Wielka Racza na turach

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
bikmen
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 106
Rejestracja: 10 lipca 2008, 10:02

Wielka Racza na turach

Post autor: bikmen » 03 lutego 2009, 22:59

Od jakiegoś czasu kompletowałem sprzęt do skituringu, i w ostatnią niedzielę mogłem wreszcie wybrać się na tury . Plan miałem przejść z Soli na Wielki i Mały Rachowiec, ale po przyjeździe na miejsce okazało się że prawie nie ma śniegu. Przeszedłem spory kawałek na butach, i gdy nie było szans na turowanie wróciłem do samochodu i pojechałem do Rycerki. Zmieniłem plany i poszedłem na Małą Raczę. Początkowo drogą od parkingu a potem na azymut przez las. Na Małej Raczy krótki popas i podziwianie widoków na Fatrę oraz pasmo Beskidu Śląskiego. Na parking dotarłem "śmigając " przez las, (bo właśnie jazda poza trasami jest kwintesencją skituringu), a kilka fotek z mojego wyjazdu znajdziecie na http://picasaweb.google.pl/bikmen60/WielkaRacza#. teraz czas na coś poważniejszego :)
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 04 lutego 2009, 5:21

Mirek życze Ci następnym razem fure śniegu pod nartami no i jak najwięcej czasu na tury :) a zdjęcie nr 4 super po prostu Pozdrawiam
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lutego 2009, 18:18

No i mamy kolejnego skiturowca w klubie :jupi:
Bardzo się cieszę. Oby zima pozwoliła jeszcze na wiele wypraw narciarskich w tym sezonie. Mnie też już ciągnie na kolejną skiturową wyrypę. Może uda się ją zrealizować w ten weekend. :)
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 10 lutego 2009, 15:51

bikmen super fotki. piękny klimat!!
fajnie, że wycieczka pomimo zmiany planów się udała :spoko:
bikmen pisze:teraz czas na coś poważniejszego
trzymam kciuki za powodzenie planu!
no i oczywiście, zdjęcia mile widziane :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2009, 21:01

To się nazywa zima! Mnie sie najbardziej podoba zdjęcie siódme.


bikmen: używałeś fok, czy nie były potrzebne?
Awatar użytkownika
bikmen
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 106
Rejestracja: 10 lipca 2008, 10:02

Post autor: bikmen » 15 lutego 2009, 21:01

Waldek pisze:używałeś fok, czy nie były potrzebne?
Podchodziłem ścieżkami zrywkowymi, w wielu miejscach jest dość stromo, tak że foki się przydały.
ODPOWIEDZ