17 sierpień Diablak

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 18 sierpnia 2008, 16:38

Waldek może i zimą.Nie święci garnki lepią.
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 18 sierpnia 2008, 16:41

gratuluję fajne fotki Diablak to jest coś
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2008, 17:42

Bardzo żałuję mirku, że się nie spotkaliśmy, ale niestety nie zgralismy się czasowo :zoboc: Myślę, że wkrótce to nadrobimy.
aknoimak

Post autor: aknoimak » 18 sierpnia 2008, 17:50

Mirek Gratuluję wycieczki i dzięki za pokazane fotki. Tak poza tym to ja jutro miałem jechać na Babią Górę ( mam urlop) ale się rozmyśliłem i przekładam ten wyjazd na koniec września o ile będzie pogodnie. Przełożyłem to ponieważ ja chcę piękną złotą polską jesień na zdjęciach z Babiej Góry.
Miło znów oglądać zdjęcia z Babiej.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2008, 18:36

Mirek bardzo fajne zdjęcia. Pogodą się nie przejmuj,jeszcze nie raz tam będziesz i na pewno dopisze. Ja planuję tam pojechać też na jesień ale jeszcze nie wiem czy będę dał radę.
savrad

Post autor: savrad » 18 sierpnia 2008, 20:33

Nie ma to jak dobra wycieczka Mirku :D Oczywiście to że Diablak we mgle to standart , mam nadzieje że kiedyś uda mi się zobaczyć widoki z tej góry podobno są piękne ,pewnie przyjdzie mi trochę poczekać ,ale dam rade i będę wytrwały :8)
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 18 sierpnia 2008, 20:50

mirek pisze:17 sierpień,królowa BeskidówBabia Góra zwana dalej Diablakiem zdobyta.Byłem umówiony z Zanzarą i t.k.n.p ale
tak się złożyło że mijaliśmy się ciągle o jakieś dwie godziny , a pozatym my musieliśmy wrócić na Krowiarki po samochód ( wracaliśmy płajem z Markowych ) a tak na koniec to schodząc z Babiej trafiłem na gościa który szedł pod górę w sandałach , pytam co mu się stało , a on odpowiada że dzień wcześniej przemoczył buty ? .................
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 19 sierpnia 2008, 3:51

zanzara pisze:Bardzo żałuję mirku, że się nie spotkaliśmy, ale niestety nie zgralismy się czasowo :zoboc: Myślę, że wkrótce to nadrobimy.
Zanzara Nadrobimy, spoko nadrobimy. Najpóżniej na Severce w Pażdzierniku :hura: :twisted: :piwo: :piwo: :urodziny: :11:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2008, 8:41

Mirku, gratuluję udanej wycieczki, a na kolejną życzę lepszej widoczności...
Elik pisze:Ale na Babiej to z pogodą chyba trudno trafić :> Ja byłam tam kilka razy i tylko jeden, jednyny raz mi się udało...
Dariusz Meiser pisze:I to też jest bardzo piękne - za każdym razem Królowa Niepogód czymś nas zaskakuje :)
Ja na Babiej Górze byłem 5, może 6 razy, jednak tylko za pierwszym razem miałem wspaniałą widoczność w każdym kierunku... Tylko raz Tatry miałem jak na dłoni, ale zarazem tylko raz Tatr wcale nie było widać...
Tknp pisze:schodząc z Babiej trafiłem na gościa który szedł pod górę w sandałach , pytam co mu się stało , a on odpowiada że dzień wcześniej przemoczył buty
Zdeterminowany ;)
Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 19 sierpnia 2008, 10:28

Turystykon jak nie masz brata bliżniaka na Słowacji,to znaczy że spotkałem Twoją wersje postaci w Słowackim wydaniu.Był bardzo podobny.t.k.n.p. czy ten gościu sandały miał koloru ciemny brąz?
Anonymous

Re: 17 sierpień Diablak

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2008, 10:56

mirek pisze:Dariusz Meiser `szliśmy z Krowiarek przez Sokolice,Kępe i Głowniak czerwonym, a z Babiej na Markowe początkowo czerwonym przez Brone, a z Markowych na Zawoje czarnym.Widoczność jak widać na fotkach zła. :spoko:
To obecnie chyba najbardziej przyjemna trasa na Diablak i z powrotem a mnie ciekawi jak schodziłeś tym czarnym szlakiem na ostatnim odcinku od Sulowej Cyrhli... tzn. szedłeś do końca czarnym przez Ryzowaną i Podryzowaną czy skręcałeś na szlak niebieski... pytam bo w tym czasie byłem u rodziny na Ryzowanej a czarny szlak biegnie pod oknami.... :)

I jeszcze już tak tylko dla przypomnienia bo pisaliśmy dużo na ten temat .....w paśmie babiogórskim znajduje się Gówniak a Główniak jest w paśmie Policy.. :)
http://www.gory-szlaki.pl/bg12.htm
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2008, 11:04

Mirek pisze:Turystykon jak nie masz brata bliżniaka na Słowacji,to znaczy że spotkałem Twoją wersje postaci w Słowackim wydaniu
Brata bliźniaka nie mam, a fakt spotkania kogoś podobnego do mnie nie jest czymś dziwnym - jestem normalny i zbudowany z tych samych materiałów co inni... :lol:
Antek pisze:I jeszcze już tak tylko dla przypomnienia bo pisaliśmy dużo na ten temat .....w paśmie babiogórskim znajduje się Gówniak a Główniak jest w paśmie Policy.. :)
Za Darka wypowiadać się nie będę... Jednak czy to jest z pewnością gÓwniak? Nie wiem, mówiliście o tym, to nie będę powielał tematu, ja wolę wersję z gÓ na Babiej Górze i gŁ w Paśmie Policy, ale niestety nawet na mapach nie ma jednogłosowości... ;)
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2008, 11:20 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2008, 11:05

Gratuluje Mirku fajna wycieczka
Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 19 sierpnia 2008, 18:12

Antek od Markowych szliśmy non stop czarnym, przez Ryzowaną i Podryzowaną.Meta odbyła się w Karcmie u Styrnola mają bardzo dobry chleb ze smalcem. :hura: :spoko: Pozdrów rodzinę :spoko:
Mirek

17 sierpień Diablak

Post autor: Mirek » 19 sierpnia 2008, 18:13

Marshal1423 pisze:Gratuluje Mirku fajna wycieczka
Dzięki :hura: :twisted:Turystykon gdyby ten Słowak nie odpowiedział po słowacku myślałem ,że toTy. :twisted:
ODPOWIEDZ