Z poziomu Morza

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2008, 0:35

No to jeśli relacja z wypraw wakacyjnych to dołącze swoją fotkę z nad morza dokładnie z miejscowości Pogorzelica. Sami ocencie

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2008, 6:47

McGregor, to drugie to foromontaż? :P Wygląda jak zakaz wjazdu na niebie :lol:
A tak serio to mieszkam godzinę drogi do morza, a widuję je raz na kilka lat :roll:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2008, 8:21

McGregor, to środkowe jest bardzo ładne!

Rambo pisze:McGregor, to drugie to foromontaż? :P Wygląda jak zakaz wjazdu na niebie :lol:
:lol: :lol: :lol:
Pati

Post autor: Pati » 19 sierpnia 2008, 9:35

Janku, świetnie, że odwiedziłeś morze :) Jak mnie tam dawno nie było... aż tęskno...
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 19 sierpnia 2008, 17:39

Partycja pisze:Jak mnie tam dawno nie było... aż tęskno...
no to pora abyś zaplanowała jakiś wyjazd nad morze.


McGregor 1 zdjęcie :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2008, 18:17

No w tym roku nie było mi dane być nad morzem, to są fotki z poprzednich wakacji.
Rambo pisze:McGregor, to drugie to foromontaż?
Nie jest to ani foromontaż ani fotomontaż tylko autentyczna fotka ( bo lubie to co jest prawdziwe ). Zdjęcia są jedynie niewiele wyostrzone.Był to piekny zachód słońca :). Ale fakt że wygląda jak zakaz wjazdu':)'
ODPOWIEDZ