Dolina Gąsienicowa 7.06.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2008, 10:10

webak79 pisze:Zaparkowaliśmy przy rondzie wzdłuż drogi pod skocznię. Opłata za pierwszą godzinę 1 zł. Za każdą następną, rozpoczętą godz. 2 zł.
igi pisze:To trzeba było zaparkować przy rondzie, ale z drugiej strony, za stacją w kierunku Łysej, tam jest za free :)
Na tyle godzin, to się opłacało.
Ja tam parkuję, gdzie najbliżej: na parkingu na ulicy Karłowicza, 15 PLN za dobę. Moim zdaniem opłaca się, jak idzie się w góry na kilka godzin.


webak79 pisze:Trochę wcześnie ale to przez pogodę. Trochę nas wystraszyła.
Rozumiem, jak się chodzi z małym dzieckiem. Dla dorosłego to inaczej, nawet większa przyjemność (parę razy mi się trafiło) :lol: .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2008, 11:21

Waldek pisze:Na tyle godzin, to się opłacało.
W sumie zapłaciłem chyba 11 zł. :hmmm:
Waldek pisze:Rozumiem, jak się chodzi z małym dzieckiem. Dla dorosłego to inaczej, nawet większa przyjemność (parę razy mi się trafiło) :lol: .
Dokładnie. Z dzieckiem jest całkiem inaczej.
6-letnie dziecko ma inną motywację do chodzenia po górach niż dorosły ;).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2008, 13:43

webak79 pisze:6-letnie dziecko ma inną motywację do chodzenia po górach niż dorosły .
To już nawet pisać nie trzeba, czyją motywacją się kieruje w takim przypadku ;) .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2008, 13:51

Waldek pisze:To już nawet pisać nie trzeba, czyją motywacją się kieruje w takim przypadku
Dokładnie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2008, 14:07

Gratuluję tatrzańskiej rodzinnej wycieczki :) Macie dzielną córę :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2008, 15:07

Elik pisze:Gratuluję tatrzańskiej rodzinnej wycieczki :) Macie dzielną córę :)
Dziękuję :jupi:
ODPOWIEDZ