17 sierpień Diablak

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 18 sierpnia 2008, 11:08

17 sierpień,królowa BeskidówBabia Góra zwana dalej Diablakiem zdobyta.Byłem umówiony z Zanzarą i t.k.n.p ale niestety nasze szlaki rozminęły się.Powodem było opóżnienie 1,5 godzinne w dotarciu na Krowiarki.Miałem nadzieję także spotkać Kornelię, też nic z tego nie wyszło. Z uwagi na niechęć niektórych klubowiczów do Markowych Szczawin nie zamieszczam tych zdjęć, oto kilka fotek;

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 18 sierpnia 2008, 11:51

Pięknie Mirku !!!
A ja wciąż w tym roku nie moge sie wybrać po raz kolejny na moją Ukochaną Górę :(
Jak szedłeś ?
Piszesz o Markowych, a zdjęcia widzę z Sokolicy ?
Z Krowiarek Górnym Płajem do Markowych i przez Bronę, czy z Krowiarek via Sokolica i zejście przez Markowe i Płajem na Krowiarki ?
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2008, 11:56

mirek pisze:Z uwagi na niechęć niektórych klubowiczów do Markowych Szczawin nie zamieszczam tych zdjęć
Mirku, dlaczego? To, że komuś nie podobają się Markowe nie znaczy, że nie można zamieszczać tych zdjęć. Nie sugeruj się proszę takimi opiniami, umieszczaj takie zdjęcia, jakie uważasz, że dopełnią całości relacji :) Za wyjątkiem zdjęć powszechnie uznawanych za "niestosowne do umieszczania na publicznym forum" ;) każde jest mile widziane :)
Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 18 sierpnia 2008, 12:05

Dariusz Meiser `szliśmy z Krowiarek przez Sokolice,Kępe i Głowniak czerwonym, a z Babiej na Markowe początkowo czerwonym przez Brone, a z Markowych na Zawoje czarnym.Widoczność jak widać na fotkach zła. :spoko:
Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 18 sierpnia 2008, 12:07

Mooliczek pisze:
mirek pisze:Z uwagi na niechęć niektórych klubowiczów do Markowych Szczawin nie zamieszczam tych zdjęć
Mirku, dlaczego? To, że komuś nie podobają się Markowe nie znaczy, że nie można zamieszczać tych zdjęć. Nie sugeruj się proszę takimi opiniami, umieszczaj takie zdjęcia, jakie uważasz, że dopełnią całości relacji :) Za wyjątkiem zdjęć powszechnie uznawanych za "niestosowne do umieszczania na publicznym forum" ;) każde jest mile widziane :)
Masz zupełną rację ,ale po za terenem budowy i tłumu turystów przy starym schronisku nie ma tam co pokazywać.
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Re: 17 sierpień Diablak

Post autor: Dariusz Meiser » 18 sierpnia 2008, 12:13

mirek pisze:Dariusz Meiser `szliśmy z Krowiarek przez Sokolice,Kępe i Głowniak czerwonym, a z Babiej na Markowe początkowo czerwonym przez Brone, a z Markowych na Zawoje czarnym.Widoczność jak widać na fotkach zła. :spoko:
O.K.
Ja bardzo lubię (ze wzgledów widokowych) czerwony z Krowiarek przez Sokolicę a z Diablaka z powrotem tą sama trasą :)
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2008, 12:17

mirku, pieknie! Szkoda tylko że pogoda była jaka była i praktycznie widoczność zerowa. Oj, niełaskawa była królowa, niełaskawa.
Ale na Babiej to z pogodą chyba trudno trafić :> Ja byłam tam kilka razy i tylko jeden, jednyny raz mi się udało...
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 18 sierpnia 2008, 12:24

Elik pisze: Ale na Babiej to z pogodą chyba trudno trafić :> Ja byłam tam kilka razy i tylko jeden, jednyny raz mi się udało...
I to też jest bardzo piękne - za każdym razem Królowa Niepogód czymś nas zaskakuje :)
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2008, 13:51

Darek, dobrze powiedziane; "Królowa Niepogód". Ale i tak ją lubimy, prawda? :)
A poza tym, też bardzo lubię czerwony szlak z Krowiarek przez Sokolicę.
Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 18 sierpnia 2008, 14:05

Elik pisze:Darek, dobrze powiedziane; "Królowa Niepogód". Ale i tak ją lubimy, prawda? :)
A poza tym, też bardzo lubię czerwony szlak z Krowiarek przez Sokolicę.
Ja tam byłem pierwszy raz i już wiem, że tam wrócę.Zakochałem się w Królowej :hura: :twisted:
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 18 sierpnia 2008, 14:09

Elik, Mirku - dokładnie tak !!!
To moja ukochana Góra.
Byłem tam pięć razy (raz zimą - w Sylwestra 2007 :) ) i tez już wiem, że zawsze będę tam wracał !!!
A z tego co widzę to jesteście kolejnymi kandydatami do Odznaki "Zdobywca Babiej Góry":
http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=1017
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2008, 14:18

No Darku, nie wiedziałam, że taka Odznaka istnieje :D. A istnieje już że tak powiem realnie?
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 18 sierpnia 2008, 15:08

Elik pisze:No Darku, nie wiedziałam, że taka Odznaka istnieje :D. A istnieje już że tak powiem realnie?
Jakby to powiedzieć :)
Wciąż walczę z projektem, żeby zlecić wykonanie formy ...
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 18 sierpnia 2008, 16:15

Jeszcze jedna fotka, o ile nie pomyliłem nazwy to jest;Goryczka.Poprawcie mnie jak się mylę.

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2008, 16:32

Niezwykle podoba mi się, że w górach jest się na równi i wyżej z podstawą chmur, co bardzo pięknie widać na zdjęciu drugim i trzecim. Minusem jest oczywiście mleko, jakie widać na przedostatnim, ale i tak warto.
mirek pisze:Ja tam byłem pierwszy raz i już wiem, że tam wrócę.
Może zimą?
ODPOWIEDZ