Zadni Granat, Tatry Wysokie - 04.04.2009

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pati

Post autor: Pati » 14 kwietnia 2009, 9:55

Nawet nie gadajcie, mnie to śmierdzi jakimś udarem...
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 14 kwietnia 2009, 10:41

igi pisze:Opatentuj tę kurację kosmetyczną, jako "Grenades-UV-Peeling", kupa forsy gwarantowana Obrazek
No popatrz robiłem sobie peeling i nawet o tym nie wiedziałem :)
Mooliczek mam nadzieję ze nie będziesz kasowała znajomych z forum :kukacz: albo przynajmniej na jakiś rabat będziemy mogli liczyć :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 kwietnia 2009, 11:02

Mariusz pisze:Mooliczek mam nadzieję ze nie będziesz kasowała znajomych z forum :kukacz: albo przynajmniej na jakiś rabat będziemy mogli liczyć :)
Mariusz: tak, ale pod warunkiem, że na Granatach, bo jak zjarałeś się np. na Mięguszach, to już wtedy udara masz gratis Obrazek
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 14 kwietnia 2009, 11:13

Dzięki za takie "gratisy" :P
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 maja 2009, 21:58

Mooliczek pisze:Natomiast ślady upału są, w postaci dwóch buraczanie czerwonych ryjków
igi pisze:Oj ja to wyglądałem nieciekawie, opalam się czerwono, więc wyglądałem jak indianer z białymi paskami po bokach oczu od okularków :)
No, co Wy? Starzy wyjadacze i takie coś? Powiedźcie, że tylko zapomnieliście kremu :D ...
Partycja pisze:Nawet nie gadajcie, mnie to śmierdzi jakimś udarem...
Tak, potwierdzam, poważna sprawa. Lekki udar zdarzył się mojemu koledze rok temu w maju po Czerwonych Wierchach. Normalnie w drodze powrotnej do domciu wypija 3-4 piwa plus parę oscypków. A tym razem ledwo jedno.
Każdemu się może zdarzyć...

Jak widać po Waszych opisach, nie należy lekceważyć sobie słońca w górach, nawet o tak wczesnej, wiosennej porze.

Przepiękne, ostre zdjęcia. Cyfrówka robi swoje.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 maja 2009, 5:07

Waldek pisze:Przepiękne, ostre zdjęcia
Dzięki :)
Waldek pisze:Cyfrówka robi swoje
Cyfrowa lustrzanka, uściślając :) Ale to też kwestia optyki. Cały sukces lustrzanek kryje się nie w body, tylko w obiektywie. Ale w tym przypadku to najprostszy możliwy obiektyw, czyli "kit'owy".
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 maja 2009, 11:42

Waldek pisze:No, co Wy? Starzy wyjadacze i takie coś? Powiedźcie, że tylko zapomnieliście kremu :D ..
Tylko nie starzy :P Krem był, ale ze słabościami trzeba walczyć ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 maja 2009, 16:03

Mooliczek pisze:Cyfrowa lustrzanka, uściślając
Zgadza się. Miałem na myśli lustrzankę a napisałem cyfrówkę. Mój błąd.
Mooliczek pisze:Ale w tym przypadku to najprostszy możliwy obiektyw, czyli "kit'owy".
Cenowo ten obiektyw jest droższy niż niejedna cyfrówka.
Porównywałem Twoje zdjęcia z moimi (te z pienińskiego zjazdu) i różnicę widać bardzo dobrze. Oczywiście na korzyść lustrzanki.
igi pisze:Tylko nie starzy :P
:oops: :oops: :oops:
Chodziło mi o górski staż. Albo jeszcze lepiej górskie doświadczenie, a nie Wasz wiek.
ODPOWIEDZ