Szlakami Karkonoszy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Szlakami Karkonoszy

Post autor: Rebel » 01 lipca 2008, 12:05

Wczoraj przy ładnej pogodzie zrobiliśmy z Małą sobie wypad w Czeskie Karkonosze . Z doświadczenia już wiemy, że góry kochają tych co rano wstają i na szlakach było cicho i spokojnie , dodatkowo miejsca , które odwiedziliśmy nie są tak oblegane przez Turystów .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 01 lipca 2008, 12:39

ładne fotki no i miejsce OK
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 14:04

Bardzo ładne zdjęcia :brawo: . Na 5 -tym zdjęciu to pamiątka po wojnie?
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 01 lipca 2008, 14:14

Widzę, że Pancavsky Vodopad w wodę nie grzeszył? Karkonosze, te tematy, to ja zawsze będę odwiedzał....
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 15:19

pw181 Paweł pisze:Z doświadczenia już wiemy, że góry kochają tych co rano wstają i na szlakach było cicho i spokojnie
Podobają mi się te słowa, pozwolisz, że je sobie zapiszę, co by ich łatwo nie zapomnieć?

Góry piękne, tylko jak zwykle szkoda, że tak daleko mieszkam od nich.
No i będę się czepiał: widoki też mieliście przepiękne: nic nie zasłaniało (mgły, niskie chmury), co mnie też bardzo cieszy.
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 01 lipca 2008, 15:38

Podobają mi się te słowa, pozwolisz, że je sobie zapiszę

Być może u mnie to jest związane z tym że rano spać nie mogę :zoboc: a rano to można zaoszczędzić na parkingu i bilecie wstępu do parku :zoboc:
a tak serio czytałem kiedys że na wejście na trzy korony czeka się czasami 1,5 h a ja o 8 rano z Małą byliśmy tam sami :)
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 01 lipca 2008, 15:40

webak79 pisze:Bardzo ładne zdjęcia :brawo: . Na 5 -tym zdjęciu to pamiątka po wojnie?

umocnienia czechosłowackie z 1938 roku notabene nie przydatne w Monachium zmusili ich do oddania niemcom
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 01 lipca 2008, 15:46

jck pisze:Widzę, że Pancavsky Vodopad w wodę nie grzeszył? Karkonosze, te tematy, to ja zawsze będę odwiedzał....
I dodatkowo był kapitalny widok na doline łaby w dali na doline białej łaby i na kozie wierchy na których niedawno był Igi z Jankiem npm
Alf

Post autor: Alf » 01 lipca 2008, 15:57

Super - gratuluję :brawo:
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 01 lipca 2008, 16:12

pw181 Paweł pisze:I dodatkowo był kapitalny widok na doline łaby w dali na doline białej łaby i na kozie wierchy na których niedawno był Igi z Jankiem npm
Kozie Grzbiety.
A trasa dokładnie jaka? Szliście dalej granią na Medvedin?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 17:10

Piękne widoki! Gratuluję udanej wycieczki!
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 01 lipca 2008, 19:42

pw181 Paweł pisze:I dodatkowo był kapitalny widok na doline łaby w dali na doline białej łaby i na kozie wierchy na których niedawno był Igi z Jankiem npm
w te strony będę sie musiał wybrać, mógłbyś napisać jak szliście, od wodospadu kamieńczyka, czy od schroniska pod ładskim szczytem ?

Ostatnie zdjęcie super :spoko: ciekawe jak w zimie wygląda, muszę to obadać :9: może w zimie coś będzie można tam zrobić :8)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 01 lipca 2008, 21:03

w te strony będę sie musiał wybrać, mógłbyś napisać jak szliście, od wodospadu kamieńczyka, czy od schroniska pod ładskim szczytem ?

Szliśmy od Kamieńczyka przez halę szrenicką , szrenice do Voseckiej boudy dalej zielonym szlakiem w stronę labskiej boudy i na skrzyzowaniu szlaków nie skręciliśmy na żródła łaby tylko w prawo zielonym w kierunku na Hrrachovy kameny , stamtąd cały czas juz czerwonym w kierunku na Vrbatovą boude i bucharovą cestą do labskiej boudy .Z Labskiej boudy przez śnieżne kotły z powrotem . Wczesniej kiedys zrobiliśmy szlak do Labskiego dołu i przez spindlerowy i czarną przełęcz wracaliśmy a wczoraj chcieliśmy przejśc górą i sie udało widoki cudne a zdjęcia to za mało z resztą sami wiecie:-)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 01 lipca 2008, 21:08

A te ostanie zdjęcie to chyba ŚK ?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 01 lipca 2008, 21:58

Zdjątka super, będę tam w dniach 12-13.07.
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
ODPOWIEDZ