Plan zrealizowany

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 sierpnia 2008, 19:37

Gratki. Wczoraj szedłem kawał Orlej. A na całośc jednodniową wybieram sie we Wrzesniu, więc jakby co mozna dograć:]
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 sierpnia 2008, 10:22

Gpozerek skoro jesteś teraz na bierząco w temacie orlej, może powiesz mi jaki Twoim zdaniem jest najtrudniejszy odcinek na tym szlaku?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 sierpnia 2008, 20:27

Witam w czwartek znowu byłem w górach tylko większym składzie udało nam się przejść od Kuźnic na Zawrat - Kozi Wierch i zeszliśmy do Doliny 5 Stawów. Pogoda była super więc zdjęcia widokowe się tym razem udały pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 sierpnia 2008, 20:52

Gpozerek to po raz kolejny gratuluję!

Piękne zdjęcia!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2008, 8:15

A zdjęcia 3 i 4 to nie szlak na zawrat i z nad czarnego w strone granatów?? :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2008, 21:16

Jedno jak i drugie zdjęcie było zrobione podczas podchodzenia na Zawrat:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2008, 9:56

Okolica fajna i bunkry też są :lol: :lol: :lol:
A tak wogóle to w tym roku widziałem czyste niebo w przeciągu 20 minut przyszła chmura do kotła czarnego stawu i koziej doliny i tylko wruuum wruuum podemną, taka melodia mgieł nad czarnym stawem :kukacz: Troche wrażeń miałem na szlaku na granat i nigdzie się już zniego nie ruszyłem bo się poprostu trochu wystrachałem a sam miałem iść na krzyżne z zerem wody
A do tego szlaku mam wielki szacunek mimo tego że przeszedłem nie mało w wyższych partiach Tatr to wkurzają mnie ludzie którzy nie mają pojęcia jak tam jest, szpanuja i idą a później jakieś info że chca zamknąć ten szlak bo bardzo niebezpieczny. To szlak tylko dla znających klimaty turystyki skalnej. Ja nigdy nie mam w zwyczaju chwalić się i pokazywać to jest ta góra, którą pokonałem, raczej mam takie podejście że dziękuję "duchowi gór" za to, że mogłem tam być
ODPOWIEDZ