23 sierpień Świstak na Ostrym

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

23 sierpień Świstak na Ostrym

Post autor: Mirek » 25 sierpnia 2008, 11:15

Świstak zobacz ;Ciekawostki.Tam jest ta elektrownia o której mówiłem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2008, 11:22

mirek pisze:Po drodze mija nas taki jeden górski Kubica.
Podoba mi się określenie "górski Kubica" :lol: Oby jak najrzadziej takich spotykać.
Fajną mieliście wycieczkę. :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2008, 11:53

Elik
Elik pisze:Podoba mi się określenie "górski Kubica" :lol: Oby jak najrzadziej takich spotykać.
.Mysłe ze takich ludzi tez trzeba podziwiac za kondycje i zdrowie bo bieganie po gorach to porzadny wysiłek dla organizmu,a z drugiej strony tak jak Mirek powiedział spytaj takiego czy widziałes TO,to odpowie A GDZIE?? :D
:P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2008, 13:29

Świstak, no to nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Myślałam, że "górski kubica" jechał.... a nie biegł :oczynoela:

Bo jeśli biegł...to cofam wypowiedź :D

A właśnie odkryłam, że :oczynoela: nazywa się oczynoela. Noel, wiedziałes ?:D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2008, 20:54

Elik wiele osób już wie o OczachNoela... Nawet o nazwach emotek był temat...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2008, 22:04

Gratuluję udanej wycieczki i świetnych widoków.
Fajnie wygląda to drzewo na czwartym zdjęciu od góry, a kania strasznie smakowicie.

Zazdroszczę Wam takich wycieczek, i czekam, kiedy ja będę mógł zwiększyć liczbę na miesiąc swoich wycieczek też w inne rejony. Bo w końcu nie samymi Tatrami człowiek żyje...
Mirek

23 sierpień Świstak na Ostrym

Post autor: Mirek » 28 sierpnia 2008, 22:46

Elik ten górski Kubica biegł,mało pędził :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2008, 23:21

Turystykon pisze:Elik wiele osób już wie o OczachNoela... Nawet o nazwach emotek był temat...
No to jak nic przegapiłam go :)
mirek pisze:Elik ten górski Kubica biegł,mało pędził
Chciałabym mieć taką kondychę by móc sobie ot tak pędzić pod górę. :D
Mirek

23 sierpień Świstak na Ostrym

Post autor: Mirek » 28 sierpnia 2008, 23:47

Elik a co taki z taką kondycją widzi z tego co przebiegł?Chyba tylko zegarek i drogę pod nogami. :twisted: :twisted:
aknoimak

Post autor: aknoimak » 29 sierpnia 2008, 8:01

Gratuluję wam udanej wycieczki i cieszą mnie zawsze zdjęcia jakie można obejrzeć z wyprawy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2008, 9:57

mirek pisze:Elik a co taki z taką kondycją widzi z tego co przebiegł?Chyba tylko zegarek i drogę pod nogami.
Mirek, to zupełnie inna sprawa jak się z tej kondycji korzysta. :kukacz: Ja bym chciała mieć takową by móc biec gdyby mi się akurat zachciało. I nie biec gdyby mi się nie chciało :D
ODPOWIEDZ