14.06.08. Wycieczka na Wielką Raczę

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

14.06.08. Wycieczka na Wielką Raczę

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2008, 18:27

Ta wycieczka nie była planowana. Rano o 7:00 obudziła mnie żona mówiąc,że szkoda by było zmarnować taką piękną pogodę za oknem. W ciągu godziny zebraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i w drogę. Z ostatniej relacji Królika bardzo podobały mi się zdjęcia, więc postanowiliśmy, że trzeba odwiedzić te tereny.Wyruszyliśmy żółtym szlakiem z Kolonii. Pogoda nam sprzyjała cały czas. Nie było za gorąco ani za zimno. Po drodze na szczyt denerwowały nas tylko samochody ze znaczkiem Toyoty, bo chyba natknęliśmy się na jakiś zjazd albo coś takiego... :zly:
Turystykon jak dobrze kojarzę to przejeżdżaliśmy przez Twoją miejscowość :hmmm: :P
Panoramki:http://picasaweb.google.com/webak79/Panoramy
A tu parę zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mirek

14.06.Wielka racza

Post autor: Mirek » 14 czerwca 2008, 18:58

Webak79 superaśne cykadełka,chciałbym żeby moja żonka mnie tak kiedyś obudziła :( Te 5 zdjęcie od końca to chyba nie schronisko na Raczy?. :shock: Bo jak tak to ja rezygnuję z zjazdu :twisted: :spoko: :oki:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2008, 19:06

mirek pisze:Te 5 zdjęcie od końca to chyba nie schronisko na Raczy?
No wiesz podobno tamto remontują... ;)
A tak na poważnie to na pewno nie jest schronisko :lol: :lol: :lol:
mirek pisze:Bo jak tak to ja rezygnuję z zjazdu
Możesz śmiało planować wyjazd. :twisted: :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2008, 19:45

Webak79 gratuluje udanej wycieczki! Uwielbiam takie szybkie decyzje... ;)
Webak79 pisze:o drodze na szczyt denerwowały nas tylko samochody ze znaczkiem Toyoty, bo chyba natknęliśmy się na jakiś zjazd albo coś takiego...
To nie zlot... To rodzinka i znajomi obecnego gospodarza ;) Musiało tam być przynajmniej jedno ciemnopopielate lub ciemnosrebrne bądź także grafitowe (w końcu facet to daltonista...) Mistubishi L200 na rejestracjach KSU (Powiat Suski, woj. Małopolskie)... - mówię o tych kilku pickupach w Kolonii.
A te słowackie strony są denerwujące! I ten Golf na szczycie! :( :( :(
Ot co potomek Hudziaka serwuje pięknej Górze! Ciekawe ile samochodów wjechało drogą przygotowaną na specjalne życzenie Króla... :zly:
Webak79 pisze:Turystykon jak dobrze kojarzę to przejeżdżaliśmy przez Twoją miejscowość :hmmm: :P
Wątpię, żebyście jechali dookoła, więc pewnie tak, a nawet jeśli to z pewnością byliście na terenie mojej gminy ;)
Mirek pisze:Te 5 zdjęcie od końca to chyba nie schronisko na Raczy?
To jest pięciogwiazdkowa loża dla wybrednych... :lol: Gdyby nie śmieci, to ja niejedną noc bym tam spędził...
Mirek

14.06.Wielka racza

Post autor: Mirek » 14 czerwca 2008, 19:58

Webak79 dzięki za pocieszenie :hura: lubię ludzi z poczuciem humoru!!!!A z tej loży raczej nie skorzystam :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2008, 20:18

Turystykon pisze:To nie zlot... To rodzinka i znajomi obecnego gospodarza Musiało tam być przynajmniej jedno ciemnopopielate lub ciemnosrebrne bądź także grafitowe (w końcu facet to daltonista...) Mistubishi L200 na rejestracjach KSU (Powiat Suski, woj. Małopolskie)... - mówię o tych kilku pickupach w Kolonii.
Z tego co widziałem to wszystkie samochody miały markę Toyoty. Pisało na nich "Toyota - Klub Katowice" to nie wiem czy byli to "znajomi" gospodarza ale skoro tak mówisz... ;)
Turystykon pisze:Wątpię, żebyście jechali dookoła, więc pewnie tak, a nawet jeśli to z pewnością byliście na terenie mojej gminy
Przejeżdżaliśmy przez Rajczę więc myślę, że to Twoja miejscowość (przynajmniej tak Ci pisze pod avatarem) :P
Turystykon pisze:To jest pięciogwiazdkowa loża dla wybrednych...
Jeżeli tak wyglądają "loże" ta ja dziękuję... :ha: :ha: :ha:
mirek pisze:A z tej loży raczej nie skorzystam
Mirek nie martw się. Z tego co pisze Turystykon to gdyby nie kilka "przeszkód" to by spędził tam kilka nocy :lol: :lol: :lol:
Mirek

14

Post autor: Mirek » 14 czerwca 2008, 20:40

Webak79,możesz opisać te przeszkody ?,chciałbym takowe w przyszłości ominąć :hura: :zly:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2008, 20:55

Mirek odpowiem Ci tak: Dbajmy o naszą planetę. :spoko:
Mirek

14.06.Wielka racza

Post autor: Mirek » 14 czerwca 2008, 21:19

webak79 Niestety tej odpowiedzi się się spodziewałem :( A propo twego podpisu na awatarze bardzo mądre :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2008, 8:58

Mirek niestety tak to już jest,że niektórzy ludzie nie umieją uszanować piękna gór. Dla nich najważniejsze chyba jest zostawienie jakiejś "pamiątki" po sobie... :( (coś na wzór - ja tu byłem)
Podpis pod avatarem sam sobie wymyśliłem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2008, 10:10

webak79 pisze:Przejeżdżaliśmy przez Rajczę więc myślę, że to Twoja miejscowość (przynajmniej tak Ci pisze pod avatarem) :P
no nie wiem... :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2008, 10:59

Ale jesteś zagadkowy :lol:
ODPOWIEDZ