii ) :brawo: chłopaki :>
Parę fotek ;)
http://picasaweb.google.com/mateczka87/ ... directlink
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 13 grudnia 2010, 21:15

Ardaryk, super relacja :oki: :brawo:
Świetnie się bawiłam i nie przypuszczałam, że pokonywanie szlaku w śniegu daje tyle przyjemności i satysfakcji :hura:. Ile radości przy schodzeniu, czasem całkiem szybko na czterech literach ;) :jupi:
Jola R pisze:Grochu powiedział/-a:
Katarynka - aleś się "na blond" zrobiła

Chciała się przefarbować tanim kosztem :P
No, własnie, nawet całkiem za darmo mi wyszło :D ale dobrze, że już zeszło :lol:
Moje zdjęcia:
http://picasaweb.google.com/10316435005 ... a_XII_2010#
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 13 grudnia 2010, 21:36

zbig9 pisze:Tom jechałeś z Łodzi na jeden dzień?
Nie, jechałem wcześniej i na kilka dni dlatego nic nie pisałem. To był taki ostry spontan i chwila wolnego. Następnym razem Zbyszku na 100% dam znać :)
Łukasz fajna relacja, na wesoła (z nami inaczej się nie da przecież).
Dzięki wszystkim uczestnikom za piękną zimową wyprawę Babiogórską i niezapomniane chwile. Gratuluję tym, dla których wczorajsze wejście mimo niekorzystnych warunków, było pierwszym na Babiej :brawo:
A faktycznie miny gości z PTTKu były bezcenne :) Nie ma to jak zgubić szlak ;) hahaha.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 grudnia 2010, 21:56

Witam wszystkich,
Wprawdzie nie jestem członkiem szanownego zgromadzenia, ale spotkalismy sie tego dnia na Sokolicy. Juz kawałek wyżej miałem przyjemnosc wędrowac dalej w towarzystwie 2 kolezanek(z tego co wywnioskowalem z tego posta to katarynka, pysiek) i 2 kolegów którzy przecierali szlak jako pierwsi (Mike i Ardaryk ?).
Chcialem podziekowac za towarzystwo i za poprowadzenie , bo szedlem na Babią sam i w gdyby nie "przewodnicy" to przez tą śniezycę na pewno zawróciłbym przed szczytem.
A tak dzieki Wam udalo mi sie zdobyć zimą szczyt :hura: Wiec WIELKIE DZIĘKI !

Pozdrowienia dla wszystkich
Adam
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 13 grudnia 2010, 22:07

AdamCh pisze:Juz kawałek wyżej miałem przyjemnosc wędrowac dalej w towarzystwie 2 kolezanek i 2 kolegów którzy przecierali szlak jako pierwsi.
Chcialem podziekowac za towarzystwo i za poprowadzenie , bo szedlem na Babią sam i w gdyby nie "przewodnicy" to przez tą śniezycę na pewno zawróciłbym przed szczytem.
1/4 "ekstremalnej przyjemności" po mojej stronie .. :) Nigdy nie wiadomo kiedy los może odwrócić role..i oczywiście gratulacje :)
A dla ścisłości.. w przodującej męskiej ekipie był obok Ardaryka -RafałS,choc Mike też niezle dawał sobie radę,zwłaszcza z produkcją sopli :D ;)
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2010, 0:15 przez pysiek, łącznie zmieniany 9 razy.
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 grudnia 2010, 22:13

AdamCh miło powitać. Zapraszam do działu "Przedstaw się..."
viewtopic.php?p=147475#147475
No i zapraszamy z nami na dalsze wędrówki :spoko:
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 13 grudnia 2010, 23:14

No... mieliście zaje...pięknie :) Tylko pozazdrościć, gratki od kuternogi :7:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 13 grudnia 2010, 23:37

Gratuluję wyprawy. Super śnieg mieliście, zazdroszczę wyjazdu.
Babia mi się marzy od dawna.
Ja chwilowo muszę zawiesić chodzenie po górach, naderwałem ścięgno achillesa, dlatego będę cieszył oczy i duszę podziwianiem waszych zdjęć i relacji z wypadów w góry. Jeszcze raz gratuluję i brawa za wytrwałość. :brawo:
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Awatar użytkownika
grzegorz65
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 68
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 13:11

Post autor: grzegorz65 » 14 grudnia 2010, 8:08

A witam serdecznie Klubowiczów G-S , których dane mi było spotkać na szczycie Babiej Góry :aniolek: Mam porównanie, co potrafi zdziałać nasza zgrana grupa osób zżytych z sobą, odpowiednio ubrana w takich ekstremalnych warunkach. Na temat zgrania grupy PTT Nowy Sącz zachowuje święte milczenie ale wnioski wyciągnę na przyszłość. Dziękuje za wspólne zejście do schroniska na Markowych Szczawinach i za przepyszna karpatkę :brawo:
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 14 grudnia 2010, 9:31

zbig9 pisze: I Częstochowianka była?
była była - super było :oki:
żałuj że się do nas nie przyłączyłeś!!!
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 14 grudnia 2010, 10:14

AdamCh pisze:ale spotkalismy sie tego dnia na Sokolicy. Juz kawałek wyżej miałem przyjemnosc wędrowac dalej w towarzystwie 2 kolezanek(z tego co wywnioskowalem z tego posta to katarynka, pysiek) i 2 kolegów którzy przecierali szlak jako pierwsi (Mike i Ardaryk ?).
pysiek pisze:1/4 "ekstremalnej przyjemności" po mojej stronie ..
Po mojej stronie druga ćwiartka tej przyjemności :lol: , choć głównie szłam po śladach Ardaryka i RafałaS :) AdamCh, zostałeś uwieczniony na zdjęciach z grupą Góry-Szlaki, z pyśkiem na ławce na Sokolicy i na zdobytym szczycie Babiej :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 grudnia 2010, 11:04

Katarynka pisze: zostałeś uwieczniony na zdjęciach z grupą Góry-Szlaki, z pyśkiem na ławce na Sokolicy i na zdobytym szczycie Babiej
A owszem :) obejrzalem juz zamieszczone fotki i nawet się na kilku znalazlem :spoko: Wiec dzieki za uwiecznienie mnie, bo na tym mrozie baterie w moim aparacie szybko sie poddały
Iwon

babia spotkanie klubowe

Post autor: Iwon » 14 grudnia 2010, 18:20

Zainteresowanym załączam zdjęcia Tatromaniaka z naszej szalonej :zoboc: wyprawy :)
http://picasaweb.google.com/mateczka87/ ... directlink
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Babia

Post autor: tatromaniak » 14 grudnia 2010, 19:18

Z moich około 60 wejść na Babią Górę to było jedno z najatrakcyjniejszych. Zmierzenie się z pogodowym żywiołem jest tym co do tych gór przyciąga takich miłośników gór jak grupę ludzi z którymi miło, pożytecznie i co najważniejsze bezpiecznie spędziłem cały niedzielny dzionek :hura:
Do następnego, miejmy nadzieję szybkiego wypadu :D
Mike

Post autor: Mike » 14 grudnia 2010, 20:00

A to trochę moich zdjęć ze wspaniałej wycieczki.
Jeszcze raz dzięki Wszystkim za super wędrowanie. :hura:

http://picasaweb.google.com/mkarlin.net ... directlink
ODPOWIEDZ