Jak Małgosia i Mariusz poznali Grzesia

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 października 2009, 3:35

malgosiadg pisze:anna gomolka powiedział/-a:
Zrzęda powiedział/-a:
że kiedy raz zobaczy się Tatry, to każde inne góry znajdą się na drugim miejscu


nic nie przebije Tatr, nawet Grand Canyon, wiem, bylam, widzialam, pozdrawiam


Coś w tym jest, bo nawet mój Mąż przyznał wczoraj, że jednak SĄ piękne a długo i zaciekle bronił się przed wyjazdami w Tatry, ze względu na tłumy i komercję

:oczynoela: sa NAPRAWDE PIEKNE, nawet moje dzieci ktore zjedzily prawie wszystkie gory w usa byly zachwycone Tatrami, prawie dwie godziny siedzialysmy na przeleczy Liliowe, bo dziewczyny nie mogly sie napatrzyc :oczynoela: :oczynoela: :oczynoela:
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 12 października 2009, 10:04

anna gomolka pisze: :oczynoela: sa NAPRAWDE PIEKNE, nawet moje dzieci ktore zjedzily prawie wszystkie gory w usa byly zachwycone Tatrami, prawie dwie godziny siedzialysmy na przeleczy Liliowe, bo dziewczyny nie mogly sie napatrzyc :oczynoela: :oczynoela: :oczynoela:
Wierzę Ci na słowo Aniu, bo my nie mamy porównania z zagranicznymi górami. Nawet te polskie pasma mają taki rozrzut, że trudno je dobrze poznać za jednego życia :) Chociaż mamy już swoje ulubione: mojego Męża fascynują Sudety, mnie ciągnie w Gorce. Tatry odkrywamy bardzo późno, ale już widzę, że mają siłę przyciągania, oj mają. Właśnie poszukałam na mapie przełęczy Liliowe. Piękna nazwa :) Znalazłam Liliowy Karb, niedaleko Starorobociańskiego Wierchu, to to miejsce tak urzekło Twoje dziewczyny?
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 października 2009, 11:04

malgosiadg pisze:Właśnie poszukałam na mapie przełęczy Liliowe. Piękna nazwa :) Znalazłam Liliowy Karb, niedaleko Starorobociańskiego Wierchu, to to miejsce tak urzekło Twoje dziewczyny?
Pozwolę sobie wtrącić, nie wzywany do odpowiedzi :roll:
Przełęcz Liliowe to granica pomiędzy Tatrami Zachodnimi i Wysokimi. malgosiadg znajdziesz ją na wschód od Kasprowego, jadąc palcem po czerwonym szlaku. :)
Liliowy Karb to z kolei w tatrach Zachodnich się znajduje.
Co nie zmienia faktu, że widoki i tak są piękne z obydwu miejsc :D
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 12 października 2009, 12:03

Johny pisze:Pozwolę sobie wtrącić, nie wzywany do odpowiedzi :roll:
Przełęcz Liliowe to granica pomiędzy Tatrami Zachodnimi i Wysokimi.
Dzięki za szybką odpowiedź Johny. W Tatrach jestem na razie jak dziecko we mgle, ale chętnie się uczę ;) Już po poznaniu Grzesia doczytałam, że jego nazwa nie pochodzi od żadnego zacnego Grzegorza ale od pospolitej... grzędy. Powinnam zmienić nazwę relacji: "Jak Małgosia i Mariusz weszli na grzędę" ;)
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 października 2009, 12:10

malgosiadg pisze:Powinnam zmienić nazwę relacji: "Jak Małgosia i Mariusz weszli na grzędę"
E tam...pochodzenie pochodzeniem, ale szczyt tak się zwie i już.Chociaż trochę to dziwne...wchodzić na Grzesia... :twisted: :D
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 12 października 2009, 18:25

Johny pisze:Chociaż trochę to dziwne...wchodzić na Grzesia...
Jeżeli chodzi o dziewczynki to nic zdrożnego :D , ale chłopcy to już inna sprawa :D .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Iwon

Post autor: Iwon » 26 października 2009, 17:47

Zrzęda napisała:
...Teraz już wiem, że kiedy raz zobaczy się Tatry, to każde inne góry znajdą się na drugim miejscu :) Późno do tego doszłam, ale doszłam
...

Podpisuję się pod tym "dwoma ręcami" :D ...lepiej późno niż wcale ...
ODPOWIEDZ