Stany Zjednoczone - Relacja

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Bogdan

Post autor: Bogdan » 02 lipca 2008, 7:20

Mosorczyk pisze:Niestety organizowała ją Polonia Amerykańska mająca jeszcze komunistyczną wizję Polski, bo to co tam zobaczyliśmy nie wiele miało wspólnego ze współczesną Polską, ale to mógł tylko zauważyć rodowity Polak.
Mosorczyk czy możesz napisać coś więcej co znaczy "komunistyczna wizja Polski"? To zwykła ciekawość. Nigdy nie byłem w USA i zapewne nie będę , poniewaz mam strach latać samolotami.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 7:30

Moje gratulacje Michał. :brawo: Bardzo ciekawe zdjęcia. Czekamy na więcej... :twisted:
Pati

Post autor: Pati » 02 lipca 2008, 7:54

Początek bardzo fajnie opisany tj. te ciekawostki :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 8:13

Dzień dobry, Mosorczyk, lub dobry wieczór, już sam nie wiem.
Na razie przeczytałem tylko słowa wstępne i zrobiły niezłe wrażenie na temat kraju, tak samo jak zdjęcia. Niezłe przeżycia!
Mosorczyk pisze:Nie da się tutaj wyprzedzić ani jednej osoby
No, tu bym się nieźle pociął.
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 02 lipca 2008, 8:50

Super, myślę, że to będą niezapomniane tygodnie Twojego życia.
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 02 lipca 2008, 10:05

Mosorczyk fajna relacja. Przypominam sobie mój pobyt służbowy w USA. Byo to 10 lat temu, ale widzę, że tam się wiele nie zmieniło. Masz rację - to dziwny kraj, ale da się wyżyć.
Mosorczyk pisze:Tutaj jest wszystko naprawdę duże. Chipsy pakowane są tu po 750 gramów, jogurty po 907 gramów, soki po 3,78 litra, i nie kupisz tu 1 zapalniczki, bo pakowane są po 10 i trzeba wziąć 10.
A czekolady?, czekolady jakie są? :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 10:30

Królik fajny avatar :spoko:
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 02 lipca 2008, 10:38

chyba przygoda życia fajne fotki a te motory :shock:
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 11:17

Rewelacyjna Relacja,fajne fotki.Gorące Pozdrowienia z Wrocławia
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 13:42

Królik pisze:A czekolady?, czekolady jakie są? :lol:
Żebyś Ty się pytał o czekolady :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
Piwo, po ile pakowane jest piwo :lol: :lol: :lol: ?
No, i ile kosztuje?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 17:36

Trzymaj sie - pozdrowienia z R-ŚL.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 18:18

Mosor, super relacja, czekam na dalszy ciąg. Szczególnie zainteresowała mnie ta "ucieczka przed nocą" oraz to wycięcie w tej górze :)
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 02 lipca 2008, 20:35

Michał jak będziesz miał okazjię spotkać Indian to pozdrów ich odemnie słowami ,,mitakuye oyasin ,, napewno zrozumieją, a relacjia super mi osobiście marzy się odzwiedzić stan Montama .
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 21:31

Michał, bardzo ładne widoki chmur, cieszę sie że zrobiłeś takie zdjęcia. A tornado będziesz miał okazje sfotografować? i chmury burzowe ?...i jezioro Michigan - też na tych zdjęciach zawiesiłam oko.
Owocnego poznawania amerykańskiego kontynentu :)
Mirek

stany zjednoczone

Post autor: Mirek » 02 lipca 2008, 22:40

Mosorczyk a może wiedzą kto to jest Wałęsa i Pietrzak? bo chyba do tego poziomu wiedzy Amerykanie doszli? :( :twisted:
ODPOWIEDZ