2008.10.14 - Tatry Zachodnie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

2008.10.14 - Tatry Zachodnie

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 19:03

Zdołowana koniecznością spędzenia ostatniego, pięknego weekendu nie w górach, postanowiłam wziąć się na sposób i spontanicznie, z urlopem w kieszeni, pojechałam dzisiaj w Tatry Zachodnie.

Poza sezonem, w tygodniu, są zupełnie inne: przede wszystkim, puste. Na szlaku spotkałam tylko trzech Słowaków. Było pięknie, złoto-czerwono, ciepło...poezja.

Trasa, jaką udało mi się pokonać:

Chochołowska Dolina - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch - Starorobociański Wierch - Siwa Przełęcz - Starorobociańska Dolina - Chochołowska Dolina (wg mapy: 9h 30 minut, mnie się udało to skrócić do 7h 45 minut).

Dla zainteresowanych fotki tutaj:
http://picasaweb.google.com/mooliczek.d ... yZachodnie#
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2008, 6:57 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 19:09

Super ! :) Zdjęcia wyśmienite. Trzeba było dać znać też bym się wybrał ;)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 14 października 2008, 19:30

śliczne zdjęcia :brawo:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 19:41

Jej, ale tam pusto teraz :) Pozazdrościć wyjazdu :D
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 14 października 2008, 19:46

Qurcze ależ miałaś piękną pogodę .Gratuluję wycieczki. Piękne Fotki
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 19:48

Piękna jesień w tatrach zachodnich.Bardzo się ciesze że szlaki są puste bo wybieram się w ten weekend na Rohacze.Gratulacje
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 20:02

:brawo: cudownie rudo, brązowo...Gratuluję wyjazdu, i świetnych zdjęc. :spoko:
Pozdrawiam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 20:38

Moliczku jak zwykle u ciebie cudnie na zdjęciach :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 20:45

Gratuluje udanej wycieczki i pięknych fotek.
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 14 października 2008, 20:56

no Molik dajesz czadu i ciągle tak Sama a co z nami ?
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 21:11

No no Pani fotograf, gratuluje :spoko: Jak zwykle zdjęcia rewelacyjne, zaczynam przywykać :P zaskocz Nas i Zrób brzydkie zdjęcia kiedyś :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 21:12

Dzięki wszystkim za miłe słowa. Zdjęcia, zdjęciami, ale naprawdę nic przy tym robić nie trzeba było, bo tam było takie światło i takie kolory, że tylko 'pstryk, pstryk' :)
Dytwa pisze:Bardzo się ciesze że szlaki są puste bo wybieram się w ten weekend na Rohacze
Fakt, było po prostu odludnie, żeby nie rzecz - bezludnie. Ale obawiam się, że weekend będzie zgoła inny, jeżeli tylko pogoda dopisze.
tknp pisze:no Molik dajesz czadu i ciągle tak Sama a co z nami ?
Jaka sama, toż ja pierwszy raz w życiu byłam sama w górach!!! :D:D:D
To było niemalże, jak inicjacja :)
GoAway pisze:Trzeba było dać znać też bym się wybrał
To było za bardzo spontaniczne, a jeszcze Igi mi uświadomił, żem se dupiany termin na wyjazd wybrała, więc założyłam, że nikt nie będzie chciał jechać. Poza tym - potem oswoiłam się z tą myślą, ba - nawet zaczęła mi się ona mocno podobać - kiedyś w końcu trzeba znaleźć się samemu w nocy w ciemnym lesie ;) ja jestem tchórz straszliwy i bałam się, że mnie jakiś niedźwiedź w tej Chochołowskiej po ciemku zeżre ;) więc prowokacyjnie i przewrotnie uznałam, że trzeba hartować psychikę ;-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 21:29

Super wyprawa i zdjęcia. Gratuluję.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2008, 21:40

Mooliczek: piękne zdjęcia; jednak co lustrzanka, to nie to to zwykła cyfrówka :spoko: . Czwarte zdjęcie od góry bardzo kolorowe.
Pozazdrościć tego pustostanu na szlakach :D .

Mooliczek pisze:Zdołowana koniecznością spędzenia ostatniego, pięknego weekendu nie w górach, postanowiłam wziąć się na sposób i spontanicznie, z urlopem w kieszeni, pojechałam dzisiaj w Tatry Zachodnie.
Mooliczek pisze:To było za bardzo spontaniczne, a jeszcze Igi mi uświadomił, żem se dupiany termin na wyjazd wybrała
Po prostu: carpe diem.

Mooliczek pisze:kiedyś w końcu trzeba znaleźć się samemu w nocy w ciemnym lesie
I jak wrażenia?
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 14 października 2008, 21:42

Masz może jakieś japońskie korzenie?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
ODPOWIEDZ