10 wrzesień Twierdza Kłodzka

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

10 wrzesień Twierdza Kłodzka

Post autor: Mirek » 17 września 2008, 8:09

To już ostatnia fotorelacja z cyklu ;Góry Stołowe.Tym razem fotki pochodzą z Twierdzy Kłodzkiej. Dla młodszego rocznika ifo; to tam nagrywano 1 z odcinków serialu;Czterej pancerni i pies. Na jednym z tych tarasów zginął radziecki saperkapitan Pawłow który rozbroił minę zegarową w prochowni.A o to fotki;

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 września 2008, 10:27

Super! Jeszcze tam nie byłem, ale już od dawna mam zamiar. Fajna ta twierdza. Pogoda widzę dopisała. W okolicy jest taka wioska Srebrna Góra (koło Ząbkowic Śląskich) tam też są fajne fortyfikacje i wiadukty! Polecam wszystkim.

Kod: Zaznacz cały

http://pl.wikipedia.org/wiki/Srebrna_G%C3%B3ra_(wojew%C3%B3dztwo_dolno%C5%9Bl%C4%85skie)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 września 2008, 10:40

Mirek, fajnie że się dobrze bawiliście! Zdjęcia są bardzo fajne.

Ja jak byłem na fortecy w Kłodzku, to mi się nie za bardzo podobało, wolałem starsze uliczki w centrum. Forteca jest dobra, żeby ją odwiedzić i zejść, my jednak troszkę się tam kręciliśmy, więc po prostu się nudziłem. I może właśnie dlatego moje wspomnienia z fortecy są nie ten teges... ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 września 2008, 11:11

Również zwiedzałem tą twierdzę. Niebawem i moja foto-relacja.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 września 2008, 11:18

świetnie :) mam zamiar wybrać się tam w najbliższym czasie... tylko pogodo popraw się trochę! ja też chce takie słońce i bezchmurne niebo jak na zdjęciach widać )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 września 2008, 12:11

Mireka chodziłes tunelami pod twierdza i miastem??
Mirek

10 wrzesień Twierdza Kłodzka

Post autor: Mirek » 17 września 2008, 12:24

Andre niestety nie :( przewodnik akurat z grupą poszedł, a my nie chcieliśmy czekać godzinę.W tunelach byłem za to w 80-tych latach :hura:
Pete

Post autor: Pete » 17 września 2008, 20:52

Udało mi się wszystko zwiedzić wszystko w zeszłym roku. Robi wrażenie...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 września 2008, 0:15

mirek pisze:Andre niestety nie przewodnik akurat z grupą poszedł, a my nie chcieliśmy czekać godzinę.W tunelach byłem za to w 80-tych latach
jezeli ktos kiedys tam sie wybiera to polecam...sczególnie tunelik o wysokosci 1 metra i dlugosci.....hmmmm...napewno sie pobrudzicie ida c prawie na czworaka :twisted: a wsumie warto zobaczyc Kłodzko od strony ze tak powiem kanalizacji :P
Mirek

10 wrzesień Twierdza Kłodzka

Post autor: Mirek » 18 września 2008, 0:31

Andre ja takich tuneli w pracy to czasem mam powyżej uszu :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 18 września 2008, 6:51

fajna ta twierdza trza się kiedyś przy jakiejś okazji wybrać
po tunelach też latałem aż 7 lat na 1030 m KWK Halemba
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 września 2008, 0:17

Gratuluje wycieczki,byłem wiele razy aż miło wrócić wspomnieniami
Mirek

Post autor: Mirek » 02 października 2008, 0:48

ZJAWA pisze:fajna ta twierdza trza się kiedyś przy jakiejś okazji wybrać
po tunelach też latałem aż 7 lat na 1030 m KWK Halemba
Ja do dziś latam już 23 lata. :twisted:
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 02 października 2008, 7:08

wiesz dawali kasę na kopalni to skorzystałem później porobiłem trochę w Niemcach i po powrocie otworzyłem firmę budowlaną i tak sobie parę lat kopię rowy i drążę tunele ( przewierty ) pod rurociągi.
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Mirek

Post autor: Mirek » 02 października 2008, 9:03

Zjawa cieszę się że Ci się udało.Jesteś jednym z nielicznych.Nie gniewaj się ale na awatarze wyglądasz jak Bob Budowniczy,jak rany chyba OF-topa robimy!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ