Pierwszy Dzień Wiosny Babia Góra

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Pierwszy Dzień Wiosny Babia Góra

Post autor: Anonymous » 24 marca 2009, 21:36

Piatkowy wieczór,Marzenka proponuje wypad w góry,decyzja pada na Babia.Sobota,o 8 wyjazd kierunek Zawoja Krowiark o 10 jestesmy juz przed wejsciem do lasu,pogoda srednia swieci słonce ale martwi mnie chmura która sie zbliza.Wybieramy czerwony szlak i idziemy podziwiajac zasypane drzewa na Sokolicy jestesmy o 11,niestety nie bedzie widoków mgła wszystko zasłoniła chwila odpoczynku i ryszamy dalej na szczyt im wyzej tym bardziej ograniczona widocznosc zdjec wogóle nie robie bo nic nie widac o 13 jestesmy na szczycie kilka fotek przerwa na posiłek i powrót ta sama trasa.Przy zejsciu pogoda była łaskawsza jak tylko słonko wyjrzało na moment niczym chińczyk wszystkiemu co sie dalo ribiłem zdjecia.A o to kilka fotek http://picasaweb.google.pl/swistak000/B ... u5bazLCjRQ#
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 24 marca 2009, 21:43

Wspaniała wycieczka, piękne klimaty i ładne zdjęcia.
Gratuluję udanego wypadu.
Tolerancja dla niejednoznaczności.
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 24 marca 2009, 21:55

Świstak następnym razem pisz choć byłem tam dwa tygodnie wcześniej to nigdy dość , może też bym się wybrał na ale fajnie było.
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2009, 21:58

Dariusz Meiser Dzieki najtrudniej było sfotografowac tego ptaszka :)
Mirek

Post autor: Mirek » 25 marca 2009, 4:13

Świstak, gradki za super ujęcia. :twisted: Myślałem że ITI odleciał do domu. :shock:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2009, 7:07

tknp To raczej był spontaniczny wypad bo decyzja padła póznym wieczorem gdzie idziemy wiec nie było czasu na info poza tym dostep do neta tez miałem ograniczony.Ale zawsze mozna sie wybrac razem w innym terminie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2009, 13:57

Bardzo ładnie.Zima na całego.
ODPOWIEDZ