10.07.2008 Rysy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 13:36

Może i nie wstyd, ale na pewno niedosyt.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 13:41

Może i nie wstyd, ale na pewno niedosyt.
No ale, na szczęście, Rysy wciąż stoją, więc będzie okazja się "dosycić" ;)
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 21 lipca 2008, 15:28

mi wciąż chodzi po głowie coby wybrać się na Rysy w sierpniu
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Madzik

Post autor: Madzik » 21 lipca 2008, 16:19

Pete pisze:Nie mogłem uwierzyć w to, że jestem na Rysach, bo to jak do tej pory to moje górskie życiowe osiągnięcie. Jednak marzenia się spełniają, o czym się właśnie przekonałem
moje gratulacje - dla takich chwil warto żyć - relacja i zdjęcia super. Mam nadzieję, że i ja już niedługo spełnię swoje marzenie ...Rysy...
Alf

Post autor: Alf » 21 lipca 2008, 19:04

Pete Gratulacje!!! Super sprawa !!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 21:12

Pete pisze:Ale z drugiej strony parking na Palenicy Białczańskiej to jedno wielkie zdzierstwo - 3 zł za godzinę, więc jeśli wychodzisz na Rysy to nie wyjdzie Cię to tanio... Nas to kosztowało 42 zł !!! :zly:
Ja płaciłem stawkę 2 PLN za godzinę. Widocznie podnieśli cenę.

Partycja pisze:No i jedna była chyba na Grnatach jak dobrze pamiętam
Potwierdzam :D .


Gratulacje, Pete. Widzę, że już żadnego problemu ze śniegiem nie ma. I ja się kiedyś muszę wybrać...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 8:08

gratuluję!
Pamiętam, że Rysy były też jednym z większych moich marzeń i pamiętam tę radość po ich zdobyciu - to było fantastyczne :)
A co do dojazdu to pamiętam, że ja po prostu pojechałem pierwszym autobysem z dworca pks w zakopanem - nie pamiętam dokładnie godziny ale wiem na pewno że był bardzo wczesnie i na parkingu na palenicy o ile się nie mylę byliśmy grubo przed 7, no ale to było kilka lat temu - od tego czasu mogło się dużo zmienić :/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 10:14

Gratuluje udanej wycieczki i zdobycia "Dachu Polski". Zdjęcia naprawdę ładne (zwłaszcza 10 i 12).
ODPOWIEDZ