B.Żywiecki 25.10.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 października 2008, 19:43

Oj Dziewczyny, ale ja przecież wiem :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 października 2008, 19:45

A fotografów i tak mamy kilku dobrych :) Ja lubię podkręcać, normalizować, grzebać w macierzy... kolorów. Takie mam skrzywienie zawodowe. Ale niestety, na fotografii się nie znam :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 października 2008, 22:37

Igi Bajka wypad...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 października 2008, 8:13

Igi masz rację, trzeba będzie popracować nad lepszym fotografowaniem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 października 2008, 13:00

Ladnie ładnie.A co do fotografii to ja zacząłem od kupienia aparatu i teraz będę podglądał i się uczył
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 października 2008, 15:41

Oj trzeba trochę pogrzebac i oczytac się ze sprzętem żeby pstrykac foty na wysokim poziomie. Ale moim zdaniem tutaj na tym forum przede wszystkim liczy się to, że ktoś się dzieli z innymi tym co zobaczył, a że zdjęcia robione różnymi sprzętami to nie przeszkoda... :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 października 2008, 16:25

Johny pisze:Oj trzeba trochę pogrzebac i oczytac się ze sprzętem żeby pstrykac foty na wysokim poziomie. Ale moim zdaniem tutaj na tym forum przede wszystkim liczy się to, że ktoś się dzieli z innymi tym co zobaczył, a że zdjęcia robione różnymi sprzętami to nie przeszkoda... :)
Moim zdaniem "dobry sprzęt" jest ważny ale jeżeli umie się nim człowiek posługiwać ;) . Normalnym kompaktem też można fajne fotki zrobić.
Pete

Post autor: Pete » 28 października 2008, 17:48

igi pisze:Ale niestety, na fotografii się nie znam
Trochę więcej samodowartościowania :!: :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 października 2008, 19:03

webak79 pisze:Moim zdaniem "dobry sprzęt" jest ważny ale jeżeli umie się nim człowiek posługiwać
Nie inaczej
ODPOWIEDZ